PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» TIBETSKI MASTIFF, štenci na prodaju!
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeDanas u 9:31 am od usluzni

» Na prodaju zemljište na Zlatiboru, naselje Potoci, 842m2
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeDanas u 9:30 am od usluzni

» Dve moderne lux kuće na samom Zlatiboru
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeDanas u 9:28 am od usluzni

» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePet Apr 26, 2024 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

» Fotinija - Red robin - Akcija
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeSub Apr 20, 2024 12:40 pm od usluzni

» Usluge mini bagerom I kamionom
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePet Apr 19, 2024 4:40 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
Nina
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
anja_x
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
Beba
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
DONAU
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
grujica
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
vasko
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
usluzni
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_lcapKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Voting_barKoliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Vote_rcap 
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53918 članaka u 3330 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?

Ići dole 
+7
elunda
kamikaza1
boginjaljubavi
DONAU
skaut
SAN-ANA
Rin Tin Tin
11 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:15 am

Dakle, koliko cesto ste u prilici da putujete negde i koliko ste stranih zemalja do sada posetili ?
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:19 am

jako puno putujem, a u inostanstvu sam bila samo ako se racunaju bivse republike jugoslavije. u svim sam i zivela.
Nazad na vrh Ići dole
skaut
Novi clan
Novi clan
skaut


Broj poruka : 33
Godina : 77
Datum upisa : 09.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: olele   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:50 am

Nekad bilo sad se spominjalo .

Potpis puno kaze ,a dodajmo i 4 god profesionalnog bavljenja auto relijima


Al sibir je sibir a Bajkal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 12:09 am

staru Jugu sam proputovao a mogao sam jos vise,...
Grcku sam tj, njihovu Makedoniju sam dosta upoznao,..ali na njihov nacin lagano,.dan za danom,..bez zurbe,...
Madzarsku: Seged je isto kao da si negde u nekom uspavanom mestu Vojvodine,..
Budapest je mnogo brz i sve skuplji grad a lep,..stanovi su nekad bili mnogo jeftiniji za iznajmljivanje
Austrija: Wien je kao dorucak svaki dan nesto novo i sve ukusnije,..
Salzburg je grad da pozelis da u hladu kestenova izujes cipele i ostanes zauvek,..
Nemacka,..Minhen i prema Bodenskom jezeru,...nije lose ali ne moze brzo da se vrati kuci
Italija,..Trst,..kazu da vise nije onaj stari pun guzve i da je nesto prazan?
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 12:10 am

Rin Tin Tin ::
Dakle, koliko cesto ste u prilici da putujete negde i ?



ne izuvam se,.....daljine me vuku,.. radost ili ?
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
boginjaljubavi
Panonski admiral
Panonski admiral
boginjaljubavi


Broj poruka : 558
Ort : germany-nrw-duisburg
Datum upisa : 03.06.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 11:52 pm

neputujem cesto a od drzava bila sam u holandji , belgiji , italiji i luxenburgu
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 4:14 pm

putujem jako jako cesto i skoro svakog dana predjem sto kilometara u proseku. od stranskih drzava bio sam u makedoniji, bugarskoj, crnoj gori,, rumuniji, rusiji, madjarskoj, ukrajini, ceskoj, slovackoj, hrvatskoj, bosni i hercegovini, sloveniji, austriji, nemackoj, svajcarskoj i kosovu sunce
Nazad na vrh Ići dole
elunda
Uvazeni clan
Uvazeni clan
elunda


Broj poruka : 144
Godina : 58
Ort : zr
Datum upisa : 10.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:06 am

Mahanje Ne mogu tacno da se setim ali  nema veze.Svaku priliku koristim koja mi se ukaze za putovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePet Jan 30, 2009 11:08 pm

Mahanje Ne putujem toliko često, ali mi se dopala Poljska. Od bivše Yu, Crna Gora i Makedonija. autom
Nazad na vrh Ići dole
skaut
Novi clan
Novi clan
skaut


Broj poruka : 33
Godina : 77
Datum upisa : 09.05.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 9:58 pm

Sirijus ::
Mahanje Ne putujem toliko često, ali mi se dopala Poljska. Od bivše Yu, Crna Gora i Makedonija. autom
Co pan dobse vidjava do polska ? Piekne panje ?? Przijazdi do zakopani ? To tak piekno mjesce .
Nazad na vrh Ići dole
Man From The Crypton
Panonski mornar
Panonski mornar
Man From The Crypton


Broj poruka : 257
Godina : 43
Datum upisa : 17.06.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePet Mar 06, 2009 3:20 pm

Retko putujem, na zalost, zboga manjka i para i vremena..
Ne rachunajuci drzave bivshe SFRJ, do sada sam posetio  Grchku ( Parga ) & Shvedsku ( Stokholm )..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cryptonac
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimePet Mar 06, 2009 8:11 pm

Nekada sam često išla u Mađarsku i prošla je uzduž i poreko,u Nemačku više puta,o bivšoj Jugi da ne pišem...
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 6:53 pm

autoz vrlo cesto, sto zbog posla, sto zbog svojih dragih osoba koje ne zive u Srbiji...U EX Jugoslaviji sam volela jako Sarajevo. Vrelo Bosne...prelepo stvarno...bila sam vise puta u Nemackoj, Grckoj.naravno na letovanju, Francuskoj, Italiji..malte ne u celoj evropi....zaboravim uvek nase komsije Bugare, Rumune, Madjare....kod njih vise puta u poseti......Volim da putujem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?   Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko cesto putujete i koje ste zemlje do sada posetili ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko cesto se vidjate sa prijateljima ?
» Koliko imate jutara zemlje ?
» Koje ste poslove do sada sve radili ?
» Nesto sto mrzim, a cesto radim ...
» Obrada zemlje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: TURIZAM-
Skoči na: