PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeDanas u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeDanas u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeDanas u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeDanas u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
Nina
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
anja_x
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
Beba
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
DONAU
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
grujica
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
vasko
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
usluzni
Koji fotoaparat imate ? Vote_lcapKoji fotoaparat imate ? Voting_barKoji fotoaparat imate ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Koji fotoaparat imate ?

Ići dole 
+3
Nina
Tex
Rin Tin Tin
7 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:23 am

Koji fotoaparat imate ? Koliko ste zadovoljni sa njim? Da li vam je dovoljan fotoaparat na mobilnom telefonu?
foto
Nazad na vrh Ići dole
Tex
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.05.2008

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimePet Maj 09, 2008 5:35 pm

Nekoliko fotoaparata...najdze sam koristio (i jos uvek ga imam) Pentax ME, izvanredna spravica, uvek sam bio veoma zadovoljan njime.

Od skora imam digitalni HP PhotoSmart 850, kupio sam ga polovnog i zadovoljan sam performansama (narocito kada se uzme u obzir ulozen novac). Jos uvek nisam napravio ni jednu pravu, veliku forografiju sa njime (na foto-papiru), ali po onome sto vidim an monitoru rezultati ce biti vise nego zadovoljavajuci.

Na mobilnom telefonu nemam fotoaparat.
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 7:15 pm

Nikon Coolpix 7.1 megapixels.Nisam baš zadovoljna.Star je godinu dana ali fotografije i snimci nisu onog kvaliteta kojeg su bile dok je bio nov.
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 8:40 pm

Mahanje Nemam foto-aparat, na mob tlf ga imam. Nije baš neka rezolucija ali za moje potrebe je dobar. Moje je lično mišljenje da je bolje kupiti neki mob tlf sa većom rezolucijom a uz to imaš još nekoliko funkcija, a za iste pare kao i bolji foto-aparat. Naravno, svaka od tih "stvarčica" ima svoje prednosti.
Nazad na vrh Ići dole
Arp
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.02.2009

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimePon Mar 02, 2009 12:41 pm

foto Imam FUJI Fine-Pix S 5000. Sa kojim sam vrlo zadovoljan. Kad sam mu ubacio Duracell Ni-M hibrid akumulatorske baterije, onda pogotovo. Zaboravim kad sam ih punio. Stabilizacija slike bi mi dobro dosla kao novija funkcija, ali dobro je i ovako.

Pored njega mnogo vise koristim, jer je uvek samnom, foto cameru iz mob. telefona: sony-erikson k-750i. Koja kad bi imala jos malo bolju optiku mogla bi da zameni foto aparat skoro u svim situacijama. Moram naglasiti samo u skoro svim. Ne znam kakav je u Nokiji N-92 ? Da li ga neko ima da prokomentarise?
Nazad na vrh Ići dole
Darko1
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 12
Ort : Vrsac
Datum upisa : 10.04.2009

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Koji fotoaparat imate   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 6:35 am

Nemam Foto aparat inace koristim kameru N82 za slikanje i mislim da je to veoma opravdano ulaganje u telefon posto cena takvog foto aparata se krece oko 100e a ujedno nemorate da vucete 2stvari sa sobom kome je Foto Aparat bitan a to hoce da bude u telefonu moze da razmisli i oN86 8MP  ili Motoroli ZN5  koj je iako 5 megapiksela  jaca po kameri za 30-40% od N82 ali nema GPS i nije Symbian
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 8:53 pm

Imam canon....i odlican je.....koji god da je..canon, nikon......odlicni su.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji fotoaparat imate ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji fotoaparat imate ?   Koji fotoaparat imate ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji fotoaparat imate ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li imate hobi ?
» Imate li fobiju ?
» Da li imate neki porok ?
» Koliko imate jutara zemlje ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: NAUKA I TEHNOLOGIJA-
Skoči na: