PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeJuče u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeJuče u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeJuče u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeJuče u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
Nina
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
Rin Tin Tin
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
anja_x
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
SAN-ANA
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
Beba
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
DONAU
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
grujica
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
vasko
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
usluzni
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcapSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Voting_barSTOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....

Ići dole 
+8
kamikaza1
Jana Zr
boginjaljubavi
Admin
aladin
elunda
Rin Tin Tin
DONAU
12 posters

Cigarete
Protiv sam pusenja cigareta?
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcap65%STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap
 65% [ 11 ]
Pusim a znam da je stetno?
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcap12%STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Ostavio bi pusenje cigareta?
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcap12%STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Pusenje cigareta mi bas prija?
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_lcap11%STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 17
 

AutorPoruka
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 11:27 pm

Zasto uopste i pusimo cigarete?
Imate li misljenje kako se osloboditi te ruzne navike?
Trujete i porodicu i sebe a znate to?



Bio sam pusac od svoje 14 godine pa sve do 30-e,..u proseku 20-ak cigareta dnevno,.a bilo je i kad me je bolela glava od njih,..
Ostavio sam cigarete jednog jutra kad sam imao bebu u kuci,..Jednostavno probudio se i nisam zapalio,.,.nisam nikada imao ni jednu krizu pa da bas moram zapaliti,...a i nikada pre toga nisam pokusavao da se odviknem od cigareta,..
Ugojio sam se prve godine posle cigareta 7kg i onda sam stao,..Zamena za cigarete mi je bio hobi skupljanje igracaka iz kinder jaja,..
Zabranio sam pusenje tada u malom stanu gde smo ziveli sa bebom,..izbacio sam pepeljare,.Neki su se ljutili sto su dolazili u goste a sto ne mogu da zapale cigaretu,...ni uz kafu a neki i nisu vise hteli da dolaze,..
I danas ne dam da neko zapali cigaretu kad je kod mene ni na terasi,..Kad ne mogu da izdrze ni dva sata koliko obicno traju posete gostiju ,...
A sada kad neko kaze da se osaecas lakse da dises punim plucima bez duvana da ti je koza lepsa,..da nemas jutarnjeg kaslja a ni bora,..pa nije sve bas tako,..mozda samo bez kaslja,..


A nije bas kad neki kazu ostavili bi duvan a ne mogu?
A opet imaju ljudi i izgovore kao ugojice se ako ostavi cigarete?

A zdravlje je mozda i bez cigareta?
Ili zdraviji smo bez njih?
A opet kad neko pusi pored nas pa nas truje? Ili ne,..


Da li ste probali da ostavite pusenje cigareta?

Da li vam smeta duvanski dim?

Da li vam pusenje cigareta prija?

Sta mislite o zdravlju pusaca?

Koza pusaca je?

Sta mislite o onim pusacima koji govore kao smanjio sam pusenje cigareta pa cu polako da ih ostavim?


Poslednji izmenio DONAU dana Sub Maj 31, 2008 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 11:30 pm

Ne duvanim. Nisam protivnik cigareta ni pusaca, jer smatram da svako ima pravo na svoje opredelenje. cigara
Nazad na vrh Ići dole
elunda
Uvazeni clan
Uvazeni clan
elunda


Broj poruka : 144
Godina : 58
Ort : zr
Datum upisa : 10.05.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 12:12 am

Bio sam pusac 18 god.prestao i sad mi jedobro?
Nazad na vrh Ići dole
aladin
Clan
Clan
aladin


Broj poruka : 60
Datum upisa : 04.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 12:12 am

Bio sam pusac 17 godina, prilikom rutinske kontrole doktor mi je rekao da bih zbog velike masnoce u krvi trebalo da ostavim pusenje i da se pridrzavam nekih pravila prilikom ishrane, da sto pre oborim kolicinu masnoce zbog mogucih komplikacija odnosno sloga ili srcanog udara.
Ostavio sam cigarete istog momenta, a bio sam strastven pusac, pusio sam po dve tri paklice dnevno i nikada vise nisam zapalio evo nekih 7-8 godina.
kasnije sam negde procitao da mi je dosta pomoglo i to kod sotavljanja pusenja, sto sam tih dana jeo nezacinjenu i posnu hranu.
I naravno najbitnija je volja coveka, kao i u svim drugim stvarima, jednostavno kazes sebi ne, ne drugima sebi i to je to.
Imam dosta prijatelja koji pokusavaju da ostave cigarete na nacin, danas cu zapaliti deset sutra osam prekosutra dve.... ili tako nekako do nekog navodnog potpunog prestanka...sa tim samo sebe muce...nikada ih ne ostave....vrate se pusenju jos vise i strastvenije.
Moja supruga je pusac...i to strastveni, mada koristi neke nove vrste lait, potpuni je zavisnik...pokusala je da ostavi, i nije mogla, ja joj kupujem cigarete...ponekad joj nestanu kasno uvece..desi se...nije mi tesko da odem do dragstora, razumem je i ja sam bio pusac.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 2:35 pm

Treba biti karakter i ne duvaniti, i imati toleranciju za ljude koji duvane ... cigara
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 8:09 pm

Pre dve godine sam ostavio pusenje. 240evra davati za cigare mi je bilo grehota, zato sam i ostavio pusenje.Inace nemam nikave probleme sa pusacima a ni sa pusacicama... cigara

_________________
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
boginjaljubavi
Panonski admiral
Panonski admiral
boginjaljubavi


Broj poruka : 558
Ort : germany-nrw-duisburg
Datum upisa : 03.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:01 am

nisam pusac a nesmeta mi kad neko pusi , briga me dal se neko truje ili ne
ja sam pusac samo prirodnih cigareta koje su od prirodnog najboljeg duvana i koje netruju
cak popravljaju i poljepsavaju ten hehe
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:23 pm

Nije teško ostaviti pušenje. Ja ostavljam cigarete svakoga dana!

Bez šale, pušim i mrzim sebe zbog toga! Želim da prestanem (izgleda da želja ipak nije dovoljno jaka), ali svakog dana odlažem prestajanje za sutra.
Valjda ću jednom uspeti...


PS.
Mlađima uvek kažem: Da sam znala kako je teško prestati, ne bih nikad ni počinjala.
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimePet Jun 20, 2008 6:48 pm

pusio kao klinac, kada bas i nije bilo vreme da pusim, ostavio kada mi je otac kao dozvolio da to radim javno, valjda mi vise nije bilo zanimljivo. sada sam zakleti borac da se pusaci pridrzavaju zakona o zabrani pusenja na javnom mestu, iako mi u sustini ne smeta sto oni puse (jedino malo sto mi se odeca navuce pusackog dima i tog smrada, kada budem u nekom kaficu i slicno), to samo iy principijelnih razloga
Nazad na vrh Ići dole
sestrica
Zasluzni clan
Zasluzni clan
sestrica


Broj poruka : 166
Godina : 37
Datum upisa : 17.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 4:07 pm

Nisam pusac ,nikad nisam ni bila.Ne smetaju mi pusaci,svako sa sobom moze da radi sta hoce.
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 5:04 pm

nazalost ja sam pusac i pokusavala sam da ostavi ali bezuspesno plac

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 12:08 am

SAN-ANA ::
nazalost ja sam pusac i pokusavala sam da ostavi ali bezuspesno plac



kad bi nekoliko puta dosla kod mene u goste smucio bi ti se i ja i duvan,...ozbiljno,...bivsi pusaci su najgori,...zamisli da sedis pijes kafu a rukama kao trazis pepeljaru,...i upaljac,..a imas samo cigarete,.. smejanjejako

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 3:30 am

pa to je pravo mucenje i da znas da bi tada bio bezdusan i nikakav domacin smejanjejako radost

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:20 pm

Na žalost,pušim.Ostavim samo onda kada se razbolim.Ali kada sam kod nekoga u poseti,kada znam da su nepušači,ne zapalim ni jednu.
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 8:12 pm

Mahanje Nepušač sam više od deset godina. Pre odlaska u vojsku, nisam pušio, niti sam tamo propušio ali jesam posle vojske. U krvi, nisam pravi pušač. U kratkim periodima sam uživao u njima ali su mi brzo postale teret, tako da sam ih lako ostavljao. Smeta mi kada se pušači ne obaziru na nas nepušače i uvek je bio problema sa njima. Generalno, svako ima neki svoj porok, pa ne treba osuđivati one koji jednostavno ne mogu bez cigareta. cigara
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 11:40 pm

Jana Zr ::
Nije teško ostaviti pušenje. Ja ostavljam cigarete svakoga dana!

Bez šale, pušim i mrzim sebe zbog toga! Želim da prestanem (izgleda da želja ipak nije dovoljno jaka), ali svakog dana odlažem prestajanje za sutra.
Valjda ću jednom uspeti...


PS.
Mlađima uvek kažem: Da sam znala kako je teško prestati, ne bih nikad ni počinjala.

Samo da se pohvalim: Uspela sam! Ne pušim od Nove godine, dakle, nešto više od mesec dana... i odlično se osećam (fizički i psihički)!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 5:12 pm

Mahanje Čestitam ti Jana. poklonitise
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 11:26 pm

Hvala!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Empty
PočaljiNaslov: Re: STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....   STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
STOP CIGARETAMA, duvanskom dimu,....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: ZDRAVLJE I LEPOTA-
Skoči na: