PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Prodajem kukuruz secerac
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
Nina
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
anja_x
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
SAN-ANA
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
Beba
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
DONAU
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
grujica
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
vasko
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
usluzni
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_lcapVrste slatkovodnih riba sa Balkana Voting_barVrste slatkovodnih riba sa Balkana Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53934 članaka u 3346 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Vrste slatkovodnih riba sa Balkana

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 2:23 pm

Koje su to vrste koje toliko volite da skidate sa udice, stavljate u tiganj i lazete o njima? Sta je to sto muskarce odvlaci od dece i zene .... ?

Evo spiska autohtonih riba nasih voda http://www.pcelica.co.yu/ribe/vrste-riba.php)
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 6:43 pm

Ponekada to nije samo strast prema ribolovu, onom pravom....ima tu i trofeja i te kavih i na dve noge.. smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 8:00 pm

ma da, i sa tri noge ponekad zavisi ko je lovac smeje1
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 9:10 pm

Bravo.....gde su dve, tu je i treca....riba ili noga...isto nekako dodje.... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 10:20 pm

smejanjejako , ili riba ili jos bolje ribac sa 3 noge smeje1
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 4:11 pm

Kako ti imas bre neke kvarne misli.......mada ribac ? , nije to lose.....da nas dve kupimo tu opremu, nadjemo strucnog konsultanta ribca i krenemo..... tasî1
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 7:49 pm

ohstid stid me, ali super ideja ! radost ajmo nas dve podruke Mahanje, pa i mi imamo pravo na ribolov cool
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:36 pm

radost ......... pec a mozda bude i neki....... gnjura
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 5:12 pm

moj dragi je vec gnjura gnjurac na dan, i sa bocama roni necu da se falim, ali je jako dobar, cak je postao i ucitelj.
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 6:59 pm

tasî1 Pa da li mene i tebe da izuci tim vestinama..... gnjura mislim gnjurackim, ili ono ronjenje na dah..ma bolje ti to znas, imas pored sebe ucitelja.....
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 8:05 pm

Ajde stvarno da se ti i ja bacimo u pogon..mogle bi na koji cas i doci ? Mada ja bi samo dokumentovala, a ti bi bila ucenik, sta kazes ? Bas stvarno ce Andreas drzati casove sada na Leto u Srbiji, tako da mozes da im se pridruzis, ako zelis ?

Ovo bi bila ti: gnjura ,
a ovo bi bila ja: foto ? Odluci, pa javi, ja te vec zamisljam ispod vode radost
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 8:43 pm

smejanjejako pa da bude kupacice moja..... roni Moze.javi mi samo kada tacno pocinju casovi i gde..... sminka da se dognam bre...... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 9:23 pm

tel alo alo Pozitivo, javljam ti frisku informaciju, da casovi pocinju od 25.Jula do 15.Avgusta
Spremaj rupicasti "keksi" kupaci. Ima prva da ti zvizdim Zvizdi
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 10:37 pm

A gde su casici dear radost , mislim neka morska voda ili reka ili jezero ili......bara....... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 10:56 pm

Jezero i bazen. Jos nije tacno utvrdjeno koje jezero, ali bice neko, napisacu tacno kada se bude znalo. Promenuli se planovi zbog nekih ucesnika. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePet Jun 12, 2009 10:39 pm

Mora da sam ja u pitanju....... ? , ali strpljiva sam i cekam pripreme.... okay
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePet Jun 12, 2009 11:12 pm

Ne, nego jednima ne odgovara jedno jezero, drugima drugo i tako to ide... Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePon Jun 15, 2009 11:36 am

Meni odgovara, samo nek se roni......... smeje1
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimePon Jun 15, 2009 12:25 pm

Moramo se i grupi prilagoditi Very Happy ronice se zasigurno radost baz gnjura
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 1:41 pm

foto pa git zatim baz i rostilj .ma svasta ima da bude tu......
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 5:44 pm

Jel ti stvarno to mislis oko ronjenja ? Ima preko 7 clanova. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 1:45 pm

A jel necu da se udavim, plac probala bih ja to, zasto da ne...
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 5:45 pm

Neces se udaviti kad te pazi Andreas Pap nene

Okle si ti ?
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSub Jun 20, 2009 1:16 pm

Ja sam morska sirenica.....iz najlepsih plavih dubina........ smeje1 Pazicu i ja njega....... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitimeSub Jun 20, 2009 1:42 pm

Smile odlicno ! Very Happy

Odakle si sirenice ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Vrste slatkovodnih riba sa Balkana   Vrste slatkovodnih riba sa Balkana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vrste slatkovodnih riba sa Balkana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Riba i morski plodovi
» Sve vrste bravarskih radova i usluga
» Potrebni izolateri za sve vrste krovnih izolacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: FLORA I FAUNA :: LOV I RIBOLOV-
Skoči na: