PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeDanas u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeDanas u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeDanas u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeDanas u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Da li farbate kosu ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Da li farbate kosu ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Da li farbate kosu ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
Nina
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
anja_x
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
Beba
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
DONAU
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
grujica
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
vasko
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
usluzni
Da li farbate kosu ? Vote_lcapDa li farbate kosu ? Voting_barDa li farbate kosu ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Da li farbate kosu ?

Ići dole 
+8
Nina
Barbie
sestrica
*NANI*
boginjaljubavi
Dama Herc
SAN-ANA
Rin Tin Tin
12 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 1:56 am

Muski i zenski, pitanje se odnosi na oba pola... Da li farbate kosu i iz kojih razloga ?

Da li menjate boju drasticno ili pak samo tonirate ? Da li obracate paznju na zdravlje svoje kose ili vam je iskljucivo bitan njen izgled? Koliko uopste farbana kosa moze biti zdrava? kosa
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:03 am

do sada se nisam farbala, ali za par dana cu se ofarbaati u crveno i milim da ce mi lepo stajati. inace sam smedja tako da ce sada promena biti drasticna. inace mislim da farbbanje kose steti ali povremeno zbog promene treba je ofarbati
Nazad na vrh Ići dole
Dama Herc
Clan
Clan
Dama Herc


Broj poruka : 72
Datum upisa : 24.05.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 9:45 pm

Farbala sam je. godinama sam imala jako dugu crnu kosu. Pa kada sam osetila da me gusi, osekla sam je i pustila da moja izraste. O leta 2005 se vise ne farbam i super mi je. Pravo olaksanje Very Happy

Jenoga dana cu sigurno opet pozeleti transformaciju, ali ne skoro
Nazad na vrh Ići dole
boginjaljubavi
Panonski admiral
Panonski admiral
boginjaljubavi


Broj poruka : 558
Ort : germany-nrw-duisburg
Datum upisa : 03.06.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:04 am

naravno da farbam kosu a farbam ju jer mi dosadi moje boja kose pa malo za promenu se farbam
trenutno imam mahagoni crvenu kosu a prirodno mi je svetlo smedza
Nazad na vrh Ići dole
*NANI*
Novi clan
Novi clan
*NANI*


Broj poruka : 12
Godina : 37
Ort : Novi Sad
Datum upisa : 29.05.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 1:59 am

sklona sam cestom menjanju boje kose...nekada je to drasticna promena, nekada samo nijansiranje...zavisi kako sam raspolozena Smile sada sam nesto kao smedja...ali posto mi je i ta boja dosadila...nesto cu da uradim a sledi i neko asimetricno sisanje... radost
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 9:18 pm

Farbam se.Menjala sam boje od plave do crne,doduse nikad nisam bila crvena.Sad trenutno sam smedja sto je i najblize mojoj boji kosi.Naravno da mi je bitno da je kosa zdrava,najgore mi je kad vidim devojku sa izgorenom kosom od blansa ili procvetalom da temena,nema gore.
Nazad na vrh Ići dole
Barbie
Novi clan
Novi clan
Barbie


Broj poruka : 5
Godina : 41
Ort : Smederevo
Datum upisa : 18.06.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 9:28 am

Ja se farbam u plavo vec 9 godina i ne pada mi na pamet da menjam boju. Naravno da mi je kvalitet kose vazniji od izgleda, ali kolko ulazem u nju i sta sve stavljam posle pranja i treba da bude zdrava i negovana za te pare!
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeUto Avg 19, 2008 8:40 pm

Da,farbam se i ne mogu više sebe da zamislim u prirodnoj boji.Negujem kosu i nemam nikakvih problema.Za sada.
Nazad na vrh Ići dole
ANAKATARINA
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.09.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimePon Sep 08, 2008 9:57 am

farbam kosu da ne bi bila uvek plavusa kosa
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 8:59 pm

Farbam se odavno i redovno. Prve sede vlasi su mi se pojavile već krajem srednje škole - da li možete da zamislite? ?

Inače, imam jaku i gustu kosu (sva sreća), pa mi je stalno farbanje, svakog meseca, nije puno uništilo. Farbala sam se do sad u sve boje i nijanse. Najduže sam bila crna (kao i danas), prirodno sam tamnosmeđa.

Dugu kosu sam odsekla 1991. i od tada nosim isključivo kratku frizuru. Lako se održava, lako se farba, brzo raste i obnavlja se.
Nazad na vrh Ići dole
JustMyLuck
Novi clan
Novi clan
JustMyLuck


Broj poruka : 22
Godina : 41
Datum upisa : 08.05.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:06 am

Izvlacim pramenove godinama unazad , goldwell zlatno pakovanje i nema problema ...
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 7:06 pm

Uvek sam za farbanje kose ukoliko neko ima uopste ne doumicu oko toga! Naprosto, nekim damam prirodna boja kose odudara od boje tena lica, i sasvim prirodniji i lepsi izgled dobiju kada ofarbaju kosu. Ne volim neke ekstremne zahvate sa farbama, ali sve druge nijanse su mi ok....Boja moje kose je tamno brao, malte ne crna...godinama je bilo tako, dok nisam od pre dve godine iz takve boje presla u malo svetliju.i dalje izgleda sasvim ok, sto je najvaznije ne odudara od boje tena......onako stapa se, cak mi vise odgovara nego moja prirodna boja, deluje svezije.... kosa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li farbate kosu ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li farbate kosu ?   Da li farbate kosu ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li farbate kosu ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: ZDRAVLJE I LEPOTA-
Skoči na: