PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Odgovorna i vredna zena potrebna za pomoc u stanu i kuvanje
Kako prici devojci ? Icon_minitimeJuče u 11:37 pm od usluzni

» Potrebna negovateljica za kucnu negu
Kako prici devojci ? Icon_minitimeJuče u 11:36 pm od usluzni

» Potrebno pojačanje u kuhinji za pripremu burgera
Kako prici devojci ? Icon_minitimePon Mar 25, 2024 1:21 am od usluzni

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Kako prici devojci ? Icon_minitimeSub Mar 23, 2024 9:15 am od oglasise

» Potrebna negovateljica za kucnu negu, Beograd, Zvezdara
Kako prici devojci ? Icon_minitimePet Mar 22, 2024 8:54 pm od oglasise

» Gipsarski radovi - Gips na kvadrat
Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Mar 20, 2024 1:27 am od usluzni

» Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Mar 20, 2024 1:25 am od usluzni

» Škoda Fabija 1.2 htp karavan, 2004 godište
Kako prici devojci ? Icon_minitimeUto Mar 19, 2024 12:39 pm od usluzni

» Tiffany stolice - Garancija 5 godina!
Kako prici devojci ? Icon_minitimePon Mar 18, 2024 1:53 pm od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
Nina
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
anja_x
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
Beba
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
DONAU
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
grujica
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
vasko
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
JelaS
Kako prici devojci ? Vote_lcapKako prici devojci ? Voting_barKako prici devojci ? Vote_rcap 
Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53901 članaka u 3313 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Kako prici devojci ?

Ići dole 
+8
Man From The Crypton
anja_x
ruja
Sirijus
Majra
stryker
Yuga
Rin Tin Tin
12 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 3:29 pm

U poslednje vreme sve ide obrnuto, muskarci ne prilaze devojci vec devojke muskarcima jer su one manje stidljive danas. Kako prici devojci koja nam se svidja ?
Nazad na vrh Ići dole
Yuga
Panonski admiral
Panonski admiral
Yuga


Broj poruka : 545
Godina : 64
Ort : Bela Crkva-Kotez BG
Datum upisa : 04.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 4:36 pm

A sto bi joj prisao kad ce ona prici meni Smile

ili ovo ne vazi za mene smejanjejako

meni ce prici neka BABA prdah

_________________
Ko jamu drugom kopa......
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 12:06 am

... ili neki deda vrac smeje1
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 12:39 am

ja mislim da treba biti strpljiv i ne zuriti sve ostalo dodje samo od sebe

_________________
Kako prici devojci ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 10:37 am

Cesto izlazim tako da mogu da potvrdim da muskarci kao da cekaju da im devojka prva pridje...u stanju su da vas danima posmatraju i nista ne ucine!
Licno meni se to ne svidja, radije bih se vratila u ono doba kada su jedino i iskljucivo muskarci prilazili...ali izgubila se ta romantika i to osvajanje lepseg pola...jer vecina mukaraca ( cast izuzetcima ) ocekuje da devojka pridje i da pri tom prvom kontaktu dobiju sve ( razumete na sta mislim )...
Moj savet nasem dragom muskom polu je da budu ono sto jesu i pridju devojci, posluze se svim svojim sarmom koji poseduju i pokusaju da je obore sa nogu, a ako ipak i ne uspeju bar ce znati da su pokusalli i da nisu cekali da budu neciji plen, a to nikako nije karakteristika muskarca kakvog zene zele... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 55
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:12 pm

Mahanje Pripadam onoj kategoriji muškaraca kojima se noge odseku kada treba prići nekoj devojci ili ženi nesvest . Naravno, nisam zbog toga srećan. Trudim se da to prevaziđem ali uzalud ja kući "isplaniram"šta reći. što se više bliži taj trenutak, imam sve manje hrabrosti. Jeste lepo prići, sa svim uzbuđenjem koje ono nosi, devojci ali ženski pol ponekad i nema razumevanja za takvu "slabost" i brzo ti okrenu leđa. Ne kažem da treba oko nekog muškarca obigravati danima ali treba doći malo podsticaja i ohrabrenja. No, devojke se okrenu onima koji nemaju ili imaju malo treme.
Na neki način je to u redu. Takav je život, oni odvažniji i hrabriji uspeju, rizikuju. Zbog te moje "slabosti" i neodlučnosti, propustio sam puno prilika da se upoznam sa nekim devojkama.
Nazad na vrh Ići dole
ruja
Clan
Clan
ruja


Broj poruka : 88
Godina : 52
Ort : MELENCI
Datum upisa : 07.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePon Apr 27, 2009 10:43 pm

ja jednostavno bacim pec pa ako se šta upeca na ponuđeni mamac dobro je, a sad za mamac je druga prica sve zavisi šta hoćeš da pec autoz motoz kosa

_________________
Šta reći!?
Nazad na vrh Ići dole
http://sdsm.forumplatinum.com
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeUto Jun 02, 2009 12:38 pm

Pridjes jednostavno i sa nekim domisljatim i lepim recima joj se obratsi, pri tom vodis racuna da ne bude suvise ustogljeno i iz forsirano....
Nazad na vrh Ići dole
Man From The Crypton
Panonski mornar
Panonski mornar
Man From The Crypton


Broj poruka : 257
Godina : 43
Datum upisa : 17.06.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 8:16 am

Kompliment ( nikako neki stereotipan ) , chekam reakciju, predstavim se bilo kakva da je, a onda sve vec ide svojim tokom...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cryptonac
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 11:08 am

Naravno, lepo razmisljas..... okay
Nazad na vrh Ići dole
flekicaivka
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.12.2009

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeUto Dec 29, 2009 2:04 pm

prosto ne razumem od cega strepite da pridjete bilo kojoj curi???? da i mi smo ljudi od krvi i mesa...da budete odbijeni ili sta??? samo se naoruzajte dobrim raspolozenjem, samopouzdanjem i unikatnom spikom, jer cure najvise mrze standardne fore i kompilimente....
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 2:51 am

ima istine u tome sto pises ali ipak poznavajuci neke od sadasnjih mladih devojaka naravno cast izuzecima ne bih da se ova moja poruka protumaci kao uvreda nekome sa foruma opet kazem ima i normalnih ali vecinu devojaka niti zanimaju komplimenti niti fore vecina gleda debljinu novcanika ili izgled auta koji ide uz osobu koja joj prilazi

_________________
Kako prici devojci ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
flekicaivka
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.12.2009

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePet Jan 29, 2010 2:55 pm

stryker ::
ima istine u tome sto pises ali ipak poznavajuci neke od sadasnjih mladih devojaka naravno cast izuzecima ne bih da se ova moja poruka protumaci kao uvreda nekome sa foruma opet kazem ima i normalnih ali vecinu devojaka niti zanimaju komplimenti niti fore vecina gleda debljinu novcanika ili izgled auta koji ide uz osobu koja joj prilazi


ONDA JE PROBLEM U VAMA I VASEM ODABIRU DEVOJAKA.....
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSub Jan 30, 2010 12:23 am

mozda naravno ima logike i u tome ali ne bih rekao da to moze biti tako cesto mislim taj nas pogresan odabir

_________________
Kako prici devojci ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 3:52 pm

Šta je to sa mladim ljudima kada imaju problem pri upoznavanju ili da budu u vezi?!
I sve više ih je samo!
Zar ne postoji neka neposrednost ,uglađenost,fini maniri koje bi trebalo upotrebiti?
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePon Feb 01, 2010 12:59 am

mislim da tako nesto nikada nije ni prestalo da postoji samo jednostavno vise nisu na ceni takve stvari

_________________
Kako prici devojci ? Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Zavodjenje.com




Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.11.2013

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimePon Jul 20, 2015 6:48 pm


Yuga ::
A sto bi joj prisao kad ce ona prici meni

Zato što si muško

pozdrav
Zavodjenje.com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zavodjenje.com/
Financial
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.01.2021

Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitimeSub Jan 30, 2021 2:10 am

Posudujte novac bez intervencije banke

Treba li vam novac i danas? Pogledajte šta grupa za finansijske usluge može uciniti za vas. Novac možete posuditi bez intervencije banke i po izuzetno atraktivnim uvjetima i cijenama. Iznos zajma je najmanje 2.000 eura i 500.000. 000 eura, a rok zajma je izmedu 1 i 30 godina. Investitori vam omogucavaju da dobijete kredit bez da imate posla sa bankom. Ovo takoder štedi troškove koje imate za kredit.

 infos.kredit700@ gmail . com
 
Whatsapp:    +33 7 55 17 86 25
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako prici devojci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prici devojci ?   Kako prici devojci ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako prici devojci ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako si mogao?
» Kako sminkate oci ?
» Smesne slike
» Kako cuvate zdravlje ?
» Kako proziveti zivot

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: MUŠKI KUTAK-
Skoči na: