PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
Nina
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
anja_x
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
SAN-ANA
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
Beba
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
DONAU
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
grujica
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
vasko
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
usluzni
Problemi homoseksualaca u Srbiji Vote_lcapProblemi homoseksualaca u Srbiji Voting_barProblemi homoseksualaca u Srbiji Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Problemi homoseksualaca u Srbiji

Ići dole 
+5
Nina
sleepy
DONAU
Rammstein84
Nerona
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Nerona
Clan
Clan
Nerona


Broj poruka : 83
Godina : 44
Datum upisa : 17.06.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 1:07 am

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova i da li smatrate da je u Srbiji prisutna velika homofobija,ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://redrose.freeforumfree.com/
Rammstein84
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rammstein84


Broj poruka : 199
Godina : 40
Datum upisa : 04.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 10:13 pm

Veliki sam protivnik homoseksualnih brakova i gayeva uopste. Niko me ne moze ubediti da je to normalna pojava. To je bolest , mada kad malo razmislim, neka se oni medjusobno "dopunjuju" ali bih im zabranio da se tako ponasaju u javnosti. Zamislite situaciju da setate sa svojim sinom i spazite dvojicu kako razmenjuju neznost. Sin pita :"tata a sta ovi rade?" Sta ce te odgovoriti ? Kako objasniti?
Zatim mozda ga to i zainteresuje i kasnije sam proba... ccc, strasno. Ko ima i malo razuma trebalo bi da se zgrozava pred takvim prizorima. Zar je moguce da ti se pre svidi musko nego zensko telo?
nesvest ? useri

_________________
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Poslednji izmenio Rammstein84 dana Čet Jul 31, 2008 1:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sombiservis.webs.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 1:12 am

Nerona ::
Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova i da li smatrate da je u Srbiji prisutna velika homofobija,ili ne?
Problemi homoseksualaca u Srbiji Aagew9


svako ima pravo na svoj izbor! I na svoju zastavu duginih boja!






citat:
organizacija za lezbijska ljudska prava Labris, uoči Međunarodnog dana protiv homofobije, Ministarstvu zdravlja simbolično je predala otvoreno pismo budućem ministru zdravlja povodom sutrašnjeg dana, koji se upravo obeležava zato što je 17. maja 1990. godine Svetska zdravstvena organizacija uklonila homoseksualnost sa liste mentalnih oboljenja. Takođe, udruženja "Labris" i "Gej-strejt alijansa" pozdravila su odluku Srpskog lekarskog društva, koje se i zvanično usaglasilo sa stavom Svetske zdravstvene organizacije da homoseksualnost nije bolest. Organizacija Labris isto traži i od budućeg ministra, odnosno ministarke zdravlja Srbije. Dragana Vučković iz te organizacije kaže da su ostavili otvoreno pismo sa tim pozivom u Ministarstvu zdravlja.
"Poziv, dakle, da se po stupanju na dužnost oglasi i kaže da homoseksualnost nije bolest, kao i da pozove Lekarsku komoru Srbije da uvrsti seksualnu orijentaciju kao zabranjeni osnov za diskriminaciju kada ljudi koriste zdravstvene usluge", kaže ona.
"Srpsko lekarsko društvo je zvanično konačno potvrdilo stav slaganja sa Svetskom zdravstvenom organizacijom da homoseksualnost nije bolest. To je dobra vest", navodi ona.
"Mi je naravno pozdravljamo i podržavamo i naglašavamo da je to početak otvaranja institucija u Srbiji", navela je Vučkovićeva.
Aktivista "Gej-strejt alijanse" Lazar Pavlović kaže da im je cilj da ukažu na visok stepen netolerancije koji osobe homoseksualne orijentacije trpe u Srbiji.
Oni će, povodom Svetskog dana protiv homofobije, takođe imati akcije. "U tom smislu 'Gej-strejt alijansa' ima svoju akciju, koju će sprovesti preko oglasa u dnevnim novinama i preko radio-džingla, koji će se emitovati na Radiju B92 u nekoliko termina", navodi on.
"Prosto, potrebno je smanjivanje homofobije u srpskom društvu jer je to negde pokazatelj stepena napretka demokratičnosti i tolerancije jednog društva i pokazatelj njegovih evropskih vrednosti", kaže Pavlović.
U Beogradu se zbog predstojeće Evrovizije očekuje dolazak većeg broja ljudi homoseksualne orijentacije. Zbog toga je "Gej-strejt alijansa" imala sastanak sa organizatorima Evrovizije i policije, kaže za B92 Lazar Pavlović.

"Policija je obećala da će pojačati prisustvo na ulicama, da će pratiti gej goste od granice, preko turističkih lokacija i ugostiteljskih objekata do same Arene. Bez obzira na sve to, 'Gej-strejt alijansa' će pratiti vrlo pažljivo šta se dešava", kaže on.
"Imamo otvorene dve telefonske linije i jednu i-mejl adresu, na koje se ljudi mogu javiti i ostaviti podatke o tome gde će biti smešteni, kako bismo mi mogli da damo tu informaciju policiji i oni obezbede te 'vruće' tačke", navodi on.
"Priličan broj ljudi je otkazao svoj dolazak u Srbiju zbog najava nasilja koja smo mogli da čitamo u dnevnim listovima", navodi Pavlović.
O položaju ljudi homoseksualne i lezbijske orijentacije u Srbiji, kao i o nerazumevanju na koje nailaze, govore rezultati nedavnog istraživanja, koji su pokazali da čak 70 odsto stanovništva Srbije smatra da je homoseksualizam bolest.
Ombudsman: Država da štiti prava homoseksualaca


Zaštitnik građana Saša Janković ocenio je u današnjem saopštenju, povodom 17. maja-Međunarodnog dana borbe protiv homofobije, da su država Srbija i njeno društvo dužni da štite integritet i prava ljudi sa različitim seksualnim i rodnim identitetom.
Homoseksualnost nije bolest, niti zlo, ali se gej muškarci i lezbejke zbog svoje seksualne orijentacije i dalje suočavaju sa predrasudama, diskriminacijom, osudom i trpe nasilje, navedeno je u saopštenju. Ugrožavanje onih koji ničim ne ugrožavaju druge, nema opravdanja u zakonu, ali ni u moralu, navedeno je u saopštenju, u kome se ističe da se zaštita prava na izražavanje različitosti, pa i seksualne, tiče svih nas. U saopštenju se dodaje da je Zaštinik građana posebno ponosan na iskren odnos saradnje i podrške koji je razvio sa udruženjima koja se bave zaštitom prava gej i lezbejske populacije.

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Rammstein84
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rammstein84


Broj poruka : 199
Godina : 40
Datum upisa : 04.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 1:58 pm

More po kratkom postupku, uza zid. useri besan besan1

_________________
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sombiservis.webs.com
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 3:49 pm

raspitaj se malo...imas toga i medjuzivotinjama...nije to neprirodno...a uostalom ako ne volis...ne moras da se interesujes za to i da se cimas oko toga...samo ignorisi

ja ne volim grand production...i ne gledam ga
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 7:10 am

Nemam ništa protiv ali...zabranila bih takvim parovima usvajanje dece.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Avg 04, 2008 11:37 am

sto? ko kaze da ce dete iz takvog braka biti nenormalno? pa kolko ja znam najvise ludaka i psihopata dolazi iz heteroseksualnih brakova
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Avg 04, 2008 11:41 pm

zato što su heteroseksualni brakovi česti.Tek ćemo videti kada deca homoseksualnih parova odrastu imaju li ili nemaju problem.Nije u svim zemljama ove planete zaživeo zakon o slobodi sklapanja brakova takvim parovima,a tamo gde jeste nije im dozvoljeno usvajanje dece.Čak i tamo gde je dozvoljeno da imaju dete,prisvojili su sasvim malu decu.Videćemo.Ipak je za mene to opačina.
Sasvim je nešto drugo kada odrasla jedinka ima svoje seksualno opredeljenje,to mogu razumeti,ali decu uplitati u to mi je ludilo.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 10:46 am

ovaj...a kako ce to roditelji uticati na takvo dete??? ono ako voli suprotni pol voli ga
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 7:37 am

ne mislim samo na sexualno opredeljenje te dece jednog dana već o onome duboko u njima
.Sve oko nas ima 2 principa,muško-žensko,svetlost-tama,plus-minus.Život i nastaje sjedinjavanjem 2 SUPROTNA pola.Poimanje svega toga,a odrastanje i vaspitavanje u nečem sasvim drugom mora izazvati konfuziju u psihi.
Sem toga retkost u svetu homoseksualnih brakova sa decom sigurno neće ostaviti traga u tom detetu da je BOLJE JER JE DRUGAČIJE odgajano,već možda tugu jer nije deo sveta.O uticaju religije da ne pričam.Ni jedna vera ne gleda blagonaklono na homoseksualce.U Bibliji to jasno piše da je to "gadost pred Bogom"(Sodoma i Gomora je baš zato i uništena) i neminovan je osećaj krivice koji će se pojaviti kod takvog deteta jednog dana.Kada počne razmišljati svojom glavom.Kako i kakvi su to "roditelji"koji će moći da objasne "svom"detetu da je to normalno?
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 4:04 pm

sa religijom me zaobidji...to ne priznajem

da se razumemo...detetu je najvaznije da ima normalne staratelje (dal su to njegovi bioloski roditelji ili 2 muskarca/zene nije bitno)...da mu oni pruze puno ljubavi, da mu ukazu na pravilne stvari...da mu pomognu da kreira svoje moralne stavove itd...

a ta osoba ako odraste i bude mu zao zato sto su mu 2je ljudi pruzali sve sto su mogli...i pomagali mu da odraste i osamostali se onda je idiot i kreten...

jedini problem koje to dete moze da ima da ga ne prihvate druga deca...i da ga zlostavljaju


mada da te pitam...dal je normalnije da ima 2 tate ili mame ili da ima oca alkoholicara koji ce da ga mlati konstantno i majku takodje...da je siluje...da pije sve pare iz kuce itd? da ga izbaci iz stana kada je lose volje? (znam primer)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePet Avg 08, 2008 5:04 pm

neminovno je zlostavljanje deteta u homoseksualnom braku(čak bliža rodbina to čini)i eto ti problem.

nažalost da postoje i prolaze nekažnjeno te pijandure koji maltretiraju suprugu i dete i nisam od onih koja bi pitala "a što se ne razvede od budale"jer smo u državi u kojoj smo i žena je nezaštićena čak i ako uspe da se razvede.

Ljubav je važna za odgajanje deteta,ali moraš priznati da je protiv prirodna homoseksualna roditeljska.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSub Avg 09, 2008 10:57 am

otkud ti to da je neminovno zlostavljanje deteta?

i ne...ne mislim da je protivprirodna homoseksualna roditeljska...zato sto je to ljubav...a ljubav nije bitno od koga dolazi...vazno da je ima i da ti pruza ono sto ti treba...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Rammstein84
Zasluzni clan
Zasluzni clan
Rammstein84


Broj poruka : 199
Godina : 40
Datum upisa : 04.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Avg 11, 2008 3:31 pm

Ne razumem kako mozes da podrzavas nesto bolesno ? Kao sto se trebamo boriti protiv zlostavljanja i nasilja u porodici,trgovine ljudima... tako se treba boriti i protiv homoseksualnosti. Tacno je da se javlja i kod zivotinja i da je "prirodno" ali ne znaci da je to normalno ponasanje.
Da li bi neko od prisutnih imao seksualnih kontakta sa istim polom? Ako ima otvorite temu "Homoseksualci , ujedinite se !" ili nesto slicno. Puno pozdrava za sve !

_________________
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sombiservis.webs.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimePon Avg 11, 2008 6:48 pm

nemam nista protiv njih dok mene i ljude oko mene zaobilaze. sto se tice usvajanja dce, nikada se nebi slozila stim jer ta deca ce imati velike psihicke poremecaje kad odrastu i obicno postanu problematicni.

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:50 pm

Rammstein84 ::
Ne razumem kako mozes da podrzavas nesto bolesno ? Kao sto se trebamo boriti protiv zlostavljanja i nasilja u porodici,trgovine ljudima... tako se treba boriti i protiv homoseksualnosti. Tacno je da se javlja i kod zivotinja i da je "prirodno" ali ne znaci da je to normalno ponasanje.
Da li bi neko od prisutnih imao seksualnih kontakta sa istim polom? Ako ima otvorite temu "Homoseksualci , ujedinite se !" ili nesto slicno. Puno pozdrava za sve !

prvo...po meni to nije nista bolesno
drugo...ne znam kolko si ih upoznao pa na osnovu toga sudis...
trece...normalno je ponasanje isto koliko je normalan i analni sex sto se mene tice
cetvrto...ne ne bih imao...posto nisam u tom fazonu...da sam tako sexualno opredeljen imao bih...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 4:51 pm

SAN-ANA ::
nemam nista protiv njih dok mene i ljude oko mene zaobilaze. sto se tice usvajanja dce, nikada se nebi slozila stim jer ta deca ce imati velike psihicke poremecaje kad odrastu i obicno postanu problematicni.

kolko primera dece koja su iz tih brakova dosla znas pa mozes da kazes da ce imati psihicke probleme i biti problematicni?

vec sam par postova pre naveo da najveci broj problematicnih dolazi iz heteroseksualnih brakova...ali gde je zastupljeno da je otac alkoholicar, muci i izivljava se itd...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:32 pm

upravu si da najveci broj problematicnih dolazi iz brakova gde su otac ili majka alkoholicari, ali takve posledice mogu da se izlece ili ih nema, a sto se tice usvojene dece homoseksualaca, ja licno nisam imala iskustva, ali takva mi je profesija da znam kakva su ta deca, a ti ako nisi obavesten ima jako puno knjiga iz psihologije na tu temu, pa rocitaj koje su posledice od roditelja alkoholicara a koje od homooseksualnih brakova.

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 6:16 pm

znas sta je zanimljivo...takvi brakovi se tek legalizuju Very Happy tako da ima vrlo malo takvih brakova...i jos manje usvojene dece Very Happy na tu temu ce ozbiljno tek moci da se pise Very Happy al moram da ti priznam da sam upoznao homoseksualce i da mogu reci za mnoge od njih da su vrlo normalni
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 7:49 pm

sleepy ::
znas sta je zanimljivo...takvi brakovi se tek legalizuju Very Happy tako da ima vrlo malo takvih brakova...i jos manje usvojene dece Very Happy na tu temu ce ozbiljno tek moci da se pise Very Happy al moram da ti priznam da sam upoznao homoseksualce i da mogu reci za mnoge od njih da su vrlo normalni

ali vec ima jako dosta materijala za pisanje pa sad prosudi sam ako ima malo usvojene dece zbog cega se vec jako puno pisalo i jako puno dece ima na lecenu

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 12:46 am

pa stvar je u tome da se dize buka oko mnogih stvari...cisto da bi imali medijsku podrsku...

a sto se lecenja tice...tu necu da komentarisem...vrlo cesto su lekari ti koji nemaju moral i rade sta stignu samo zarad slave i para
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 1:48 am

da ima toga da se dize prasina zbog medija ima, ali ima i jako puno istine, a sto se tice lekara mislim da im je moral i zakletva negde ispala i da nemogu da ih nadju ali da imaju posla oko dece iz losih brakova imaju i to na pretek, pod tim podrazumevam i iz gej brakova i brakova alkoholicara, narkomana i ostalih nezdravih brakova i zajednica

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 7:54 am

dakle deca iz gaj brakova su na istom ko i deca iz hetero brakova?

pa onda najbolje da se uvede test "da li ste sposobni da budete roditelj"...padnes cao dete...al da..krsi ljudska prava jebga
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 1:57 am

sleepy ::
dakle deca iz gaj brakova su na istom ko i deca iz hetero brakova?

pa onda najbolje da se uvede test "da li ste sposobni da budete roditelj"...padnes cao dete...al da..krsi ljudska prava jebga

iz svakog loseg braka deca imaju posledice i ali vece posledice i dugotrajnije su iz gej brakova, a sto se tice testa, po meni bi to bilo najpametnije jer tada bi deca zivela u zdravoj sredini, mnogo manje bi bilo delikvenata i napustene dec ali nazalos to je neizvodljivo

_________________
Sreca nepada s neba ,vec se treba malo potruditi.
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 39
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 10:10 am

i dalje smatram da ako su staratelji normalni, puni razumevanja i ljubavi za to dete da mu nista nece faliti...nema veze dal su homoseksualci ili nisu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Sponsored content





Problemi homoseksualaca u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi homoseksualaca u Srbiji   Problemi homoseksualaca u Srbiji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Problemi homoseksualaca u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Problemi
» MSN-problemi
» Sokolarstvo u Srbiji
» Reke i jezera u Srbiji
» Zapper - Najbolje u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: DRUŠTVO OKO NAS-
Skoči na: