PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Servis i montaža svih vrsta klima Novi Sad
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeJuče u 1:58 pm od oglasise

» Kuća - Stambeno Poslovni Objekat
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Apr 25, 2024 8:05 am od oglasise

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:06 am od usluzni

» Online casovi nemackog jezika
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeUto Apr 23, 2024 12:05 am od usluzni

» Fotinija - Red robin - Akcija
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSub Apr 20, 2024 12:40 pm od usluzni

» Usluge mini bagerom I kamionom
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimePet Apr 19, 2024 4:40 pm od oglasise

» Na prodaju stenci cau cau
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Apr 18, 2024 9:44 pm od oglasise

» STAN DELUX NA ZLATIBORU- ul. Krfska
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Apr 18, 2024 12:50 pm od usluzni

» Herceg Novi, građevinski placevi na 1.7 km od centra
Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Apr 18, 2024 12:48 pm od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
Nina
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
anja_x
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
Beba
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
DONAU
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
grujica
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
vasko
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
JelaS
Kad ste poslednji put plakali ? Vote_lcapKad ste poslednji put plakali ? Voting_barKad ste poslednji put plakali ? Vote_rcap 
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53915 članaka u 3327 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Kad ste poslednji put plakali ?

Ići dole 
+6
Sirijus
Jana Zr
stryker
malecko_srce
Nina
Rin Tin Tin
10 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 3:16 pm

Kad ste poslednji put plakali ?
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimePet Jan 02, 2009 7:37 am

Jutros kada sam gledala na you tube kako se ljudi ponašaju sadistički prema životinjama, u našoj zemlji,u kojoj ne postoji zakon o dobrobiti životinja.
Nazad na vrh Ići dole
malecko_srce
Novi clan
Novi clan
malecko_srce


Broj poruka : 45
Godina : 37
Ort : Novi Sad
Datum upisa : 18.12.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: haj   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 1:17 am

Plakala sam pre neku vece kad mi je bilo tesko zbog necega sta mi je drug rekao...
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 1:24 am

ja se bas i ne secam kada je to bilo poslednji put

_________________
Kad ste poslednji put plakali ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:43 pm

Juce, kada sam odlazila daleko od svojih najrodjenijih... plac
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:43 am

Poslednji put... Ne sećam se baš kada, ali znam kojom prilikom. Bila je skoro na TV-u dodela priznanja za najplemenitije podvige godine. Isplakala sam se kao letnji pljusak... Bilo je par potresnih priča...
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:22 pm

Mahanje Pre neki dan, kad sam dobio poruku od drugarice.
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 4:55 pm

Jutros...bas dugo nisam ali sam danas sve nadoknadila...
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 1:21 am

Majra ::
Jutros...bas dugo nisam ali sam danas sve nadoknadila...

Nemoj, niko nije vredan tvojih suza nene
Nazad na vrh Ići dole
Neva
Novi clan
Novi clan
Neva


Broj poruka : 3
Godina : 44
Ort : Beograd
Datum upisa : 08.05.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 11:23 pm

Moram priznati da u poslednjih par meseci mnogo...I ne znam sta mi je...Ranije, nisam znala sta su suze...A sada, dovoljna je neka sitnica, da nesto vidim , cujem, da me podseti na nesto bilo lepo ili ruzno, meni su odmah oci pune suza...I moram priznati da me to polako vec nervira i da mi opste nije simpaticno...Osecam se kao neka tetka koju pice hormoni...A mozda to i jesam...? ?
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:49 pm

Mahanje Neva, ako ti je za utehu, i ja se sve češće tako osećam. Crying or Very sad Ne treba to da te nervira. Sa godinama se čovek menja i počne da radi ono što je pre pet godina mislio da nikad neće raditi.To treba shvatiti kao normalnost.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:54 pm

Sirijus ::
Mahanje Neva, ako ti je za utehu, i ja se sve češće tako osećam. Crying or Very sad Ne treba to da te nervira. Sa godinama se čovek menja i počne da radi ono što je pre pet godina mislio da nikad neće raditi.To treba shvatiti kao normalnost.

Slazem se poklonitise
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 10:07 pm

Mahanje Danas, saopštio sam jednu svoju veliku tajnu Crying or Very sad svojoj prijateljici, onoj koja mi ne dozvoljava da se upoznamo, koju nikad nisam video, a emotivno se vezao za nju. I morao sam da joj to kažem jer se već dugo dopisujemo a osećao sam se obavezan prema njoj.
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 11:31 pm

Dejane, GLAVU GORE !!!
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 7:55 pm

Danas,zbog teške bolesti sina moje koleginice.
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimePon Jul 06, 2009 8:11 pm

plac Danas, jako me rastuzila jedna vest.......
Nazad na vrh Ići dole
just angel
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.07.2010

Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitimeUto Jul 06, 2010 8:44 pm

Danas :/
Mada, svaki dan sve vise i vise placem
Sitnica mi je potrebna da se rasplacem.
Uzasno sam emotivna i osecajna..
Cujem neku pesmu zaplacem, nesto osetim zaplacem.. :/
Znam da zivot nije med i mleko.. Ali, ipak sam takva

Danas sam plakala zbog ljubavi Kad ste poslednji put plakali ? 261167
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad ste poslednji put plakali ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad ste poslednji put plakali ?   Kad ste poslednji put plakali ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad ste poslednji put plakali ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poslednji film koji ste pogledali
» Kada ste poslednji put nesto kupile sebi ?
» Kada ste poslednji put nesto kupili sebi ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: ŽENSKI KUTAK-
Skoči na: