PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» TIBETSKI MASTIFF, štenci na prodaju!
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:31 am od usluzni

» Na prodaju zemljište na Zlatiboru, naselje Potoci, 842m2
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:30 am od usluzni

» Dve moderne lux kuće na samom Zlatiboru
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Apr 28, 2024 9:28 am od usluzni

» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimePet Apr 26, 2024 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

» Fotinija - Red robin - Akcija
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSub Apr 20, 2024 12:40 pm od usluzni

» Usluge mini bagerom I kamionom
Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimePet Apr 19, 2024 4:40 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
Nina
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
anja_x
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
SAN-ANA
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
Beba
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
DONAU
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
grujica
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
vasko
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
usluzni
Zastareo nam ja skolski sistem Vote_lcapZastareo nam ja skolski sistem Voting_barZastareo nam ja skolski sistem Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53918 članaka u 3330 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Zastareo nam ja skolski sistem

Ići dole 
+8
sleepy
SAN-ANA
Yuga
Rammstein84
Rey Scorpion
diskus
zMaja
Admin
12 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 335
Godina : 54
Datum upisa : 14.04.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimePon Maj 05, 2008 5:14 pm

Jako nam je zastareo sistem skolovanja pa se nalaze na poslednjem mestu u Evropi po nekom nedavnom istrazivanju.Sta bi trebalo da se ucini da se to poboljsa?Predlozite nesto, mozda ce neko og odgovornih prociteti... knjiga

_________________
Zastareo nam ja skolski sistem Linie010
Administrator sajta...
Nazad na vrh Ići dole
https://panonija.forumsr.com
zMaja
Novi clan
Novi clan
zMaja


Broj poruka : 35
Godina : 33
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:47 am

Hmmm... Nedavno sam bila u Danskoj i prisustvovali smo tamo dva dana nastavi u nekoj njihovoj gimnaziji {pazi gimnaziji} i oni nznju gde se nalazi Balkansko poluostrvo, a kamoli Srbija... I mnogo manje stvari uce... Mozda bi i mi u Srbiji trebali da suzimo opsirnost i da se fokusiramo na odredjene oblasti... Tako da neki nas automehanicar ne mora da zna ko je Pikaso, ali ako zeli da ima veliku opstu kulturu on ce googlovati... Jer, garantuje da 99% majtora, ni ne zeli da sazna ko je Van Gogh... Onaj ko zeli, sam ce se potruditi...
Nazad na vrh Ići dole
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 1:27 am

Neminovno je da u nasem skolstvu se uci sve i svasta. Mislim da je potrebno malo izmeniti plan i program skolovanja . Dosta stvari se uce koje su nepotrebne . Bas kao sto je navela zMaja. U kanadi i SAD se struktura atoma uci u 3 godini srednje skole.
Nazad na vrh Ići dole
Rey Scorpion
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rey Scorpion


Broj poruka : 194
Godina : 28
Ort : Vrsac!!!
Datum upisa : 06.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 11:30 am

Pa kod mene u Vrsac je nov! Pita me koliko moze da uvelicava mikroskop, dobili smo Nemacki kao obavezan predmet... Jooooj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klinci.darkbb.com
Rammstein84
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rammstein84


Broj poruka : 199
Godina : 40
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 3:44 pm

zMaja ::
Hmmm... Nedavno sam bila u Danskoj i prisustvovali smo tamo dva dana nastavi u nekoj njihovoj gimnaziji {pazi gimnaziji} i oni ne znaju gde se nalazi Balkansko poluostrvo, a kamoli Srbija... I mnogo manje stvari uce... Mozda bi i mi u Srbiji trebali da suzimo opsirnost i da se fokusiramo na odredjene oblasti... Tako da neki nas automehanicar ne mora da zna ko je Pikaso, ali ako zeli da ima veliku opstu kulturu on ce googlovati... Jer, garantuje da 99% majstora, ni ne zeli da sazna ko je Van Gogh... Onaj ko zeli, sam ce se potruditi...

Pa da budemo zatupljeni k'o oni ? Mene bi bilo sramota da ne znam nista o opstoj kulturi.
Propao bih u zemlju. Zasto mislis da automehanicar ne treba da zna ko je npr. Pikaso, Mocart,Egziperi...? Ima i toga da treba malo suziti gradiva i fokusirati se na svoj profil.
Sistem u skoli je zastario zahvaljujuci tome sto se niko nije posvetio u resavanju problema. Skole imaju geografske karte iz '78 ili '80 cela SFRJ, nemaju informaticke kabinete, mikroskope,uopsteno sredsta za rad. Poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sombiservis.webs.com
Yuga
Panonski admiral
Panonski admiral
Yuga


Broj poruka : 545
Godina : 64
Ort : Bela Crkva-Kotez BG
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 10:16 pm

Pa da zasto ne bi u radionici imao okacenog pikasa i slusao betovena dok majstorise,to opusta smejanjejako

_________________
Ko jamu drugom kopa......
Nazad na vrh Ići dole
Yuga
Panonski admiral
Panonski admiral
Yuga


Broj poruka : 545
Godina : 64
Ort : Bela Crkva-Kotez BG
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 10:17 pm

Alo narode salim se Mahanje smejanjejako

_________________
Ko jamu drugom kopa......
Nazad na vrh Ići dole
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 12:24 am

Pa da umesto onih golotinja da postavi Monalizu ili Zenu u plavom. smejanjejako

Stoji to da nam je materijal u skoli zastareo. Treda se usresrediti na profil struke i ecu vise uciti o svojoj struci ali ne treba zanemariti opste predmete.
Nazad na vrh Ići dole
zMaja
Novi clan
Novi clan
zMaja


Broj poruka : 35
Godina : 33
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 12:55 am

Rammstein84 ::

Pa da budemo zatupljeni k'o oni ? Mene bi bilo sramota da ne znam nista o opstoj kulturi.
Propao bih u zemlju. Zasto mislis da automehanicar ne treba da zna ko je npr. Pikaso, Mocart,Egziperi...?

Ja nisam rekla da oni to ne trebaju da znaju i da mi treba da budemo zatucani seljaci, ali vodjena tvojim recima, ja ne treba da znam da programiram u C#-u jer to ne ucim u skoli, da treba da znam, ja bih to ucila u skoli?!? U potpunosti shvatam na sta ti ciljas, ali malo si preostro osudio moje misljenje... Ako tebe, tvog druga, komsiju nesto interesuje, on ne mora u skoli uciti to... Moze sam otici i prouciti to... A to sto ce on u skoli nabubati za kontrolni ili napraviti puskice, to ne znaci da ce nauciti...
Nazad na vrh Ići dole
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:34 pm

zMajo upravu si . Stoji to da svi trebamo imati neko znanje o osnovnoj kulturi, a stoji to da treba izbaciti pojedine predmete kako bi se usresredili na edukaciji dece po smeru skolovanja.
Naravno svako od nas ima pravo da nauci nesto vise ako za to ima zelje.
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:55 pm

mislim da je nase obrazovanje jako dobro, ali i da ima jako puno nepotrebnih stvari koje nasi djaci uce. u srednjoj skoli uce se neki predmeti koji nema potrebe da se uce za tu struku, a sto je najgore, vise se polaze racuna i mnogo su zahtevniji ti profesori nego profesori strucnih predmmeta. mislim da je to samo opterecenje ucenika i da bi nas skolski sistem trebao skroz da se promeni.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:06 am

los je i zastareo...preopsiran...gde ucis sve i svasta a na kraju ne znas nista

svi se mi zbunimo kad cujemo da neko ne zna gde je srbija..a mi isto tako ne znamo koji je glavni grad neke SAD drzave...i sta sad?

lepo je zmaja rekla...ti treba da dobijes osnovno obrazovanje...za ostatak imas biblioteke, knjizare i internet
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
diskus
Panonski mornar
Panonski mornar
diskus


Broj poruka : 281
Godina : 45
Datum upisa : 04.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:24 pm

Ima jos stvairi koje se uce u skoli a koja su ce ucila u neko vreme kada sam ja i stariji od mene isli u skolu . Potrebno je u skolama uciti nesto novo , opremiti ih savremenijom opremom i naravno povecati moral skolovanja. A ne da ucenih dodje u skolu i zabode noz ucitelju na sto i ovaj mu zakljuci 3 na kraju godine a pre toga nije bio ni 10 casova kod njega.
Nazad na vrh Ići dole
Adamovic Nikola
Novi clan
Novi clan
Adamovic Nikola


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 18.06.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:24 pm

Ljudi vidim ja da ste krenuli da obradjujete kamenje umesto zemlju.....salim se malo
Ali sve u svemu nas skolski program je donekle jako dobar sa malim greskama koje ga usporavaju.E sad mozda ja nisam dovoljno kompetentan da sudim o tome sobzirom da sam zavrsio 2. godinu srednje elektrotehnick skole,obrazovnog profila elektrotehnicar energetike.Sta mi se nesvidja u programu je sledece:
1-Za ovo dvogodisnje skolovanje mi nismo nijedamput uzeli u usta onoga bez koga nebi ni postojao ovaj svet oakav kakav je sad a toje Nikola Tesla.Sramota je da niko nezna nista o njemu sem onoj ko se sam zainteresovao.
2-Je to sto naprimer nemamo pretmete o informatici u sve 4 godine,sto je po meni kao da idemo da pisemo nesto bez olovke.Mada meni to ne treba toliko,jako sam dobar sa racunarima,ali ima osoba kojima je to neophodno.
3-Sto se tice predmeta opste kulture,izvinite molim vas ali zamislite tog ko zavrsi i fakultet naprimer elektrotehnicki,i nezna ko je pikaso,monaliza,da vinci,gde je marssej,a gde tokio,ko je tesla , a ko ivo andric,bez tako osnovnih stvari mi smo propao narod,sva je sreca sto ucimo opsirno pa i nekako ostajemo kulturniji od amerikanaca.Mislim da covek vredi onoliko kolika zna i koliko ume,a ne da se ogranici u svom obrazovnom profilu i da postavi barikade na druge stvari.
I da ne nabrajam vise,ali sve dok mi sami gazimo po nasoj kulturi i umetnosti,a cenimo tudju,dokle god ne sagledamo pre pocetka ucenja malo istorije,dok ne skinemo barikade i ne razvijamo se u umnom shvatanju nema nam spasa.Mnogo je primera da nam skole propadaju,a deca su sve manje zainteresovana za ucenje.Ajde da cujem vas ,koliko puta kazete jao moram u skolu....a da je u skoli svakom dat racunar na koriscenje,da svako ima svoj ormaric,svoje knjige da ostavi tu a ne da ih tegli,da ima organizaciju rada,svi bi bili zadovoljni ali sto se tice plana i programa i opsirnosti ucenja meni se to jako jako svidja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elektronika.aforumfree.com/
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:34 pm

ta prica da su amerikanci neobrazovani je urbani mit...to sto su svi videli 5-6 snimaka gde pitaju nekog redneck-a za nesto sto ga ne interesuje ne govori o tome da su amerikanci neobrazovani
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Adamovic Nikola
Novi clan
Novi clan
Adamovic Nikola


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 18.06.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Jun 19, 2008 4:21 pm

Ok ali kladim sa da Amerikanac koji zavrsava 8. razred zna onoliko koliko i nase dete u 5. ili 6. razred.Nivo obrazovanja im je mali.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elektronika.aforumfree.com/
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Jun 19, 2008 5:51 pm

nije poenta u tome da znas sve a u stvari ne znas nista...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 11:16 pm

Kad se povede ovakva diskusija uvek se setim konstatacije mog tate (u vreme onog čuvenog zajedničkog srednjeg i usmerenog obrazovanja): Jaki će to bravari biti, ne uče se poslu, čitaju lektire...
Ranije mi je to zvučalo logično, ali danas samo delimično. Treba akcenat staviti na ono što je primenljivo u praksi, na korisna znanja, na povećanje stručnosti za ono za šta se neko školuje, ali ipak, ne treba zanemariti ni opštu kulturu. Stvari koje se tiču opšte kulture ostaviti, ali mnoge druge suvišne stvari izbaciti.
Nazad na vrh Ići dole
Karolina
Novi clan
Novi clan
Karolina


Broj poruka : 4
Godina : 41
Ort : Beograd
Datum upisa : 04.01.2009

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:01 am

Admin ::
Jako nam je zastareo sistem skolovanja pa se nalaze na poslednjem mestu u Evropi po nekom nedavnom istrazivanju.Sta bi trebalo da se ucini da se to poboljsa?Predlozite nesto, mozda ce neko og odgovornih prociteti... knjiga
Malo sam zakasnila da se prikljucim vasoj diskusiji ali reci cu da se slazem sa vama u potpunosti. Na zalost je tako i kasnimo barem najmanje 50 godina za celim svetom u svemu. Tup1 Diplome iz Srbije se nigde u svetu ne priznaju i nasi ljudi koji odu tamo da zive (ako uopste dobiju dozvoljen boravak u zavisnosti koja je zemlja u pitanju) uglavnom dobijaju poslove koje niko drugi nebi prihvatio za minimalac a ako nece to da rade, onda obavezno moraju da se skoluju. Inace, Srbija nije na dobrom glasu. Zivela sam 2 godine u Engleskoj kod verenika koji je Englez, trebalo je da se udam i ostanem tamo, medjutim, meni su rekli da nisam pozeljna jer sam drzavljanka Srbije a njega savetovali da se ne zeni samnom jer ni tada nebih dobila drzavljanstvo. Vratila sam se nazad! Nase su zene tamo na crnoj listi kao i Moldavke, Kinezkinje i druge zene iz drzava sa losim statusom. Njihov sistem obrazovanja je mnogo drugaciji i kvalitetniji od naseg. Njihova deca krecu u skolu sa 4 godine i vec pocinju da kroz igru i ucenje razvijaju mozak. Srednju skolu vec zavrse sa 16 i krecu na koledz ili univerzitet. Sa srednjom skolom ne mogu da nadju nikakvo zaposlenje dok kod nas sa cetvorogodisnjom skolom imamo veliki niz poslova koje bi mogli da obavljamo bez prakse i iskustva. Znaci ucimo se radeci, sto nikako nije dobro. To su poslovi sekretarice, stjuardese, vatrogasci, salterski sluzbenici, policajci, bolnicari...itd. Ove poslove ni u ludilu nebiste mogli da radite bez koledza u Britaniji. Univerzitete upisuju oni koji zele da rade odgovornije poslove za doktore, advokate...itd. Eto toliko, a sto se tice dali ce se promeniti nesto po pitanju obrazovanja, pa morace ceo sistem u drzavi da se menja ukoliko zelimo da udjemo u evropsku uniju. Iskreno se nadam!
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 9:27 pm

Cao Karolina Mahanje

Zao mi je sto si tako prosla... Crying or Very sad Svuda je surovo po inostranstvu, gledaju te uvek drugim ocima...

Najlepse je u svojoj zemlji, ali kada nam nista nije pruzila moramo trbuhom za kruhom. plac
Nazad na vrh Ići dole
Karolina
Novi clan
Novi clan
Karolina


Broj poruka : 4
Godina : 41
Ort : Beograd
Datum upisa : 04.01.2009

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:33 pm

Rin Tin Tin ::
Cao Karolina Mahanje

Zao mi je sto si tako prosla... Crying or Very sad Svuda je surovo po inostranstvu, gledaju te uvek drugim ocima...

Najlepse je u svojoj zemlji, ali kada nam nista nije pruzila moramo trbuhom za kruhom. plac
Cao Rin Tin Tin cmok Hvala ti sto se saosecas samnom i razumes situaciju u nasoj zemlji, mnogi ne smatraju da nam je mnogo lose i da samo idemo nazad ovim tempom, stiteci kriminalce i radeci jedni protiv drugih. Cesto upadam u konflikte sa ljudima kada pricam na ovu temu jer ne shvataju da smo mi krivi, odnosno Srbija sto nismo na dobrom glasu u svetu i da nas ne mrze zbog toga sto zele vec zato sto su se neki potrudili da do toga dodje. Bivsu Jugoslaviju su svi cenili i dan-danas je pamte a Srbiju jedino po losem pominju. Moramo se svi potruditi da nam bude bolje jer se 'boljka' prvo mora ustanoviti pa je onda 'leciti' dok peace
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:24 pm

U potpunosti se slazem sa tobom Mahanje okay
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zastareo nam ja skolski sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Zastareo nam ja skolski sistem   Zastareo nam ja skolski sistem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zastareo nam ja skolski sistem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Servisu BUSS SISTEM potrebni radnici

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: OBRAZOVANJE-
Skoči na: