PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeDanas u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeDanas u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeDanas u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeDanas u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
Nina
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
Rin Tin Tin
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
anja_x
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
SAN-ANA
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
Beba
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
DONAU
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
grujica
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
vasko
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
usluzni
La-Ra, L ife R eal Vote_lcapLa-Ra, L ife R eal Voting_barLa-Ra, L ife R eal Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 La-Ra, L ife R eal

Ići dole 
+2
ELA
DONAU
6 posters
AutorPoruka
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 3:57 pm

kao L ife R eal Story La Ra,

zar je i i to ljubav bar preko postova,...?

Da li ste nekad pomislili kako monotonija nekog braka moze od dokone domacice napraviti forum zavisnika? Satima sedeti kuckati postove uglavnom one teme gde se salju neke fotke na zadatu temu kao crno-beli svet, erotika, priroda,...Ili slati postove tipa past copy. Pomislim da je sve vise zena tipa PAST COPY IN?
Zamislite zene koje po ceo dan zanemaruju muzeve i lupaju postove?
Da li je moguce zaljubiti se u neku past copy in zenu ili ona u nekoga a samo preko sablonskih postova?
Usamljene zene a u braku da li zele samo net avanturu da im malo sine sunce u monotone bracne dane?
A te past copy in zene tipa La Ra nikada se ni ne upoznaju sa nekom net ljubavlju il nemaju hrabrosti ili....?
Da li ste upoznali nekad zenu tipa La Ra, past copy IN?
Da li te zene ikada i mogu biti sretne i zadovoljne same sa sobom kroz past copy postove?

A sta ako i upoznate takvu L ife R eal IN zenu a sve vam je kuckala kako je usamljena pa i pored vas nastavi da kucka li kucka postove?


A lako ih je prepoznati brzina postova ih prikazuje. opisao bi na ovoj temi moja neka zapazanja o past copy IN zenama!

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
ELA
Uvazeni clan
Uvazeni clan
ELA


Broj poruka : 130
Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 5:57 pm

HM..... ti si ovde postavio nekoliko pitanja: od "foruma zavisne domaćice" , do nemaštovite (ili nepismene) COPY-PASTE osobe....... do zaljubljivanja na netu.
Možda i može sve to da se strpa u isti koš - i izvede neka generalizacija - ali ja to ne volim Very Happy .
Žao mi je žena koje se uvuku u "net svet" ...... nešto ih je na to nateralo, (razloga ima IHAJ HA- muž koji "siroma" zapostavljen - ne izlazi iz kafane........... ili "zarobi" daljinski upravljač od TV-a (moj slučaj - samo što ja nisam domaćica Very Happy )
Usamljenost? ............... mislim da švranje po netu kreče od radoznalosti, nečeg novog......... a ponekad i iz dosade.
Naravno da će pažnju da privuče neko ko je zanimljiv a ne "Kačilica fotki"................. bar je moje mišljenje da je na forumu PISMENOST glavni atribut u koji se "zaljubljujemo".
Žene vole razno-razne điđa biđe smejanjejako ( zato i kače sličice ...... ili su pronikle u suštinu filozofske misli: "Slika govori hiljadu reči")


Mada, za tumaranje po netu ne možeš deliti žene i muškarce ....... ima i muških La Ra (sa svim onim što si nabrojao) koji su željni da upoznaju neku koja ima razumevanja za njih, koja je prepoznala u njemu srodnu dušu .... itd

I izvini ako sam ti istrolovala temu , malo me sad ovo zabunilo:

Citat :
opisao bi na ovoj temi moja neka zapazanja o past copy IN zenama!

Da li si očekivao da se neko uključi? .................. ili samo ti da prenosiš svoja razmišljanja i utiske?
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 6:48 pm

ELA ::
HM.....
Da li si očekivao da se neko uključi? .................. ili samo ti da prenosiš svoja razmišljanja i utiske?

Da, da se ukljuci jos neko jer ja nisam mogao da poverujem da postoji past copyu zena a sada prosirujem i n apast copy muskarca.

Napisala si da ima mnogo uzroka od daljinskog upravljaca,...mozda i previse posla te zena ili muskarac se oseti zanemareno te uplovi kroz NET,..

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 7:38 pm

Da li je moguce zaljubiti se u neku past copy in zenu ili ona u nekoga a samo preko sablonskih postova?

Moguce, sigurno DA ! Da nije moguce zaljubiti se u zenu kako god da je nazivas i opisujes, ne bi "zavrednila" ili ne bi "zavrednile" Vasu paznju! O njima se ne bi pisalo, iza svakog postavljenog pitanja, postoji prica iz koje je ono nastalo! Tako mislim, da uptravo zadata tema je nastala iz zaljubljenosti, mozda cak i ljubavi prema jednoj takvoj zeni, sada da li iz iskustva postavljaca posta, ili njegovog razmisljanja na osnovu iskustva drugih...U svakom slucaju, kava god, paste copy Lara, ili kog imena daje....je zavrednila paznju tvoju ili neciju, ona i njoj slicne! I zato BRAVO za njih, jel sve takve kavima ih opisujes ti, ili drugi..one su ipak uspele da VAS upletu u svoju mrezu punu lazi, plasiranja ne realnih prica i dogadjaja, mozda ste cak i volei neku plavu Laru, visoku, vitku....a zapravo ona nema slicnosti sa istom! U svakom slucaju, dodjemo do onoga sa pocetka....Da je moguce biti zaljubljen, odnosno zaljubiti se u takvu i takve zene,.ali onda imate samo jedan problem.....Ostave na Vama duboki trag, udju Vam pod kozu, i negde i samoi postajete klonovi istih..Lara i njoj slicnih....Povrede Vasu sujetu, naruse ego.....izgubite se u vremenu i stvarnosti, cak vise ne razlikujete stvarnost od lazi, ne prepoznajete one prave "dobrice" sa kojima je lako...birate i dalje tezi put, pod utiskom i pecatom past copy zene....
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 8:47 pm

Ne mislite da je nezrelo "zaljubiti se" u copy paste ženu ili neko u nju,
a samo preko postova?!
Mene zanima tvoje zapažanje Donau.
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 8:50 pm

anja_x ::
Da li je moguce zaljubiti se u neku past copy in zenu ili ona u nekoga a samo preko sablonskih postova?

o.....izgubite se u vremenu i stvarnosti, cak vise ne razlikujete stvarnost od lazi, ne prepoznajete one prave "dobrice" sa kojima je lako...birate i dalje tezi put, pod utiskom i pecatom past copy zene....

Ali kad su muskarci ponekad bas glupavi te ih privuce svetlost do prvog oblaka dok ih ne poklopi pljusak i ne shvate da je sve to bilo samo kroz san.

A istina je da ne vide neku DOBRICU koja je tu pored njih koja je iskrena koja pruza sebe onakvom kakva je.

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..


Poslednji izmenio DONAU dana Pon Mar 30, 2009 8:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 8:54 pm

Nina ::
Ne mislite da je nezrelo "zaljubiti se" u copy paste ženu ili neko u nju,
a samo preko postova?!
Mene zanima tvoje zapažanje Donau.

Da ,.kako se zaljubiti u nekoga a ne znas ni kako izgleda ni odakle je ,..? A vidis neku fotku a ne mora biti njena,.kaze neki grad a ne mora biti njen,..a samo joj cujes glas ili citas postove.

Treba ti ponekad malo vremena ili neko da te probudi samo sa jednim ej tu sam,...uz vetar, postojim dodirni me i da shvatis da postoji i neko stvaran a na netu je!

A kod copy past zene tek sam sada ukapirao da moji ili njeni signali nisu bili upuceni nama nego opet nekom zamisljenom?

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:25 pm

A istina je da ne vide neku DOBRICU koja je tu pored njih koja je iskrena koja pruza sebe onakvom kakva je.

Znas DONAU, sada je diskutabilno sta su "dobrice"...Da li su to one devojke, zene....koje cekaju da neko shvati da su one realne u ovom virtuelnom nacinu druzenja,da ne lazu, da se ne predstavljaju lazno i ne salju tudje fotografije nego svoje, ne lazu za gradove u kojima zive, posao kojim se bave, za svoje stause...decu, muzeve, mladice...Ne bih takve nazvala dobricama, nego iskrenim , normalnim.. zenama i devojkama, koje se ne kriju iza koje kakvih lazi....One nisu dobre, samo su iskrene....ili je iskrenost kava god da je za one koji lazu, pojam "dobrote"..... ?
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:15 pm

ja ipak mislim da je zaljubljivanje na netu moguce mada sigurno je potrebno nesto vise od copy paste pa bilo da je u pitanju zena ili muskarac

_________________
La-Ra, L ife R eal Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
nevena
Novi clan
Novi clan
nevena


Broj poruka : 39
Godina : 56
Datum upisa : 03.03.2009

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 6:21 pm

svojim zapazanjima o LA RA zenama,sve si gotovo sam odgovorio.
uh,uvucen si u mrezu neke ili nekog ko korusti internet za mnogo gore stvari.
novine su prepune raznih internet prevara,skoro je jedan pedofil uhvacen,....
Zamisli se malo gde si ti u tome.Ko je taj ili ta sto se krije?koliko si otkrio o sebi?i sam si napisao da je bila jedna Dobrica koju nisi primetio??!!
mislim da neces prekinuti sa LA RA zenam-a ili mozda hoces?
U tvojim recenicama se krije i odgovor,pronadji ga.....
A mislim da bi trebao da se klonis takvih osoba.....
TREBA ZNATI KADA STATI.....
Da ne upadnes u mnogo goru situaciju u kojoj nisi bio,bezazleno je jos uvek,prekidaj i sam kazes da imas Dobricu,onda ti je sve receno.....
Treba da sam odlucis i vec si ovim sto si napisao na putu da to resis,
cim i sam sumnjas vreme je da STANES i KRENES dalje,mozda ti je promakla ONA ili kako ti kazes dobrica....Mozda i ne treba da trazis mozda si je vec nasao a nisi prepoznao kao u ALHEMICAR-u.....
O internet prevarama raznih vrsta mozes naci na bilo kom sajtu,preko GOOGL-a ,razne vrste,cuvaj se ......
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 11:34 pm

a zar mislite da je to lako mislim stati tek tako to je za sada moj jedini problem Very Happy

_________________
La-Ra, L ife R eal Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Jun 22, 2009 4:56 pm

Kada stati, to ne da treba da se zna....kada je pravo i mislis da je neko iskren, to se oseca i onda se tako reaguje
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimePon Jun 22, 2009 11:51 pm

da a sta ako se ipak prevarimo u toj proceni osecanja

_________________
La-Ra, L ife R eal Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:29 pm

Kada su osecanja prava, nema pogresne procene......... Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





La-Ra, L ife R eal Empty
PočaljiNaslov: Re: La-Ra, L ife R eal   La-Ra, L ife R eal Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
La-Ra, L ife R eal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: LJUBAV-
Skoči na: