PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Prodajem kukuruz secerac
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
Nina
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
Rin Tin Tin
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
anja_x
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
SAN-ANA
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
Beba
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
DONAU
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
grujica
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
vasko
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
usluzni
devojcica izgleda kao vukodlak Vote_lcapdevojcica izgleda kao vukodlak Voting_bardevojcica izgleda kao vukodlak Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53934 članaka u 3346 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 devojcica izgleda kao vukodlak

Ići dole 
AutorPoruka
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

devojcica izgleda kao vukodlak Empty
PočaljiNaslov: devojcica izgleda kao vukodlak   devojcica izgleda kao vukodlak Icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:26 pm

devojcica izgleda kao vukodlak Natdlakavahs0

Sedmogodišnja Tajlanđanka Nat pati od vrlo rijetkog genetskog poremećaja, Ambrasovog sindroma, u narodu poznatog kao sindrom vukodlaka.

Ambrasov sindrom vrlo je rijetka i nasljedna genetska malformacija koju uzrokuje prekovremena aktivnost folikula, a manifestira se kao pretjerana dlakavost cijelog tijela i lica.

Iako je ljudi koji je ne poznaju gledaju kao nakazu, malena Nat je kao i svako dijete njene dobi. Osim toga, pravi je sportski tip. Najbrža je u razredu, a gimnastika je jedna od njenih strasti.

- Ja sam normalna djevojčica. Volim ići u školu i imam mnogo prijatelja. Možda izgledam malo drugačije, ali ja sam kao i svi drugi - kaže ova hrabra 7-godišnjakinja.

Učitelji u školi kažu da je Nat vrlo inteligentna i kreativna, a njena je želja jednog dana upisati fakultet jer želi postati profesorica. Iako su njeni roditelji ponosni na svoju kćerku i njene uspjehe, priznaju da im u početku nije bilo lako.

- Nismo imali pojma da će ovako izgledati. Na ultrazvuku mi je već prije rođenja rečeno da izgleda dlakavo, ali mislili smo da je to normalna kosa. Kada mi ju je nakon carskog reza donijela babica, šokirala sam se. Prvo sam plakala, ali ipak je to naše dijete i brzo smo se s tim pomirili - rekla je djevojčicina majka Somfon (Somphon).

Laserski tretman

Kada je bila mala, roditelji su Nat odveli ljekaru koji joj je laserski uklonio višak dlaka. Ali, efekt je bio privremen, a koža joj je od toga postala zelenkasta i natečena. Dlake su nakon nekog vremena ponovno narasle.

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
 
devojcica izgleda kao vukodlak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» petogodisnja devojcica postala majka
» Extra maser lepog izgleda radi masaze

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: DRUŠTVO OKO NAS-
Skoči na: