PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
Nina
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
Rin Tin Tin
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
anja_x
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
SAN-ANA
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
Beba
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
DONAU
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
grujica
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
vasko
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
usluzni
obican dan,..24h sa,.. Vote_lcapobican dan,..24h sa,.. Voting_barobican dan,..24h sa,.. Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 obican dan,..24h sa,..

Ići dole 
+5
Kijamet Hanuma
Nina
Rey Scorpion
Admin
DONAU
9 posters
AutorPoruka
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:00 pm

moj danasnji dan je bio sasvim obican,.

Probudio sam se oko 6:30h,...naravno zato sto mi se piskilo,..a ne zato sto sam se naspavao,..ili zbog nekog alarma na kolima,...
pred toaletom nije bilo guzve deca su na ekskurziji,...a inace me i ona bude,....
Sexa se ne secam da je bilo,...
Nisam nista jeo ni pio,...cak sam i uobicajeni sok od frejpfruta izbacio jer sam trebao da vadim krv,..
Istusirao sam se i spakovao prvi jutarnji urin za kontrolu,..
Otpratio sam peske zence na posao i otisao kod lekara na kontrolu,.da vidim rezultate pet nedelja dijete i masnoce u krvi,.posle 45minuta setnje sam i to obavio,...cekam rezultate,..

Sat vremena sam pricao sa med, sestrama i mojoj dijeti,..i jos pola sata setnje do pijace,..
Na pijaci sam bio do 10:30h,...naravno dok sam se ispricao sa trgovcima, o visnjama, tresnjama, malinama, krompiru kao i o salatama,..i naravno o mojoj dijeti..

Dorucak u 11h,...crni hleb sa semenkama od bundeva sa paradajzom tunjevinom i jogurtom,...

Malo surfovanja po panonskoj oazi,...i postavljanja novih tema i citanja postova,..
u 13h,..uzina dinja,...
Uspavala me hrana i vadjenje krvi,...
u 14:00h malo surfovanja i malo sam celih sat vremena radio na jednoj mustri,..na modelu,..na idejnom resenju,..
Naoblacilo se,..
Toalet,....vec sam se uplasio da jogurt nije obavio svoj zadatak kao i celer,...
u 15:30h,.navlacim rolere niz stepenice i po keju od stranda do centra,...
oznojao se ali skoro 4km je palo,..

u 16:00h se nalazim sa mojom dragom,..
16:30h je ona imala zakazano kod zubara,.i brzo zavrsila,..skidam rolere na kojim sam upao u ordinaciju,..i na brzinu i mene postavljaju na zubarsku stolicu,...toliko sam bio umoran,.da nista nije bolelo,.ali samo privremena plomba,..
setamo a grmi, obilazimo prodavnice,..
Sedamo u omiljenu pizzeriju pod lipama,..miris lipa, kise,..i pizze,...nesto predivno,...posle pola sata mokri a siti,..,..upadamo iz baste u pizzeriju, citamo novine,...pijemo produzeni expreso,...i nista posebno,..ispala mi je privremena plomba,...najeo sam se za deset dana,..kao kecap snizava holesterol,..a origano izbija plombe,..a pivo ima vitamin neki B,..za moja stara ledja,...
a na tv-u utakmica hrvatska nemacka 1:0,..
Nazvali smo decu na ekskurziju da cujemo sta rade,..oni bar uzivaju bez kise,...
malo telefoniramo,..i kroz poplavljene ulice kuci,..

a konobar je danas nekoliko puta samo selio stolnjake i pice sa stola cas unutra cas napolje,..letnjo prolecni pljusak pod lipama,...

Pukli su mi zuljevi od novih rolera na stopalima,..
stomak se naduvao ima da pijem mineralne vode cele noci,..

Jezik mi roni po praznoj rupi od plombe,...
ni danas nema novosti o el. motoru koji sam poslao na servis na reklamaciju,..
pogresno ispunjena narudzbenica mi se vratila,.,.ispravljam greske,..

Cokolada sto da ne,.pa izdrzao sam pet nedelja bez nje,..

Kod kuce u 20h,..muzika sa radio 021,..nekako uspavljujuca,...a jos nije pao mrak,..


kisa je prestala,..ili pljusak,.ulice su pod vodom,..

stopala su mi suva,...ali ne i sandale,..


Da li se tusirati sada ili malo kasnije,...ne mogu od stomaka da se sagnem da properem i isprskana stopala,.

Znam da cu cele noci ustajati da pijem vode,..zbog origana na pizzi ili kecapa,,..ali pizza je pizza,..

ne znam kada cu zaspati,.

samo jos da posaljem koji poslovni email,...

A sasvim obican,.i kisni dan,..

a kupio sam i ekoloski grasak pa me psuje zena sto je svaki drugi pun crva,.mesnatih,,..




Opisite vas sasvim obican dan? Kisni ili ne?
Zivot i nije dosadan u sasvim obicnom danu? Ili,..?
A bas svako,. ma svako ima svoj obican dan,..zar ne?

obican dan,..24h sa,.. 0853hn0obican dan,..24h sa,.. 0842vv2


a sasvim obicni dani cine i nas zivot,..???

A vasih 24 sata sasvim obicnih?
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: bilo je to nekada 82 god   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePet Jun 13, 2008 12:37 am

Nekada sam hteo da idem u Afriku.
obican dan,..24h sa,.. Naslov10obican dan,..24h sa,.. Prvide10obican dan,..24h sa,.. Drugi_10

_________________
obican dan,..24h sa,.. Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
Rey Scorpion
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rey Scorpion


Broj poruka : 194
Godina : 28
Ort : Vrsac!!!
Datum upisa : 06.05.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:11 am

Ovako tece moj dan, nije bas zdrav al...

Ustajanje: 10h il me muve il Brat budi, al posle dobiju batine, na brata se derem, muve poubijam
Licna Higjena odma posle ustajanja znaci: Pisanje, pranje zuba, umivanje...
Dorucak: 11 - 12h posto smo ja i mladji brat sami kuci, dolazi tata il baba da nam daju da jedemo, a mozemo i sami! Very Happy
Zabava: E sad, ovo traje preko 5 sati!
Vezbanje poteza: 12 - 12.30h mnogo volimo kecere, brat i ja vec znamo kako se potezi izvode i tokom 10 tuca, mozda neka mala povreda bude 1 put!
Skejting: 1h vremena. Za rodjendan sam od roditelja dobio skejt, obozavam ga, imam svetlece tockove pa volim da vozim nocu jer lepo izgleda, a danju isto al ima 2X vise automobila nego uvece, vezbam da pravim "zvalaje" sa skejtom, za sada sam naucio da: Skacem, vozim(sto se podrazumeva), kocim, okrecem se... da me samo vidite kad se ubijem od prebrze voznje, il mi noga ode napred il mi dodje na drugu stranu jer sam ja ponekad mnogo suntav!
Komp: Uvek ima nekog, posecujem 2 foruma i stace ni vise, pitate se zasto ovde ne dolazim toliko cesto, razlog je jer ste svi vi stariji od mene i meni mesto nije ovde, dodjem ponekad ono iz zabave jer znam da ovo nikad nije "pustinja"!
Druzenje: Cesto se druzim, imam jednog od najboljih drugova moj ludi komsija Srdja, ima 15 godina i mnogo je dobar, al ume da bude sivonja!
Mozda jos nesto nedostaje al nemogu se setim sad! Naravno, ovo nisam mogao da rasporedim po redu jer nekad se sve obrne!

_________________
Ko drugome skolu gradi nek sam u nju ide
Idu dva kamena ulicom i jedan skoci i pocne da vice:"PAZI KAKTUUSSSSSS!", a tek ce drugi:"Daj bre ne lupaj gluposti, nisamo mi baloni!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klinci.darkbb.com
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 11:04 am

Običan dan za mene zaista traje 24 sata.I mora biti isplaniran bar donekle.
Nedelja...danas.
Ustajanje oko 7,obavezna kafa i prebiranje u mislima šta me sve čeka.Ostali sudovi od večere za pranje,a meni voda jedva curi na slavinu(oni "niži"od mene opet polivaju travnjake,ruže i male bašte pa nama "višima"jedva da curka voda.)
Muž odavno na poslu...moje kuce i mace se motaju oko mene raspoloženi za igru i klopu.Cveće u saksijama vapi za zalivanjem.Sve moram brzo odraditi dok ne upeče sunce,pa čak i nedeljni ručak.
Posle podne moram odjuriti u grad,pomoći nešto mami,zatim na kafu s prijateljem kojem odavno obećavam da ćemo se naći i ispričati,a onda...na posao,celu noć.A tamo znam šta me čeka...
Doći ću tek sutra kući oko 8 sati i nadam se daće mi voda bar toliko curkati da se koliko-toliko osvežim.
Spavanje od samo par sati i onda ponovo...kuća,sudovi itd.
Nikada neću nadoknaditi izgubljeno spavanje,nikada.Ali tako to ide u mom životu. nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Kijamet Hanuma
Novi clan
Novi clan
Kijamet Hanuma


Broj poruka : 47
Godina : 46
Datum upisa : 14.06.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 12:24 pm

Nedelja-budilnik zvrnda-zvoni telefon,fiksni pa mobilni-još uvek ne znam gde se nalazim,dobar deo noći sam provela ratujući sa krilatim, zubatim strvorenjima.Prskanje autanom-lampa protiv istih,usmereni bes...hm,hm... ohstid

Eto u devet jutros invazija telefona na moj uljuljkani um...Lele.. spava1 Kao grom iz vedra neba.. O Indra gospodaru munja i gromova i sveti Ilija prijatelju.. Ma.. ne vredi što se pravim kao da se ništa ne dešava Crying or Very sad kažem -Halo...
S one strane žice se čuje muški glas-Tačno je devet časova...Kažem-Ok,ok budna.. spuštam. Taman sam bila usred nekog važnog posla kad me prenu.. Kažem- Halo! Isti muški glas kaže-Ustaj barabo! -Kažem-Oćem,oćem...

I onda sat vremena u pokušaju da se probudim-bem ti mali pritisak.. Meda mi se sklupčao pored leđa i greje..Medo vuneno biće aj da pikiš.. Puštam ga u dvorište- ode biće da piki..


Ustala.. Čeka me kafa-muški glas s one strane žice mi je skuvao fuksu još u 7:30..mmm volem ladnu kafu.. Tuš-vreo..mada ne znam zašto se u sred (dobro nije baš sred) leta kupam vrelom vodom,valda navika.. Čvarim se i čvarim i čvarim-ok..nema više tople vode vreme je za fen i đuskanje pred ogledalom..

Sušim kosu i pevam-Uzmi me sa sobom i povedi me i povedi me,digni me visoko da ti ispričam svoje snove sve,svoje snove sve! ( Areodrom je pespravno zaboravljena grupa plac ) Čeka me naporan dan.. Nedelja je važana ... okay Putujem za N.S ... dodatni časovi-Đotišarenje!! hihi..
Nazad na vrh Ići dole
mari
Novi clan
Novi clan
mari


Broj poruka : 13
Datum upisa : 12.06.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 8:30 pm

Da vidim.....oko sedam se probudim...bolu mi ledja od spavanja...nisam navikla na spavanje duze od dva sata smejanjejako ,smuckam jednu neskaficu,pijuckam,mir ,tisina,nedelja ....malo posklonila stan,okupala sam se,otisla da kupim hleb,otisla kod dede,spremila mu dorucak,popila tamo kaficu,promenila sam mu zavoje na noge,ocistila mu stan,dosla kuci skuvala rucak,odnela dedi,takodje sam i ja ruckala...gledala malo TV...malo kuckala...i eto,posle ponoci idem da radim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 11:39 pm

Hm, pa budim se oko 10h ili kasnije, nastavljam da se razvlacim po krevetu, citam poruke na mob koje su mi pristigle(drugarice zovu na kafu), ustajem odlazim pod tus i tu sam narednih pola sata...
doruckujem kuci ili u gradu, zatim kafarenje i tracarenje sa armijom mojih vernih prijatejica, dolazim kuci i sedam za komp...
u medjuvremenu dolazi moja bucna porodica, prepricavanje sta nam se u toku dana desilo...opet sam za kompom...
...mislim na njega...citam neku knjigu, opet mi neka drugarica dolece eto samo da mi isprica sta joj se dogodilo pre sat vremena...
vece je spremam se da izadjem...kuci sam do 00h...ukoliko sledeci dan radim ususkavam se u krevet...
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:10 pm

Mahanje Dakle ovako, budim se oko 8 h, bez sata ( navika ostala kada sam radio, pa ustajao oko 6 h, a kada se skratilo radno vreme, u 7 h). Popijem prvo čaj od nane, doručkujem, skuvam kafu, odslušam nešto na radiju, spremim se, pođem u šetnju oko 11-11h 30m. Odem negde na nes, prošetam centrom i okolnim ulicama, prođem kroz podzemni prolaz, u kome se nalazi mnoštvo prodavnica svega i svačega. Kući dođem oko 14 h, ručam, gledam nešto na comp, čitam neku knjigu, rešavam ukrštenice, dopisujem se na netu, preko SMS-a, čujem se sa par ljudi, gledam TV. Kada je lepo vreme, izađem nekad i uveče. Legnem oko 1 h... spava1
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 12:04 am

obican dan,..24h sa,.. Img1007ajv8
obican dan je i kad ga prespavas budan. Ima dana kad pomislis nije bas uvek tacno da se po jutru poznaje dan.

Ponekad je lepo kad ustanes naspavan kad je suncan dan kada nigde ne zuris.
A u obicnom danu izaberes mesto u busu sa desne strane treci red do prozora eto da te bas ne przi sunce tokom puta. Pored autoputa su uvek neke njive samo se razlikuju tj smenjuju godisnja doba. Uvek je neka pticurina tu kao i bocni vetar. Zevas i ne mislis o nicemu samo gledas kroz staklo.
Udar, buka, pomislis opet je pao poklopac u toaletu od wc solje,..jos jedan udar iza mene i nesto proleti,..bus je poceo da usporava,..

Delovi gume i komad lima su odleteli u jednu sasvim obicnu njivu...

Kasnije nastavis put opet uz staklo busa.
I granica je prosla i neki drugi auto put. Malo sa zakasnjenjem stignes. Izadjes posle tusiranja u noc. Prosetas malo uvek su tu neciji veseli glasovi i poneki profesionalni prosjak.
Legnes spavati a opet pomislis jos jedan obican dan i posaljes sms nekome ko ti mozda i ne odgovori na njega te noci.

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
bubica
Uvazeni clan
Uvazeni clan
bubica


Broj poruka : 108
Datum upisa : 20.06.2009

obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitimeSub Avg 08, 2009 2:08 pm

Probudim se nesto me skakilja po licu,pocesem se ali onda osjetim vlaznu njusku na licu,okrenem se na stomak i pokusavam jos odspavati...osjetim masiranje na ledjima,,,,,,,,sjetim se to me moja maca budi.Ustanem ,u stopu me prati.Nahranim je ,usput stavljam vodu za kafu,,,cujem ptica mi galami ,,ocistim kavez nahranim ju,iznesem na balkon,,upalim komp.Odem na moj omiljeni forum,usput slusam Proeskog.Dok pisem smisljam sta skuhati i kuham,,,,,,vec mi je vrijeme da se spremam na posao..Uvijek idem u zadnji cas,na poslu sam sjednem sa drustvom i pricamo i smijemo se oko sat vremena,,radim par sati ..opet sjedam za komp i cekam da mi prodje radno vrijeme.
Dosadi mi komp idem svrljati po gradu,isprobavam garderobu,usput si kupim sladoled,vratim se na posao provucem karticu i idem kuci..Na vratima me ceka moja maca uzmem je u narucje i malo je nosam ,,tusiram se kuham kafu i sjedam za komp...zbilja mi je dan nikakav smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





obican dan,..24h sa,.. Empty
PočaljiNaslov: Re: obican dan,..24h sa,..   obican dan,..24h sa,.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
obican dan,..24h sa,..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: ZABAVA :: DRUŽENJE FORUMAŠA-
Skoči na: