PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Legalizacija marihuane Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Legalizacija marihuane Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Legalizacija marihuane Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Legalizacija marihuane Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Legalizacija marihuane Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Legalizacija marihuane Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Legalizacija marihuane Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
Nina
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
anja_x
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
SAN-ANA
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
Beba
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
DONAU
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
grujica
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
vasko
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
usluzni
Legalizacija marihuane Vote_lcapLegalizacija marihuane Voting_barLegalizacija marihuane Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Legalizacija marihuane

Ići dole 
+10
Kijamet Hanuma
SAN-ANA
elunda
Admin
Rammstein84
zillertal
DONAU
diskus
sleepy
Rin Tin Tin
14 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 5:24 pm

Da li ste za legalizaciju marihuane? Bilo bi lepo da detaljnije obrazlozite odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 9:10 pm

jesam za...zasto? pa prvo...nije tolko opasna kolko pricaju...druga stvar...imas pravo da pusis kolko hoces, da se napijes tolko da oslepis...ali ne mozes da popusis joint da se opustis...bullshit

inace i ako pricamo o ljudskim pravima...ko tebi sme da zabrani da radis sta hoces sa svojim telom?

i jos jedna stvar...ne vdiim da je problem trenutno nabaviti je
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:16 pm

Pa zamisli te jos da i to legalizuju. Mi smo narod i onako opicen a zamisli da budemo jos i naduvani. Bekelji3
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimePon Maj 12, 2008 11:02 pm

Da bi nesto rekli da li je dobro ili ne mora se i probati? Ili slusati iskustva onih koji su to koristili?

Ne znam. Ionako mene niko nece pitati kad se jednoga dana bude legalizovala marihuana.
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
zillertal
Clan
Clan
zillertal


Broj poruka : 59
Godina : 74
Datum upisa : 17.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 12:29 pm

Ovo je tema za strucnjake i vrlo ozbiljno bi trebalo sagledati svetska iskustva pre odluke, jer, radeci kao lekar u opstoj praksi godinama, primetila sam u mnogo slucajeva vezu pojave psihoze sa ranijim uzivanjem marihuane. Psihoze su inace najtezi dusevni poremecaji, prakticno se nikada ne izlece, vec se dozivotno uzima terapija, najcesce daju radnu nesposobnost, tesko zasnivanje porodice i uopste niz teskoca u komunikaciji sa ostalim ljudima. Zato, dobro razmisliti o legalizaciji lakih droga.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 10:55 am

oprostite...ali ja sam uzivao marihuanu i nemam psihozu i nikakav strucni poremecaj...kad malo razmislim svi iz mog drustva su probali i 20+ nas nema nikakve poremecaje

sa druge strane znam za momke koji su poceli ali su vec pre toga bili "cudni" tako da licno mislim da THC iz marihuane ne moze da toliko utice na promenu...e sad je frka sto je albanka prskana svim i svacim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Rammstein84
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rammstein84


Broj poruka : 199
Godina : 40
Datum upisa : 04.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 11:58 am

Hmm, pomislicete da sam lud. Radikalan sam po tom pitanju. Npr. legalizovao bih je, medjutim evidentirao bih korisnike i iste bih iskljucio iz pojedinih aktivnosti u drustvu. Imali bi mnogo manje sanse za zaposljvanje,ukinuta neka prava... Mozda gresim, ispravite me. poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sombiservis.webs.com
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 1:33 pm

...time bi im ponistio mnoga ljudska i gradjanska prava sto je neprihvatljivo...

licno mislim da svako sa svojim telom moze da radi sta hoce...nase drustvo je tavko da niko nece da kaze nista kada se neko napije tolko da moraju da ga ispiracju ali ako neko popusi jedan dzoint odma bi da ga iskljuce iz drustva...

one budale iz Bad Copy-a su jednom lepo rekli...dal ste culi da je neko nekada izazvao saobracajnu nesrecu pod uticajem marihaune? ne..pa normalno...zato sto se marihuana popusi da bi se covek opustio i isqlirao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 3:17 pm

Ja sam za legalizaciju.
Da obrazlozim i zasto:
-Kao prvo postala bi jeftinija i cistija(poboljsao bi mu se kvalitet)
-Kao drugo i drzava bi zaradila na njoj (oporezivanjem)
-Treci razlog je da u Hollandiji ima manje narkomana nego ranije (u Holandiji je legalna,imas cak i droga taxi, narucis i oni ti donesu kuci)
-Cetvrti razlog je kad nesto nije zabranjeno nije ni interesantno...

To je to...
Rammstein je malo jako radikalan, po meni nikog ne bi trebalo izkjuciti iz drustva jer sa tim se nista ne postize samo se situacija pogorsava.Recimo, ako je to zabranjeno oni to rade potajno,ako nema sanse da radi ici ce da krade itd. itd.. Narkomanima treba pomoci, jer vecina narkomana nije ni krivo za to sto su narkomani.Mnogi narkomani su postali narkomani na sledeci nacin:dodje trgovac droge(ljudi kao ti i ja,cak i ugledni u drustvu posto imaju para) u skolsko dvoriste i da deci drogu da probaju i tako sve pocne.Posle toga ti trgovci u sustini imaju svoje robove jer narkoman je spreman sve da ucini da dobije drogu.pa hajde sad jos da ih i kaznimo....
No sad sam malo skrenuo sa teme,pa da se vratim na nju.Marihuana je u sustini manje opasna nego alkohol ali ne sme se podceniti jer ja tacno to sto je Zillertal rekla.Ako se duze vremena koristi dobijaju se teski psihicki problemi i zato apeliram na oprez sa lakom drogom (ne vise od jednom mesecno pa cak i redje)

Jos nesto: JAKO JE ZALOSNO DA U NASOJ ZEMLJI NEMA NI JEDNA USTANOVA ZA POMOC NARKOMANA.To vec dovoljno govori o nasolj zemlji,jer narkomani su u sustini nasa deca a mi ih odbacujemo umesto da im pruzimo ruke...
Pozdrav Mahanje

_________________
Legalizacija marihuane Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 10:46 pm

Samo hocu da ispravim ADMIN-a. U nasoj drzavi postoji ustanova koja vrsi usluge pomoci tj lecenja narkomanije kao i alkoholizma i nalazi se na dedinju u bilzini bolnice Dragise Misovic.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 5:18 pm

Super, znaci jedna ustanova za celu drzavu... poklonitise

_________________
Legalizacija marihuane Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 5:29 pm

ima razlike izmedju narkomana i nekoga ko popusi ponekad joint da se isqlira...isto kao sto ima razlike izmedju mene koji popijem pivo ponekad i alkoholicara koji popije po 1l zestine dnevno min

e sad zamislite da je pivo nelegalno...i ja bi da gledam film i pijem pivo...i moram da cimam drugara da mi proda pivo skuplje nego sto jeste...ko zna gde pravljeno i po kom receptu sa ko zna cime u sebi..umesto da odem u radnju...maznem 2 amstela 200 grama pistaca i qliram
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
elunda
Uvazeni clan
Uvazeni clan
elunda


Broj poruka : 144
Godina : 58
Ort : zr
Datum upisa : 10.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 8:41 pm

 Licno sam protiv jer ne vidim nista normalno u tome,nikad nisam probao,tako da ne mogu reci kakav se efekat dobija,DUVANJEM ili vec kako nazivaju koriscenje tog ....Meni je sve to bez veze.  
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 10:18 pm

pa kako mozes da budes protiv ako nisi probao?
ajde da ja koji nisam vozac, nemam polozeno i u zivotu nisam seo za volan kazem da treba ukinuti voznju zato sto nisam probao i ne znam kako je to...a u saobracajnim nesrecama ginu ljudi tako da je to opasno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
elunda
Uvazeni clan
Uvazeni clan
elunda


Broj poruka : 144
Godina : 58
Ort : zr
Datum upisa : 10.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 12:44 am

Zasto moras da nesto probas,da bi saznao kakvo je sto,doduse i poredjenje nije ni nalik,zar konkretni primeri degeneracije nisu dovoljne,to je bar moje misljenje,svako ima pravo da misli i prosudjuje sta je ispravno a sta ne.
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 4:24 pm

zillertal ::
Ovo je tema za strucnjake i vrlo ozbiljno bi trebalo sagledati svetska iskustva pre odluke, jer, radeci kao lekar u opstoj praksi godinama, primetila sam u mnogo slucajeva vezu pojave psihoze sa ranijim uzivanjem marihuane. Psihoze su inace najtezi dusevni poremecaji, prakticno se nikada ne izlece, vec se dozivotno uzima terapija, najcesce daju radnu nesposobnost, tesko zasnivanje porodice i uopste niz teskoca u komunikaciji sa ostalim ljudima. Zato, dobro razmisliti o legalizaciji lakih droga.

upotpunosti se slazem.
Nazad na vrh Ići dole
Kijamet Hanuma
Novi clan
Novi clan
Kijamet Hanuma


Broj poruka : 47
Godina : 46
Datum upisa : 14.06.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 1:22 am

Ja sam svoju livadu popušila sad mogu da je legalizuju... Bekelji3
Nazad na vrh Ići dole
Nerona
Clan
Clan
Nerona


Broj poruka : 83
Godina : 44
Datum upisa : 17.06.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:37 am

Ne nisam za legalizaciju jer mislim da bi to predstavljalo samo jednu odskočnu dasku lakše za prelazak na opasnije droge.
Nazad na vrh Ići dole
http://redrose.freeforumfree.com/
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 9:04 am

Redovni uživaoci THC-a kad tad pređu na nešto jače.Organizam stiče jednu vrstu tolerancije kao što je slučaj i sa nekim lekovima.Strasni pušači duvana nisu počeli sa jednom kutijom na više dana,vremenom sve više puše i sve jače cigarete.Znači,ne pišem ovde o nima koji uzmu ponekad neki džoint već o redovnim uživaocima i zbog toga sam PROTIV legalizacije.Narkomani su zlo.
Nazad na vrh Ići dole
Smarac_foruma
Novi clan
Novi clan
Smarac_foruma


Broj poruka : 49
Datum upisa : 06.11.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 3:17 am

Admin ::
Ja sam za legalizaciju.
Da obrazlozim i zasto:
-Kao prvo postala bi jeftinija i cistija(poboljsao bi mu se kvalitet)
-Kao drugo i drzava bi zaradila na njoj (oporezivanjem)
-Treci razlog je da u Hollandiji ima manje narkomana nego ranije (u Holandiji je legalna,imas cak i droga taxi, narucis i oni ti donesu kuci)
-Cetvrti razlog je kad nesto nije zabranjeno nije ni interesantno...


Peti je da bi dileri ostali bez posla,dakle smanjenje kriminala.

Prica da je opasna zato sto se sa nje prelazi na teske droge,ne pije vodu.Ko hoce da predje,preci ce,sa ili bez toga da marihuana bude legalna ili ne.Znaci ide se redom-cigara-pivo-joint-exer-dop i onda kraj,nema te.Marihuana je samo stepenica.Isto tako ja mogu reci da bi trebalo zabraniti pivo,zaboga,zbog njega ljudi postaju alkoholicari.

Mozes uzivati u picu,ali ako preteras,postajes alkoholicar.Mozes uzivati i u jelu,ako preteras,postaces gojazan.Mozes uzivati i u drogama,ali ako preteras,postajes narkoman.E sad sto ne umeju svi da se kontrolisu,i postavljaju sami sebi granicu,sami su krivi.Labilne i povodljive licnosti,ne bi trebalo nikad ni da probaju marihyanu.

Svako drustvo i svako vreme ima svoje moralne norme i pravila.Ono sto je danas zabranjeno,sutra ce biti dozvoljeno,posto covecanstvo stalno evoluira.Mozda nekad malo skrece sa puta,ali ide napred.Nekad je bilo zabranjeno tvrditi da je zemlja okrugla.I na lomacu se islo zbog toga.

Da li sam mozda zaboravio da napomenem da sam i ja za legalizaciju?Legalizacija marihuane Weedheadtq2
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 4:41 pm

U redu mnogi su za legalizaciju,nemam ništa protiv,ali hajka se vodi na uživaoce duvana u svim zemljama.Pušenje je skaradno,prosto i smrdi,pušači se proteruju sa svojih radnih mesta,prilikom zapošljavanja se pita "da li pušite?".Marihuana "ne smrdi"nije prostak onaj koji je koristi, kao nikotinski uživaoc.
Da čovečanstvo evoulira pa će tako jednog dana biti prosto i zabranjeno pušenje marihuane.
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitimePet Dec 05, 2008 12:49 am

ja nisam za legalizaciju droge ipak ma koliko jaka bila ona je stetna i po meni to ne bi trebalo postojati

_________________
Legalizacija marihuane Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Sponsored content





Legalizacija marihuane Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija marihuane   Legalizacija marihuane Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Legalizacija marihuane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: DRUŠTVO OKO NAS-
Skoči na: