PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» TIBETSKI MASTIFF, štenci na prodaju!
Frizura Icon_minitimeJuče u 9:31 am od usluzni

» Na prodaju zemljište na Zlatiboru, naselje Potoci, 842m2
Frizura Icon_minitimeJuče u 9:30 am od usluzni

» Dve moderne lux kuće na samom Zlatiboru
Frizura Icon_minitimeJuče u 9:28 am od usluzni

» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Frizura Icon_minitimePet Apr 26, 2024 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Frizura Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Frizura Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Frizura Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

» Fotinija - Red robin - Akcija
Frizura Icon_minitimeSub Apr 20, 2024 12:40 pm od usluzni

» Usluge mini bagerom I kamionom
Frizura Icon_minitimePet Apr 19, 2024 4:40 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
Nina
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
anja_x
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
SAN-ANA
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
Beba
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
DONAU
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
grujica
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
vasko
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
usluzni
Frizura Vote_lcapFrizura Voting_barFrizura Vote_rcap 
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53918 članaka u 3330 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Frizura

Ići dole 
+11
Majra
sestrica
Zvrk
LaDy BiRd
boginjaljubavi
.:SunFlower:.
DONAU
sleepy
Mademoiselle
SAN-ANA
Rin Tin Tin
15 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Frizura   Frizura Icon_minitimePet Maj 09, 2008 1:24 pm

Koliki znacaj pridajete dlakama na vr' glave i u kom ste fazonu ? kosa
Koliko cesto idete kod frizera ? Umete li da prepoznate dobrog frizera i po cemu? Jeste li zahtevna musterija ? Izlazite li zadovoljni iz salona ili vam se place od muke ? Desava li vam se da kazete "samo malo krajeve", a da vas osisaju mnogo vise nego sto ste zamisljali ? Da li vam je pri izboru frizera bitno da li je u pitanju zena ili muskarac, je li gay ili str8? Umete li da poslusate kad vam kazu da vam frizura ili boja koju zelite nece dobro stajati ili da je kvalitet vase kose takav da neka frizura jednostavno nije za vas ? Odlucujete li se lako za drasticne promene ili ne ? Pratite li trendove ? Gde i kako se informisete o tome sta je "in" ? Jeste li bili "sam svoj majstor"?




Po meni, dobar je onaj frizer koji zna da osisa kosu tako da ona, cak i kada izadjemo ispod tusa, izgleda savrseno i bez feniranja... kosa
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 3:50 am

koliko god da je spretan neki frizer, moju kosu je veoma tesko srediti posto imam jako gustu kosu. po meni dobar frizer je onaj koji uspe da napravi taku frizuru od moje kose da mogu da je nosim spustenu a da nije jos jedno metar od moje glave trep
Nazad na vrh Ići dole
Mademoiselle
Novi clan
Novi clan
Mademoiselle


Broj poruka : 33
Godina : 36
Ort : Beograd
Datum upisa : 08.05.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 6:05 pm

Imam svog frizera vec dugi niz godina i samo njemu verujem. Od kad sam se preselila, udaljen je 200 km od mene, ali ne zelim da idem ni kod koga drugog! Dosta mi je experimentisanja. Imam dugu ravnu kosu do pola ledja, i citavu vecnost sam je pustala tako da necu da rizikujem.

Bila sam sama svoj majstor dok sam imala kratke shishke, pa posto su se one morale cesce skracivati, odlucila sam sama to da radim i mogu reci da uopste nisam bila losa! Very Happy Prvi put je bilo ocigledno da sam se sama unakazila, ali kasnije sam usavrshila tehniku...

Apsolutno me nije briga za trendove. Ono kao u casopisima ti kazu oshishaj se kao Viktorija Bekam i ti to uradis (kao i 90% zenske populacije) da bi posle par meseci insistirali kako svaka trendy devojka mora imati dugu kosu, sa sve preporukom dobrog mesta za nadogradnju kose. Mislim... okreceoci
Kao i ono - sad se nosi tamno smedje, sad se nosi plavo...
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 6:28 pm

dok sam imao dugu kosu isao sam kod frizera moje bivse devojke Very Happy super covek radi...odusevljen sam...sad imam kratu kosu tako da sam sam svoj majstor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:21 pm

frizura samo da nije onako lepa dok se ne osusi kosa pa se pojave rupe i rupice,.kao izrasce nova,..

a lepse je kad je frizerka,....em cujes sve traceve em seta oko tebe,..pa se i malo nasloni,...samo da joj se ne osete prsti na duvan kada poravnava siske a prsti joj ispred mog nosa,..pa se oseti duvan grozno,...A frizerke vole i pauze za kafu i poneki razgovor preko mobilnog,..a i onako se nigde ne zuri kad se sedne u tu stolicu,...samo je nezgodno piti i kafu bez dlacica,...

a pozadi nije bas uvek bitno kako ispadne ionako se ne vidi,.. nene
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
.:SunFlower:.
Clan
Clan
.:SunFlower:.


Broj poruka : 58
Godina : 37
Ort : Novi Sad ... :)
Datum upisa : 28.05.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 12:16 am

ne volim da pratim modne trendove...a-a...tri godine sam imala kosi paz jarko crvene boje,i sad sam resila da puuustam svoju kosicu,i ofarbala sam se u smedje,ali mi je vec dosadilo i ovo,pa nesto moram da menjam...znaci moracu boju,a duzinu nikako...jedva je krenula da raste kosa

a sto se tice frizera...imala sam dugogodisnju frizerku,ali cu sad nazalost morati da predjem kod druge...u koju takodje imam poverenja... zvaka
Nazad na vrh Ići dole
boginjaljubavi
Panonski admiral
Panonski admiral
boginjaljubavi


Broj poruka : 558
Ort : germany-nrw-duisburg
Datum upisa : 03.06.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 12:05 am

sa frizurom nepratim modne trendove frizere neposecujem cesto jer nisam u mogucnosti tako da ih posecujem jednom godisnje samo, i to sam bila skoro kod frizerke i nisam zadovoljna kako mi je osisala niti me isfenirala tako da sam besna bila kad sam dosla kuci i oprala kosu i sama si ju sredila frizerke su uzasne ja joj rekla da mi malo skrati samo kosu a ona mi ju dosta skratila i rekla sam joj kako da me isfenira donela sam casopis i pokazala kako da me isfenira i rekla je da hoce na kraju nije nista bilo od tog feniranja po mojoj zelji frizeri su jednostavno uzas rade sve po svojoj volji a ne kako musterija zahteva
ja nikad ne prigovaram vec cutim iako nisam zadovoljna jer nevolim da se raspravljam tamo u salonu, ovde u nemackoj kako sam nijednom nije mi kosa bila skracena ni isfenirana onako kako sam ja htela i rekla
Nazad na vrh Ići dole
LaDy BiRd
Novi clan
Novi clan
LaDy BiRd


Broj poruka : 23
Godina : 39
Ort : whitecity
Datum upisa : 01.07.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 1:50 pm

frizura mi ide sas raspoolzhenjem.. chim sam nervozna mora neshto da uradim po tom pitanju.. bilo to da ufrtjkam kosu.. ili odem kod frizera..

hmz.. koliko chesto.. paaaaaaaaa.. zavisi.. od raspolozhenja.. od oshtetjenih krajeva.. valjda umem da prepoznam dobrog frizera.. mladji su ludji i chesto znaju da omanu.. stariji frizeri ipak rulaju.. al kad sam u ludom fazonu znam da promenim mishljenje.. nisam zahtevna mushterija.. u principu znam kako hotju da se oshisham.. oshishaju me u vetjini sluchajeva drugachije nego shto sam zamishljala.. al kad je neko lep sve mu lepo stoji.. :narcis: :ogledalceogledalce: ;]

slusham shta mi frizer preporuchi.. al prvo ja njemu tj njoj iznesem shta hotji i kako to da se uradi.. a ona mene posavetuje shta i kako.. shta mozhe a shta ne mozhe.. jerbo ona bolje zna od mene.. nikad nisam imala nerealna ochekivanja.. tako da sam zadovoljna svojim izborom frizera..

hmz.. drastichna promena proshle godine.. bash kratka kosa.. hehe.. fino mi je stajala.. mada.. sad se ne biH upushtala u to.. dok mi je porasla kosica.. huh.. sad je oke..

ne gledam shta je in u gradu.. in je ono shto meni dobro stoji.. :o5narcis:

svoj majstor sam s'vremena na vreme.. shto se tiche shishKi.. ;] mrzi me da idem kod frizera.. pa se shtricnem.. uvek kratje.. al rekoh.. porashtje..

;]

ah da..

kosa mi je takva da ne moram da je feniram.. uvek iam neki friz.. kanim se da qpim peglu za kosu.. al to je josh u razmatranju..
Nazad na vrh Ići dole
Zvrk
Novi clan
Novi clan
Zvrk


Broj poruka : 29
Datum upisa : 16.06.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 3:51 pm

Kod frizera idem bar jednom nedeljno. Imam gustu kosu, tanku vlas, prirodno je tamno smedja i talasasta. Tanjim je obavezno, farbam u pepeljasto plavo (6%hidrogen) i obavezno ispravljam!
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 12:03 am

Imam svog frizera vec par godina,extra je i ne menjam ga! Nisam zahtevna i vrlo cesto sednem u stolicu i pustim njega da me shishka kako zeli i nikad se nisam pokajala zbog toga.Volim lude frizurice i stalno menjam oblik.Kog frizera idem otprilike svaka dva meseca,po potrebi i cesce.Sad sam trenutno tamno smedja i kratko osisana,sto mi se bas svidja,dok ne poraste Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 12:07 am

Do pre par meseci imala sam skroz dugu kosu, a prirodno mi je talasasta tako da sam imala muke pri feniranju i peglanju...
tako da sam je skratila do ramena i mnogo mi bolje stoji i lakse je odrzavati...
Imam svoju frizerku kod koje vec dugo idem i nemam nameru da je menjam, feniram se dva puta nedeljno i ne farbam se...
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 6:15 pm

Imam dugu kosu.Na žalost ne idem često kod frizerke,a tek pre 4 godine sam konačno pronašla onu koja meni odgovara.Naime,imam problem, dok neki vole da im neko dira kosu,pere,češlja ja taj tretman jedva izdržim.Ne mogu da podnesem ni najmanje čupkanje,o onom za mene bolnom pranju kose nagnuta unazad nad limenom kadicom da ne pričam.Moja mlada frizerka je ozbiljno shvatila moj problem i krajnje je nežna i strpljiva.Napravila mi je tj.ošišala me je na pramenove što ne zahteva mnogo posla meni.Stavim par pilotni na sredinu glave,ostatak isfeniram.Tri do četiri puta godišnje odem kod te moje frizerke koja mi "osveži krajeve."
Inače imam i super ružno iskustvo.
Pravila sam mini val pre više od dest godina.Frizerka se hvalila svojim iskustvom i školovanjem u Francuskoj.Objasnila mi je nejednakost kovrdža kod pravljenja mini vala...svaki pramen kose se namaže kiselinom pa onda zamotava na pilotnu.Dok se zadnji pramen sa glave uvije onaj prvi je već "gotov"trebalo bi skidati pilotnu,a to niko ne radi već se sve zajedno drži još 30 min.Zato je najbolje prvo uviti kosu pa je tek onda namazati kiselinom.Znate šta se desilo?Kada mi je svu kosu zamotala,jednostavno je otvorila bočicu s kiselinom, polila mi je poglavi i brzo stavila kapu.Suze su mi krenule od bola!Nije peklo,već bolelo!Tražila sam da mi momentalno skine kapu,da mi opere kosu-nije htela.Ja sam jedva uspela da skinem kapu toliko me je boleo ceo skalp.Polivala sam se ladnom vodom dok bol nije prestala.
Naravno nisam platila, bila sam ukovrdžana nenormalno za to kratko vreme i prava je sreća da sam ostala sa kosom,ali dugo meseci sam imala brojne kraste po koži glave.
Nikada više nisam pravila mini-val!Nikada.
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimePon Feb 02, 2009 6:02 pm

Mahanje Otkako sam se preselio u Niš, gotovo sam iz prve našao frizerski salon u koji i danas idem. Kosa mi je uvek bila prilično kratka, malo ređa, mada sam jednom prilikom pokušao da je "pustim". Kako je moja kosa, u suštini, sklona uvijanju, eksperiment nije uspeo. Oduvek sam želeo da imam dugu kosu ali da je ravna, to bih i učinio. Ovako šišam se na svaka dva, dva i po meseca i za koji dan idem na tu "seansu".
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 3:23 pm

Frizura Viktorija
Frizura Tom_Carson_2004_D2_098

ili ili.......volim ove dve frizure
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 1:40 am

Slazem se, obe frizure su super !
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 8:32 pm

Koliko je vrucina.......bicu bez kose......osisacu je skroz........ plac
Nazad na vrh Ići dole
dejana
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.09.2009

Frizura Empty
PočaljiNaslov: molim vas neka mi neko odgovori sto pre   Frizura Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 1:12 am

osisala sam se na kratko...
htela sam lepu modernu ludu,tinejdzersku frizuru i dobila sam pravu babsku nadulu,raspalu....Smile
na svu tu muku posle 3 dana se izblajham,ofarbam u plavo i sad sam zuta...
idemo dalje
i na sve to zapalim kosu sa upaljacem i sad mi desna strana nije ravna,sva je boze sacuvaj....
ako je nekome zao mene i moje situacije zbog koje se osecam jako lose neka mi pomogne,vec sutra ujutru zelim da idem kod frizera koji mi moze srediti kosu da lici na nesto,ludo i lepo....
hvala unapred...... U potpisu OCAJNA Mahanje(( Smile
Nazad na vrh Ići dole
dejana
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.09.2009

Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 1:14 am

ko zna dobrog frizera koji bi mogao da me SPASEEE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Frizura Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizura   Frizura Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Frizura
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: MODA-
Skoči na: