PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeJuče u 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeJuče u 7:29 pm od oglasise

» TIBETSKI MASTIFF, štenci na prodaju!
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:31 am od usluzni

» Na prodaju zemljište na Zlatiboru, naselje Potoci, 842m2
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:30 am od usluzni

» Dve moderne lux kuće na samom Zlatiboru
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:28 am od usluzni

» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePet Apr 26, 2024 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
Nina
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
anja_x
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
Beba
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
DONAU
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
grujica
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
vasko
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
usluzni
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_lcapSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Voting_barSta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53920 članaka u 3332 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?

Ići dole 
+15
Majra
Doti
lisac
lorenta
Zvrk
sestrica
kamikaza1
spoca
Yuga
diskus
DONAU
...tajna zwezda...
SAN-ANA
Rey Scorpion
Rin Tin Tin
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 10:01 am

Da li ste danas obradovali partnera ili neku drugu dragu osobu nekom sitnicom koja zivot znaci ? Ili mozda necim krupnijim ? Ili jednostavno lepim delom ? voli volimt ily
Nazad na vrh Ići dole
Rey Scorpion
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rey Scorpion


Broj poruka : 194
Godina : 28
Ort : Vrsac!!!
Datum upisa : 06.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 11:23 am

Ja vise nemam, ali jedino sto sam joj uradio(Kici) jeste da sam je prekjuce poprskao vodom!cccccccc Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klinci.darkbb.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 3:59 am

spremila sam suprugu omiljeni rucak rostilj
Nazad na vrh Ići dole
...tajna zwezda...
Clan
Clan
...tajna zwezda...


Broj poruka : 55
Datum upisa : 05.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 6:25 pm

Otisla sam u radnju....xaxa Smile

_________________
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? D909bf6215
Nazad na vrh Ići dole
http://stars-4um.nice-forum.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 11:46 pm

znam da sam nesto,..Tup1 a ona kosa
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:39 am

Spremi joj omiljeno jelo i uzeo 50e nije imala vise. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 1:56 am

Ja svakoga dana skuvam,pripremim nesto lepo za rucak...uz poljubac... rostilj ppile batak sveca
Nazad na vrh Ići dole
Yuga
Panonski admiral
Panonski admiral
Yuga


Broj poruka : 545
Godina : 64
Ort : Bela Crkva-Kotez BG
Datum upisa : 04.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 9:56 pm

Izvinjavam se ali nesmem da napisem.... smejanjejako

_________________
Ko jamu drugom kopa......
Nazad na vrh Ići dole
spoca
Clan
Clan
spoca


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 7:16 pm

Kada sam sa njim da ,svasta mu priredim smejanjejako smejanjejako
Ali kako smo zajedno svakih 15 dana,iznenadjenja su lepsa i veca,
a i ljubav
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 10:54 pm

spremio joj omiljenu pitu sa slatkim sirom voli ribam svad
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 11:09 pm

Zvala ga jutros ranom zorom,oko pola sest da ga budim i pozelim dobro jutro i divan dan.... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePet Jun 27, 2008 6:54 pm

oprostio sto me je izdala i voli drugu osobu
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePet Jun 27, 2008 10:29 pm

posla mu preko druga njegovu omiljenu cokoladu sa porukicom.... ily
Nazad na vrh Ići dole
Zvrk
Novi clan
Novi clan
Zvrk


Broj poruka : 29
Datum upisa : 16.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:00 pm

Uspavala sam ga... spava1 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lorenta
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 19
Datum upisa : 17.06.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Sta ste danas lepo ucinili voljenom osobom   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 6:15 pm

Pa obicno si kupuje cigarete ja sam mu danas kupila.Pa to je ljepo postosam mu ustedila vreme a zauzvratza to mi je rekao ima nesto sta se umilkujes kad kupujes nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lisac
Clan
Clan
lisac


Broj poruka : 61
Datum upisa : 25.10.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 1:12 am

poslao telegram da dolazim
Nazad na vrh Ići dole
Doti
Novi clan
Novi clan
Doti


Broj poruka : 21
Ort : Zrenjanin
Datum upisa : 03.07.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:14 pm

...POSLALA MU SLIKICE KLINCEZA .... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://doti.forumd.biz/portal.htm
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 12:14 am

Juce je on meni poslao cvece na kucnu adresu...sreca moja jasrce1
A, danas sam ja njemu napisala predivnu porukicu punu ljubavi i kupila mu parfem koji vec dugo zeli.
Nazad na vrh Ići dole
zMaja
Novi clan
Novi clan
zMaja


Broj poruka : 35
Godina : 33
Datum upisa : 04.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 2:03 am

Posle mesec ipo dana ne govorenja sa najboljim prijateljem, ja sam pregazila svoj 'ponos' i za rodjendan mu poklonila omiljenjo pice i vratila prijateljstvo tamo gde je bilo pre 2 meseca... Za uzvrat sm dobila zagrljaj, poljubac i par veoma dirljivih reci... I najvaznije prijateljstvo!
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:53 am

slao gomilu romanticnih poruka

_________________
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:09 pm

Dok je govorio o problemu koji je ne resiv vezan za njemu poslovne planove, rekla sam da cu verovatno dva naredna vikenda zbog posla biti u "njegovom gradu", ucinilo mi se da se raduje....sada vise nisam sigurna da se ja radujem.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 7:57 pm

Nazvala sam ga samo da bih mu rekla da ga volim...
Nazad na vrh Ići dole
mrvica
Uvazeni clan
Uvazeni clan
mrvica


Broj poruka : 138
Godina : 36
Ort : HR, Zg
Datum upisa : 06.04.2009

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 9:16 pm

kupila sam mu nešto što već odavno želi... andjeo2
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimeČet Jul 09, 2009 5:09 pm

To cinim svaki dan....... andjeo2 ....
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitimePon Jul 27, 2009 7:55 pm

Izljubila ga i rekla ono famozno IZVINI....(za neke moje bubice).....ma svakog dana ja nesto za njega cinim... cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?   Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas lepo ucinili za dragu osobu ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Personalizovani ramovi, za Vama dragu osobu
» Gde se moze lepo roniti ?
» Kako danas da se upozna neko normalan ?
» Ko vas je danas iznervirao ? grrrr

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: LJUBAV-
Skoči na: