PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeDanas u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeDanas u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeDanas u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeDanas u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
Nina
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
anja_x
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
Beba
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
DONAU
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
grujica
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
vasko
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
usluzni
Posecujete li kozmeticara ? Vote_lcapPosecujete li kozmeticara ? Voting_barPosecujete li kozmeticara ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Posecujete li kozmeticara ?

Ići dole 
+4
boginjaljubavi
Dama Herc
SAN-ANA
Rin Tin Tin
8 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:50 am

Dakle, da li odlazite kod kozmeticara ili se pak sami resavate muka kako znate i umete ? Koliko uopste imate potrebe za kozmeticarskim uslugama ? sminka trep
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:06 am

povremeno idem kod kozmeticara, posto imam problem da nadjem dobrog, kvalitetnog i strucnog, tako da vecinu stvari radim sama kuci
Nazad na vrh Ići dole
Dama Herc
Clan
Clan
Dama Herc


Broj poruka : 72
Datum upisa : 24.05.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 1:28 am

Plasim ih se ko djavo krsta! Znam nekoliko zena devojaka koje su u mladosti isle kod kozmeticara. Jedna je od bubuljivavog lica dobila rosavo lice, a drugoj su radili piling sa nekom kiselinom i ostao joj je oziljak na licu kao opekotina od santimetar (nije malo ).
Sama kupim Clean and Clear i ko Bog. Samo da sam malo redovnija u tom mackanju, trebalo bi svakog jutra posle umivanja. Ali dobro samo kada sam nasla nesto sto mi resava problem. Preporucujem!
Nazad na vrh Ići dole
boginjaljubavi
Panonski admiral
Panonski admiral
boginjaljubavi


Broj poruka : 558
Ort : germany-nrw-duisburg
Datum upisa : 03.06.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:20 am

neidem kod kozmeticara niti sam ih ikad posetila jer nemam potrebe da ih posecujem
zadovoljna sam sa mojom kozom i mojim izgledom dosta sam mladolika za svoje godine
jer to mi je u nasledstvu od mojih roditelja, neupotrebljavam nikakve maske za kozu niti kreme
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 9:21 pm

Imam svoju kozmeticarku i super sam zadovoljna sa njom.U salonu joj uvek super atmosfera,ali sto je najvaznije super radi i imam totalno poverenje u nju.
Nazad na vrh Ići dole
JustMyLuck
Novi clan
Novi clan
JustMyLuck


Broj poruka : 22
Godina : 41
Datum upisa : 08.05.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:06 am

Joooj mogla bih da odem ovih dana...
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 2:46 pm

Ajmo zajedno radost Smile ?
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 12:05 am

Niti idem, niti osećam potrebu.
Šminkam se od kad znam za sebe - 'ajde da ne preterujem, od polaska u srednju školu, dakle jedno 25 godina svakodnevno. Najbitnije je svake večeri očistiti lice i ne spavati sa šminkom na koži. Posle toga dobra noćna krema (trenutno koristim Eucerin Q10) i to je to! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 8:51 am

Jednom godišnje odem na čišćenje lica.Bez obzira koliko vodim brigu o svojoj koži ipak joj je potrebna "generalka" povremeno.Koristim kremu Garnier za suvu i ostljivu kožu,odgovara mi i nemam nikakvih problema.
Nazad na vrh Ići dole
JustMyLuck
Novi clan
Novi clan
JustMyLuck


Broj poruka : 22
Godina : 41
Datum upisa : 08.05.2008

Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 6:35 pm

Ja bih stvarno trebala uskoro da posetim kozmeticara ali jos uvek nisam nasla kozmeticarku kod koje bih otisla dva puta pa mi je mrsko opet da trazim neku novu zato i odlazem...eto ako neko ima neku proverenu kozmeticarku nek mi preporuci poklonitise
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posecujete li kozmeticara ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Posecujete li kozmeticara ?   Posecujete li kozmeticara ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Posecujete li kozmeticara ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta ste poslednje kupili od kozmeticara ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: ZDRAVLJE I LEPOTA-
Skoči na: