PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:38 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
Nina
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
anja_x
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
Beba
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
DONAU
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
grujica
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
vasko
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
usluzni
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_lcapKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Voting_barKo je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53933 članaka u 3345 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?

Ići dole 
+16
borob
DONAU
schindller
Registra.
Kosmajac
oz79
Yuga
Admin
Black Igor
Campi
Baby Jane
Mademoiselle
SAN-ANA
Rey Scorpion
diskus
Rin Tin Tin
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:05 am

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?
Nazad na vrh Ići dole
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 5:25 pm

Sami smo svoji neprijatelji
Nazad na vrh Ići dole
Rey Scorpion
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rey Scorpion


Broj poruka : 194
Godina : 28
Ort : Vrsac!!!
Datum upisa : 06.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 7:25 pm

E ovako... Mi se obicno bijemo medjusobno, a kad dodje red i ta dva sto su se tukla budu zajedno i ratuju protiv nekog! Ja mislim da smo mi prepuni neprijatelja, Albanija, Hrvatska, Amerika, Austrija, Francuska, Italija...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klinci.darkbb.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:37 pm

mi imamo mnogo neprijatelja, ali mi sami smo sebi najveci neprijatelji
Nazad na vrh Ići dole
Mademoiselle
Novi clan
Novi clan
Mademoiselle


Broj poruka : 33
Godina : 36
Ort : Beograd
Datum upisa : 08.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:27 pm

Slazem se da nam nema vecih neprijatelja od nas samih. Samo sto je lakse svaljivati krivicu za sve sto se desava na nekoga spolja...
Nazad na vrh Ići dole
Baby Jane
Novi clan
Novi clan
Baby Jane


Broj poruka : 3
Godina : 59
Datum upisa : 11.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 12:01 am

Neprijatelji srpskog naroda...hmmm, fikcija.

Recimo to ovako: inat, bahatost, samovolja, vlastoljublje, samoljublje, tvrdoglavost...ima toga dosta.

Naš mentalitet, ono što mi jesmo, što smo bili i što ćemo biti (koliko puta ćemo ponoviti iste greške?), najveći je naš neprijatelj. Sve ostalo je fikcija, opravdanje nesposobnih da onesposobe sposobne.
Nazad na vrh Ići dole
Campi
Novi clan
Novi clan
Campi


Broj poruka : 12
Godina : 76
Ort : HR - Bjelovar
Datum upisa : 16.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 16, 2008 11:22 pm

Baby Jane ::
Neprijatelji srpskog naroda...hmmm, fikcija.

Recimo to ovako: inat, bahatost, samovolja, vlastoljublje, samoljublje, tvrdoglavost...ima toga dosta.

Naš mentalitet, ono što mi jesmo, što smo bili i što ćemo biti (koliko puta ćemo ponoviti iste greške?), najveći je naš neprijatelj. Sve ostalo je fikcija, opravdanje nesposobnih da onesposobe sposobne.

Prekrasno napisano sa puno stila,samokritike i istine.
Bravo. tasî1
Danas sam se ubacio na Forum i povodom ovog pitanja zelim nesto napisati.
Normalno , dobronamjerno , jer vidi se da su se pojavili "neki novi klinci" !! koji razmisljaju svojom glavom i zele u sretniju buducnost.
Mora se zivjeti dalje i zaboraviti gluposti koje su se desavale u nasim hostorijama a nastaviti sa radom da nam svima bude bolje.
Treba zaboraviti ove rijeci ; Hrvati i hrvatice !!! koje je izgovarao Franjo Tuđman ili rijeci koje je izgovarao Slobodan Milosevic ; Srbija je tamo gdje zivi srbin.
To su gluposti a mi smo kao ovce posli za njima ne misleci da smo zavedeni i iskoristavani uvijek u interesu bogatih ili ti , "elite".
Poslije njih dolazi novo doba i Europska unija , koju svi zelimo !!
Najvazniji je mir i rad a ova globalizacija ce donjeti dobro samo onima koji su bogati ili ti sposobni da vode RAJU.
Normalni mali covijek treba rad , mir i da zaradi za zivot.O svakom pojedincu ovisi dali ce uspjeti vise ili manje. Zato treba uciti od boljih od nas i koristiti njihova iskustva.
Netko je napisao da su vam neprijatelji između ostalih - Hrvati.
Izjava bez veze. Nasi narodi su uvijek imali puno toga zajednickog a imaju i sada.Surađujemo iako se desio taj glupi rat a suradnja ce biti i bolja dok pojedincima ne bude jasno da hrvati nisu presli Drinu i da nisu napali Srbiju.
Najbolji ambasadori su privrednici , pjevaci , sportasi i ostali dobri ljudi koji nemaju mrlja u svom zivotu.
Grupice koje na stadionima ili kojekakovim skupovima uzvikuju nacionalisticke parole su rak rana kod oba naroda i netreba ih slusati jer to ne govore njihovi umovi vec su placeni da se tako izrazavaju.
Oni nisu ogledalo jednog naroda vec nesposobni ljudi koji na takav nacin zele nesto postici , sta ???
JAD I BJEDA.
Postovani posjetioci ovog foruma,ukljucio sam se u ovu diskusiju , onako da napisem sto osjecam i sa apelom da prestanu netrpeljivosti među nasim narodima jer i jedni i drugi smo u istoj kozi.
Krenimo u nove pobjede i neka pobjedi razum i sloga.
Pozdrav od deda Campija iz Bjelovara. okay
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bartolovi-dvori-hr.com
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 16, 2008 11:30 pm

tasî1 Campi svaka cast !!! okay Dobro nam dosao i hvala ti sto si nam clan !!! poklonitise
Nazad na vrh Ići dole
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 16, 2008 11:41 pm

Dobro nam dosao majstoreeeeee. Svaka cast za ovakak tekst. U potpunosti se slazem sa vama. Zato sam i naveo da smo sami sebi najveci neprijatelji.
Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
Rey Scorpion
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rey Scorpion


Broj poruka : 194
Godina : 28
Ort : Vrsac!!!
Datum upisa : 06.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 10:22 am

Kuku, jbt ja sam napisao nesto lepo u pi*ku materinu... JOooooooooooooooooooj!

_________________
Ko drugome skolu gradi nek sam u nju ide
Idu dva kamena ulicom i jedan skoci i pocne da vice:"PAZI KAKTUUSSSSSS!", a tek ce drugi:"Daj bre ne lupaj gluposti, nisamo mi baloni!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klinci.darkbb.com
Campi
Novi clan
Novi clan
Campi


Broj poruka : 12
Godina : 76
Ort : HR - Bjelovar
Datum upisa : 16.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 10:51 am

Rey Mysterio ::
Kuku, jbt ja sam napisao nesto lepo u pi*ku materinu... JOooooooooooooooooooj!

E , moj , momak , sa takovim recima se ne ide u zivot a kamoli u Europu.
Vreme je da nesto naucis a prvenstveno lepom izrazavanju.
Skolu su ti gradili roditelji u nadi da ces nesto i da naucis a ne da se izrazavas kao u carsiji.
Svoja samodokazivanja odradi na lep nacin i sa pametnom diskusijom a prostakluk izbaci iz recnika , jer tako dokazujes svoju inteligenciju.
Politika nije za tebe i svoju energiju usmeri na kreativnost a citajuci pametne diskusije nauci nesto a kad pises budi iskren i reci ;ovo neznam.
Kada dođe vreme i ti ces nekome graditi skolu u nadi da ce posluziti da ti se deca lepo vaspitavaju i da su ponos i dika tvog plemena.
Srdacan pozdrav od matorog koji ima dobre namere i nada se da ces i ti postati dio dobre i vredne zajednice na dobrobit svog naroda.
Ne komentarisi normalan , nauci sutjeti i misliti,a racunalo ti nije krivo !! kom

Zasluzio si PACKU.

Ovo je resenje za tvoj uzrast ;

voj1 dj skijanje ideja ljubav knjiga
- batali politiku , jer politika je - kur.a , koja truje narode.

Zelis li da sa tobom , manipuliraju ????
Ostaj mi zdravo i dobro,muskarcino.
deda Campi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bartolovi-dvori-hr.com
Campi
Novi clan
Novi clan
Campi


Broj poruka : 12
Godina : 76
Ort : HR - Bjelovar
Datum upisa : 16.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 12:57 pm

Rin Tin Tin ::
tasî1 Campi svaka cast !!! okay Dobro nam dosao i hvala ti sto si nam clan !!! poklonitise

Nema na cemu. Drago mi je kada komuniciram sa pametnim i inovativnim osobama.
Nadam se da ce ovaj forum imati odjeka i da ce odigrati svoju ulogu a ne da ce biti mjesto za prepucavanja i vrijeđanja.
Drzim vam palceve i sretno.
Nemojte me hvaliti jer cu pocrveniti kao pubertetlija !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bartolovi-dvori-hr.com
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 5:29 pm

Mislim da ovaj forum nije napravljen da bi doslo do sukoba naroda na jemu. Neminovno je da mladje osobe u ovom nasem vremenu kao i u nasoj a i u vasoj drzavi campi su vaspitani tj vise uceni o losim nacinu razumevanja nekog naroda. Utuvljeno im je u glavu da smo krvni neprijatelji a ziveli smo toliko godina zajedno. nego politika je ucinila svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Black Igor
Panonski mornar
Panonski mornar
Black Igor


Broj poruka : 292
Godina : 29
Ort : Melenci-Srbija
Datum upisa : 13.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 8:45 pm

Promaja i kijavica.

_________________
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? B6bo9g
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? 2rwufwy
Nazad na vrh Ići dole
http://parkzabave.clic-topic.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 2:43 am

I jedemo puno i masno rostilj ppile batak cips cokolada

Jos nesto, piv pivo kafam kafaz pijemo puno alkohol i kafu

Malo se krecemo sun

A ako se krecemo onda to radimo ovako autom autoz mm motoz traktor

_________________
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
Yuga
Panonski admiral
Panonski admiral
Yuga


Broj poruka : 545
Godina : 64
Ort : Bela Crkva-Kotez BG
Datum upisa : 04.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 3:16 pm

Admin ::
I jedemo puno i masno rostilj ppile batak cips cokolada

Jos nesto, piv pivo kafam kafaz pijemo puno alkohol i kafu

Malo se krecemo sun

A ako se krecemo onda to radimo ovako autom autoz mm motoz traktor


Dakle vrlo slikovito ali si ispustio najbitnije spava1 volimo da spavamo i kuci i na poslu a i u krevetu sa zenom Bekelji3

_________________
Ko jamu drugom kopa......
Nazad na vrh Ići dole
oz79
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Maj 26, 2008 2:21 pm

Pored ovakvih prijatelja neprijatelji nam nisu potrebni.
Nazad na vrh Ići dole
Mademoiselle
Novi clan
Novi clan
Mademoiselle


Broj poruka : 33
Godina : 36
Ort : Beograd
Datum upisa : 08.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 10:36 pm

Bravo Campi! Bas lepo receno!
Nazad na vrh Ići dole
Kosmajac
Clan
Clan
Kosmajac


Broj poruka : 53
Godina : 101
Datum upisa : 31.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Žaba i škorpija   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 5:32 pm

Zamoli, dakle, škorpija žabu da je prenese preko reke. Žaba odbija: neću, ubošćeš me! Ma kakvi, veli škorpija, pa nisam blesava, obe bismo potonule! Žaba zaključi da to ima rezona i pristade, škorpija joj se pope na leđa, i one zaploviše ka drugoj obali. I taman kad je sve trebalo da se završi u najboljem redu, kad se druga obala već jasno nazirala, škorpija ipak ubode žabu, i obe krenuše da tonu; žaba je upita, umirući, zašto je to učinila, kad ne zna da pliva, pa će se sada i ona udaviti. Šta da radim, takva mi je narav, to je jače od mene, rezignirano joj objasni tonuća škorpija...
Nazad na vrh Ići dole
Registra.

Registra.


Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.06.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Jun 09, 2008 9:09 pm

Rin Tin Tin ::
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?

Mislim da nas ubija naša nesamokritičnost. Mitomanija nam je takođe jedna od loših, jako loših osobina. Uvek smo u pravu, ni u čemu nismo pogrešili, a rezultat je obično - katastrofalan.

Da li je to kompleks malog naroda, loša elita ili nešto treće, vrag će ga znati, samo vidim da oni koji vuku Srbiju unazad nikako ne nestaju. Naprotiv.
Nazad na vrh Ići dole
schindller
Novi clan
Novi clan
schindller


Broj poruka : 16
Ort : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:15 pm

Evo da skratim priču - trenutno je najveći neprijatelj srpskog naroda - Ratko Mladić.
Nazad na vrh Ići dole
http://goranpopov.blogspot.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:50 am

lazni kurs dinara u odnosu na EURO,.
ili ako smo brat i bart ili sestra kese nam nisu busne,..ili,..


DINAR je kriv,...dok se nedokaze suprotno ,.taksa od 100Euro
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
borob
Novi clan
Novi clan
borob


Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.06.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 10:50 pm

SANU,Filaret, velicanje svega i svacega, stvaranje heroja od kriminalaca, nepriznavanje sopstvenih poraza i neuspeha, vekovna mrznja prema onima koji nisu Srbi, nepismenost................... izmedju ostalog, ovo su po meni najveci neprijatelji srpskog naroda!!!
i danas, pojedinci i drzaoci dve sugave macketine ( ne mrzim macke) tvrde da nama nije potrebna Evropa, da nam nije potreban niko i da obavezno treba da se "samokaznimo" i "samoizolujemo", a mi, ovako pismeni i jedini u svetu pametni i razboriti, slepo sledimo takvu politiku koja se vrlo malo ili ni malo ne razlikuje od one koju je vodio bracni par devedesetih uz nesebicnu pomoc " skota sa govornom manom"!!!
A ovaj danasnji nema ni kuceta ni ( macketine ima) deteta pa mu Evropa i svet u stvari nisu potrebni, ali ja imam decu i porodicu, i moj jedini uspeh u zivotu je videti uspeh i procvat svoje dece i porodice!!! Za razliku od drzaoca macaka!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 4:06 pm

borob ::
SANU,Filaret, velicanje svega i svacega, stvaranje heroja od kriminalaca, nepriznavanje sopstvenih poraza i neuspeha, vekovna mrznja prema onima koji nisu Srbi, nepismenost................... izmedju ostalog, ovo su po meni najveci neprijatelji srpskog naroda!!!
i danas, pojedinci i drzaoci dve sugave macketine ( ne mrzim macke) tvrde da nama nije potrebna Evropa, da nam nije potreban niko i da obavezno treba da se "samokaznimo" i "samoizolujemo", a mi, ovako pismeni i jedini u svetu pametni i razboriti, slepo sledimo takvu politiku koja se vrlo malo ili ni malo ne razlikuje od one koju je vodio bracni par devedesetih uz nesebicnu pomoc " skota sa govornom manom"!!!
A ovaj danasnji nema ni kuceta ni ( macketine ima) deteta pa mu Evropa i svet u stvari nisu potrebni, ali ja imam decu i porodicu, i moj jedini uspeh u zivotu je videti uspeh i procvat svoje dece i porodice!!! Za razliku od drzaoca macaka!!!!!



potpis poklonitise poklonitise
Nazad na vrh Ići dole
Kijamet Hanuma
Novi clan
Novi clan
Kijamet Hanuma


Broj poruka : 47
Godina : 46
Datum upisa : 14.06.2008

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 6:12 pm

Abortus!! plac

kažu u prošloj godini 200.000
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?   Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Najveci blam koji vam se desio u skoli
» Zato sto su najveci carevi na svetu ~ Monty Python youtube kanal
» Stenci Srpskog odbrambenog psa, ostenjeni 03.03.2018.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: