PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» TIBETSKI MASTIFF, štenci na prodaju!
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeDanas u 9:31 am od usluzni

» Na prodaju zemljište na Zlatiboru, naselje Potoci, 842m2
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeDanas u 9:30 am od usluzni

» Dve moderne lux kuće na samom Zlatiboru
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeDanas u 9:28 am od usluzni

» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePet Apr 26, 2024 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

» Fotinija - Red robin - Akcija
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeSub Apr 20, 2024 12:40 pm od usluzni

» Usluge mini bagerom I kamionom
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePet Apr 19, 2024 4:40 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
Nina
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
anja_x
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
Beba
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
DONAU
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
grujica
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
vasko
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
usluzni
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcapGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Voting_barGde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap 
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53918 članaka u 3330 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?

Ići dole 
+6
lala
Kijamet Hanuma
DONAU
Dama Herc
SAN-ANA
Rin Tin Tin
10 posters

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?
Grcka
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap50%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 50% [ 6 ]
Bugarska
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap0%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Crna Gora
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap17%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Turska
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap8%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Egipat
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap0%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tunis
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap0%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hrvatska
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap0%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Spanija
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap0%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Negde drugde
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_lcap25%Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 12
 

AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:22 am

Gde najcesce idete na more ?
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:27 am

na more jako dugo nisam bila posto nazalost nemam para, ali inace najvise volim da idem na jezera i tamo idem skoro svake godine
Nazad na vrh Ići dole
Dama Herc
Clan
Clan
Dama Herc


Broj poruka : 72
Datum upisa : 24.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 1:39 am

Kada pomislite na more pomislite na Grcku, jel da? Mozda bi smo pomislili i na neko arapsko letovaliste ( ne mislim na Tursku ), ali za to nemamo para. A gore navedeno nam je skoro kao nasa teritorija Smile I naravno Hrvatsko primorje ali to za nekih 20 godina kada se istorija prepusti minulim vremenima. A za sada se bojim.
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Maj 26, 2008 6:50 pm

grcka,...godinama sam isao ceo juni u Hanioti koji je prekrasan dok su deca mala,..kao i u Pefkohori i Polihrono na prvom prstu halkidikija 100km od Soluna,..

a kako deca rastu tako se i destinacije menjaju,...ostrvski turizam ima svoje prednosti kao sto su izolovanost, mir, tisina i manje guzve ,...TASOS je moj izbor za ovo leto,...to ostrvo kao plutajuca suma,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Dama Herc
Clan
Clan
Dama Herc


Broj poruka : 72
Datum upisa : 24.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Maj 26, 2008 7:38 pm

DONAU ::
grcka,...godinama sam isao ceo juni u Hanioti koji je prekrasan dok su deca mala,..kao i u Pefkohori i Polihrono na prvom prstu halkidikija 100km od Soluna,..

a kako deca rastu tako se i destinacije menjaju,...ostrvski turizam ima svoje prednosti kao sto su izolovanost, mir, tisina i manje guzve ,...TASOS je moj izbor za ovo leto,...to ostrvo kao plutajuca suma,..

Jaoj ja sam prosle gofdine isla u Hanijoti i to u maju mesecu. Tada je jos bila mrtva sezona. Gradic je prelep ali su u to vreme bili mahom nasi i Svapsi penzioneri uzas! I u Pefkohorno smo otisli peske prosetali sei vratili.

Sada mastamo da idemo u Pargu. Nasli smo da je prelepo ai pristupacno ( finanskijski ). To mesto je tek u povoju sto se nasih agencija tice. Kazu da jos nema navale turista i da je jos uvek prilicno lepo i mirno. Na netu smo nasli slike i deluje fantasticno. Kada vec za Santorini nemam para?!


Nego pitam Onog gore kada ce oci sansa da osetim pravu Grcku. Da posetim Grcka ostrva ?
Nazad na vrh Ići dole
Kijamet Hanuma
Novi clan
Novi clan
Kijamet Hanuma


Broj poruka : 47
Godina : 46
Datum upisa : 14.06.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 4:07 pm

Krajem meseca zakynthos‚ roni ću da vam pričam utiske..



Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Jonsko2
Nazad na vrh Ići dole
lala
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 12
Godina : 45
Datum upisa : 15.06.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 12:36 am

Mi ove godine planiramo da idemo u grčku u Pefkohori početkom septemba pošto imamo dece sina od 4. god i id 1.god
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 12:58 am

lala ::
Mi ove godine planiramo da idemo u grčku u Pefkohori početkom septemba pošto imamo dece sina od 4. god i id 1.god


Pefkohori je lep,....malo je uzana plaza,..,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 1:09 am

Pa kad si ti debeo indijanac

eh,...pet metara je u proseku siroka plaza od mora do lokalnog puta,..u Pefkohoriju naravno,..


Donau wrote:",...e jesam malo ubacio teksta,..slucajno,..." Very Happy

_________________
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Jun 16, 2008 1:15 am

Admin ::
Pa kad si ti debeo indijanac

eh,...pet metara je u proseku siroka plaza od mora do lokalnog puta,..u Pefkohoriju naravno,..


pet metara,...sam dopisao ja,....ali ispada da si i ti?????/ smejanjejako a pet metara je dvadest i pet praznih flasa od AMSTEL piva u grckoj,.a kaucija za svaku flasu 10centi,..

a stanu i dva do tri reda sUNBED with AMBRELA,.....a mislim da su preko 5 euro rent na dan jedan suncobran i dva kreveta na plazi,.ili negde moze da se popije pice nes kafa ili pivo ili mineralna,.pa je to kao zakup,.. sun ,..ali ako se dodje ranije ujutro,.napr,.pre deset sati moze i besplatno malo da se lezi,..proverio vise puta,.
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
lala
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 12
Godina : 45
Datum upisa : 15.06.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 10:37 pm

Recite mi kakvo je vreme početkom septembra u grčkoj
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePon Jun 23, 2008 10:37 pm

lala ::
Recite mi kakvo je vreme početkom septembra u grčkoj


za koji deo Grcke?
Halkidiki je prijatan temperature su ispod 40C,..negde max. do 30C,...voda topla,...ali tokom dana moguc blagi topli vetar,..pa se moze desiti da se izgori,..
a i oblaci sa mora idu ka kopnu te se moze dogoditi kratki vremenski oblacni periodi ,..sa blagom nizom temperaturom,...kisa moguca ali kratkotrajna,..samo jedn ili dva dana za ceo septembar,.

u septembru ranije pada mrak vec oko 20h,..
u drugoj polovini septembra se vec dosta prodavnica zatvara a i mnogo apartmana je vec prazno,..


sve u svemu mesec septembar predivan, manje guzve a i prijatnije za decu,..

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 6:50 pm

Turska-Kušadasi.
Uvek se super provedem,za mene je tamo sve pristupačno,usluga odlična.Pošto odlazim godinama,stekla sam i prijatelje u nekim prodavnicama gde sam redovna mušterija.
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimePet Jul 10, 2009 7:21 pm

Grcka.......Volim Peloponez......ne znam da li je neko bio nekada u Doriu, Kalamati, Kiparisiji.....to su jako lepi gradici, Dorio je zapravo malo seoce.......ali jedan od najvecih i glavni grad ostrva je Patra, koji je zaista prelep...Ima jako lepu luku, lepe i razudjene plaze......Takodje volim deo obale ispod Olimpa gde su Neopori, cuvena Paralija, ........
Nazad na vrh Ići dole
Man From The Crypton
Panonski mornar
Panonski mornar
Man From The Crypton


Broj poruka : 257
Godina : 43
Datum upisa : 17.06.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeSub Jul 11, 2009 9:17 pm

Ja sam Pargom odushevljen, generalno tim Jonskim delom, a krstarenje Jonskim ostrvima je nezaboravno...

Narochito ova plaza - Porto Katsiki - 3. naj na Mediteranu i 6. u svetu...

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Dsc02342q.th
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cryptonac
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 6:27 pm

Man, you share my opinion........Da, Parga....prelepa je, ceo taj deo Grcke je neverovatan....Plaze su Bozanske , mesta prelepa......nekako ceo taj deo odudara od samog onog klasicnog Grckog primorja! Ja sam se pre par dana vratila iz Grcke...Naravno bila sam u pargi, na Krfu......ipak vecinu vremena sam provela u kiparisiji i kalamati.....to je na Peloponezu, nekih dva sata voznje otprilike posle Atine....
baz .......Prelepo je.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?   Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li idete na pecanje i gde ?
» Idete li u bioskop ili pozoriste ?
» Kojoj veri pripadate ?
» Sta vas najcesce ljuti ?
» Gde najcesce izlazite ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: TURIZAM-
Skoči na: