PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Prodajem kukuruz secerac
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
Nina
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
anja_x
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
SAN-ANA
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
Beba
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
DONAU
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
grujica
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
vasko
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
usluzni
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_lcapSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Voting_barSta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53934 članaka u 3346 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Sta mislite o lovu i ribolovu?

Ići dole 
+9
sokolar
ninoslav
DONAU
Rey Scorpion
Rin Tin Tin
ruja
sleepy
diskus
...tajna zwezda...
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 1:58 pm

Još gore je to što se deca obučavaju krvavom sportu.
Na ovoj fotografiji se slikao mališan za "uspomenu"sa svojim mladim psom koji je uspešno izjamario jazavca,uzgajanog za tu svrhu.Očigledno,"jazavci su velika pretnja čovečanstvu..."

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Uspesnojamarenjemladuna
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 2:02 pm

Zašto?

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Lhcadapomorzeceva61kom
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 2:06 pm

Gospodin iz Španije,strastven lovac ponosno se fotkao sa svojim ulovom koji je bez po muke pribavio modernim optičkim oružjem.
U našoj državi je dozvoljen lov na sve i svašta bez limita.

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Indexphpspanciusrbiji
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 2:17 pm

Šta u lovu ima dobro i lepo?
Pas stradao u lovu na divlju svinju,ali nije važno,lovac ima uspomenu na taj događaj...

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Selmacha141small
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 13, 2009 7:25 pm

Bolidni ljudi, i treba im isto to raditi sto oni rade tim jadnim zivotinjama. Oni se dice onim od cega se ljudi krste !
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 15, 2009 11:39 am

Postujem tvoj trud da nam docaras situaciju o ovim umnobolsenim ljudima, koliko god da je to hobi ili strast za njih......ali nemoj vise da postavljas slike, vec mi je jasno iz prilozenog da su to BOLIDI.kao sto Rin kaze.....Nadam se da se ne ljutis zbog ove moje opaske o slikama..... srce
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 15, 2009 10:37 pm

Ne ljutim se,neću više postavljati slike.Razumem da ne mogu svi ljudi to da gledaju.Veruj mi Anja to su "blage"slike iz lova.
Pokušala sam samo da objasnim ljudima da lov nije zabava (ako nekome jeste,onda je bolestan)i iznad svega je krvoločan "hobi".
Ljudi su lovili u pradavna vremena jer su tako prehranjivali sebe i svoju porodicu.Ali u savremeno doba divljaštvu nema kraja.Kao i prohtevima.
Kakve su šanse za preživljavanje bilo kojoj vrsti kada lovaca ima toliko mnogo i kada su naoružani modernim oružjem?
Odakle nam pravo da otimamo sve,baš sve i sebi podređujemo?
Odakle nam pravo da prekidamo tok u prirodi,a tako smo usko povezani?
Lovci postoje,sve ih je više i to je stvarnost koju čine drugima,a ne shvataju posledice.
Mesto da se učimo samilosti baš zato što smo superiorna bića i poslednji u lancu ishrane,učimo se beskompromisnom uništavanju.
Ne znam da li sam uspela da objasnim...
Bol je bol bez obzira na sve.
Izvinjavam se svima koje su moje fotke izazvale gađenje.Nisam imala tu nameru,već da se otvore oči svima šta se zapravo,kako i koliko lovi.
Ljudi misle da je sve bez posledica...varaju se.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 9:54 am

Moje misljenje je da je Ok sto si Nina postavljala slike, i treba ljudima pokazati neke stvari, zasto ne izneti jasno i glasno sve to sto se desava oko nas ? Potrebne su i slike, one jesu ruzne, ali su i istinite, sa tim slikama mi zivimo !
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 1:40 pm

peace Nina, izvini ti, ako sam ja bila gruba.....Nije mi to bila namera ni jednog momenta, cak sta vise znam da si postavljanjem slika samo doprinela saznanju kako se zivotinje radi trofeja i zabave ubijaju, cak i one retke vrste! Naravno da uvek mozes i imas pravo da postavis gde god i kada god sliku....Svojim slikam nisi izazvala gadjenje, samo si pokazala ljudima koji posecuju forum da je tvoj stav vezan za ovu temu krajnje kritican, i fotografijama si i svojim postom to i dokumentovala!
|Jos jednom, izvinjavam se ukoliko si razumela da sam tvoje fotografije iz bilo kog drugog razloga negodovala...
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 16, 2009 11:27 pm

Nina ::
Ne ljutim se,neću više postavljati slike.Razumem da ne mogu svi ljudi to da gledaju.Veruj mi Anja to su "blage"slike iz lova.
Pokušala sam samo da objasnim ljudima da lov nije zabava (ako nekome jeste,onda je bolestan)i iznad svega je krvoločan "hobi".
Ljudi su lovili u pradavna vremena jer su tako prehranjivali sebe i svoju porodicu.Ali u savremeno doba divljaštvu nema kraja.Kao i prohtevima.
Kakve su šanse za preživljavanje bilo kojoj vrsti kada lovaca ima toliko mnogo i kada su naoružani modernim oružjem?
Odakle nam pravo da otimamo sve,baš sve i sebi podređujemo?
Odakle nam pravo da prekidamo tok u prirodi,a tako smo usko povezani?
Lovci postoje,sve ih je više i to je stvarnost koju čine drugima,a ne shvataju posledice.

tu si potpuno u pravu ono zaista jesu blage slike iz lova ja vec nekoliko godina pravim lovcima drustvo samo da bih posmatrao pse kako mi rade i sta ih trebam uciti zaista sam video svakavih prilicno uzasnih stvari ovo sto si postavila i nije toliko strasno
Mesto da se učimo samilosti baš zato što smo superiorna bića i poslednji u lancu ishrane,učimo se beskompromisnom uništavanju.
Ne znam da li sam uspela da objasnim...
Bol je bol bez obzira na sve.
Izvinjavam se svima koje su moje fotke izazvale gađenje.Nisam imala tu nameru,već da se otvore oči svima šta se zapravo,kako i koliko lovi.
Ljudi misle da je sve bez posledica...varaju se.

_________________
Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 11:40 am

U redu stryker, vec sam se slozila sa Ninom i izvinula se ako sam bila gruba u svom postu na bilo koji nacin! Pozdravljam da delis njeno misljenje, delim ga i ja....
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 12:40 pm

Ej ljudi super ste poklonitise i, ja se pridruzujem deljenju misljenja !
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 2:34 pm

poklonitise me to
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 6:53 pm

Anja,RTT cmok cmok sve je ok.

Ljudi treba da znaju šta se dešava.Mnogi se izjašnjavaju da su ljubitelji životinja,žao im je da se muče,oni to nikada ne bi činili,a kada treba nešto konkretno da se uradi ćute,okreću glavu uz komentar:"Nama je to Bog dao za hranu."Jeste,a isto tako nam je dao i pouku o samilosti prema tim bićima koji nam služe za hranu.
Niko neće da vidi grozne prizore iz lova,klanje-lakše je tako,savest je mirna.
Do naše trpeze stiže sve lepo obrađeno,upakovano,začinjeno i niko se ne seti da je pre toga to bio nečiji život.
Ja jesam borac za prava životinja,pratim sve šta se dešava i kada god mogu koristim priliku da ljudim ispričam pravu priču.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 8:53 pm

tasî1 i treba tako Nina tasî1

Samo jedno pitanje, ti si vegeterijanac ? 100% sam sigurna da jesi, ali ipak "ko pita ne skita"
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 8:58 pm

Da.I ništa mi ne fali, nedostaje u organizmu.
Pisala sam nešto tamo na temi o vegeterijanstvu čak i stavila jedan filmić sa you tube ali izgleda da niko nije imao hrabrosti da odgleda.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:32 pm

ohstid skupljamo hrabrosti, salim se Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 1:43 pm

Ja sam isto vegeterijanac..... okreceoci , ali volim feta sir, kackavalj ali ne biljni, zatim razne mesne preradjevine, svatsa nesto....ne jedem meso skoro nikada.....ali ipak ja nisam vegetrijanac sa svim ovim stvarima koje sam nabrojala plac Ajde Nina posalji meni za jedan dan da vidim da li ja to mogu, bez svihh ovih namernica koje koristim u ishrani.......Rin.nemoj da me zoves na parikas slucajno... smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 5:48 pm

ces u ja bas to htela tel friski vruci paprikas na stolu te ceka, pali masineriju koju imas i dolazi dok je vruce traktor
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 10:34 pm

Nikakva mudrost ne treba oko ishrane,vegeterijanske-sve se jede i priprema jednostavno(čak brže).
Sve vrste povrća,mleko,mlečni prozvodi,voće.
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 20, 2009 1:14 pm

radost hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o lovu i ribolovu?   Sta mislite o lovu i ribolovu? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o lovu i ribolovu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» DVD O LOVU I LOVNIM PSIMA
» Sta vas nervira na televizoru
» Sta mislite da li su mladji/e sladji/e?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: FLORA I FAUNA :: LOV I RIBOLOV-
Skoči na: