PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeJuče u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeJuče u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeJuče u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeJuče u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
Nina
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
anja_x
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
Beba
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
DONAU
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
grujica
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
vasko
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
usluzni
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_lcapGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Voting_barGde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?

Ići dole 
+5
Sirijus
Majra
Nina
Man From The Crypton
Rin Tin Tin
9 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 1:27 am

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?
Nazad na vrh Ići dole
Man From The Crypton
Panonski mornar
Panonski mornar
Man From The Crypton


Broj poruka : 257
Godina : 43
Datum upisa : 17.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:18 pm

Shmekali smo se na koncertu Ritma Nereda, chak sam ishao i na binu da pevam shto ju je odushevilo, posle toga smo se upoznali..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cryptonac
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Feb 13, 2009 8:12 pm

Neverovatno,ali kod mene,u kući!
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Feb 13, 2009 8:34 pm

Bila sam poslom na njegovom radnom mestu...nisam ni slutila da ce me na taj nacin primetiti, jer ipak ja sam dosla tu poslovno... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Feb 13, 2009 8:35 pm

Nina ::
Neverovatno,ali kod mene,u kući!

Zanimljivo Nina... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimePet Feb 13, 2009 10:05 pm

Mahanje Bila sam poslom na njegovom radnom mestu...nisam ni slutila da ce me na taj nacin primetiti, jer ipak ja sam dosla tu poslovno... Smile

Sudbina je to ljubav .
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 10:57 am

...da sudbina je to...
sad posle nekih trzavica i uplitanja ljudi (koji su iz ne znam kojih razloga hteli da nas razdvoje) smo bas srecni i ne prodje ni dan da Bogu ne zahvalim na tome sto mi je pruzio...jer po prvi put volim u zivotu...
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 12:36 pm

Mahanje Znaš Majra, uvek ima zlobnih ljudi, onih koji zavide drugima na njihovoj sreći. Najbolje je ne obazirati se na to i putiti te sitne duše.
Za sebe mogu reći da baš i nisam srećan, nemam devojku, pa ni simpatiju ali ne zato što ja to želim ( a ne želim), nego, nekome to ide, neko se više trudi, neko se trudi ali nema sreće i postoji uvek milion razloga što je čovek Crying or Very sad . Kada pored tebe nema nikog ko će ti pružiti ruku, zagrliti te, utešiti, reći koju toplu reč, onda jeste teško, jako teško. Drago mi je da je nekom dobro. Nemoj da ti bude čudno što to govorim, jer te ne znam, ni ti mene ali ima na svetu iskrenih ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 3:47 pm

trebalo je biti ispod mog Kestena. Ispod mog sretnog mesta ali kako to biva ni sam ne znam vise sada gde smo se ,..

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 7:49 pm

Sirijus ::
Mahanje Znaš Majra, uvek ima zlobnih ljudi, onih koji zavide drugima na njihovoj sreći. Najbolje je ne obazirati se na to i putiti te sitne duše.
Za sebe mogu reći da baš i nisam srećan, nemam devojku, pa ni simpatiju ali ne zato što ja to želim ( a ne želim), nego, nekome to ide, neko se više trudi, neko se trudi ali nema sreće i postoji uvek milion razloga što je čovek Crying or Very sad . Kada pored tebe nema nikog ko će ti pružiti ruku, zagrliti te, utešiti, reći koju toplu reč, onda jeste teško, jako teško. Drago mi je da je nekom dobro. Nemoj da ti bude čudno što to govorim, jer te ne znam, ni ti mene ali ima na svetu iskrenih ljudi.

Hvala ti i nije mi cudno...znam da ima iskrenih jr bi i meni bilo drago da si ti tako nesto napisao...jedino sto mogu da ti kazem je da verujes duboko i iskreni i desice se...sigurna sam u to ...jer dragi Bog se uvek za sve pobrine....samo veruj...
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 8:25 pm

Mahanje Hvala ti i nije mi cudno...znam da ima iskrenih jr bi i meni bilo drago da si ti tako nesto napisao...jedino sto mogu da ti kazem je da verujes duboko i iskreni i desice se...sigurna sam u to ...jer dragi Bog se uvek za sve pobrine....samo veruj...


Hvala ti na rečima ohrabrenja. Ima na ovom Forumu puno dobrih ljudi. Ponekad ne verujem u sreću i srećne okolnosti. Ponekad ne znam šta da radim. Dobra si ti osoba. Zamisli samo kako je tebi, kako se osećaš i srećna si. Zamisli suprotno od toga, i shvatićeš još bolje kako je meni. poklonitise Hvala ti.
Nazad na vrh Ići dole
Majra
Uvazeni clan
Uvazeni clan
Majra


Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 8:31 pm

Nemoj tako...sad si me razalostio...al zaista...je sam ti pekmezava i dirne me tudja tuga...Glavu gore ko zna sta ce iza tvog kisnog oblaka doci...i nisu samo ovo obicne reci i fraze...Pratim ja sta pises i mnogo njih bi bilo srecno da takvog muskarca kraj sebe ima.... cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 8:40 pm

Mahanje Eh, što se nisam rodio bar 10 godina kasnije. Hvala na komplimentu. Vidi se da si OK cura. okay
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 12:42 am

Sirijuse,navijamo za tebe!
Pridružujem se Majri...
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 12:17 pm

Mahanje Hvala i tebi Nina poklonitise na podršci. Lepo je imati takve prijateljice. To mnogo znači.
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Uvazeni clan
Uvazeni clan
ELA


Broj poruka : 130
Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 10:47 am

Leto sam provodila u gostima kod sestre. Posle jedne totalno bzv. veze raspolozenje mi je bilo ravno nuli i svi su se trudili, kao nesto, da me oraspoloze.Mladja sestra i nije neko drustvo za izlaske, pa je dobronamerno zamolila komsiju da me izvede u grad. A komsija....pravi kosmar! Upravo onakav tip momaka od kojih sam uvek bezala glavom bez obzira. Izadjemo mi u neki kafic, on "brblja li brblja" Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? C020 ( a ja ,,prevrcem ocima u sebi,,).
Posle nekog pristojnog vremena, zamolim ga da me otprati kuci. Setamo mi tako, (ja zadubljena u mislima) kad se on okrene prema meni...zgrabi i POLJUBI Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Aaa

E sad....moram da spomenem da sam se sa puno momaka ljubila i dobar deo zvezda na nebu prebrojala, svaki luster dobro osmotrila ali....filinga NIJE bilo Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Staces
Gle sad cuda.....neko ko mi se apsolutno nije dopao, cak sta vise -isao mi na zivce, prilepi mi poljubac OD KOG SU MI SE NOGE ODSEKLE! Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Shocked
Nastavimo da hodamo cutke.Pred ulazom me pogleda i kaze:"Od tvog poljupca me stomak zaboleo, nista slicno nisam doziveo" Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Konfjuzd

I sad bih ja mogla zivotopis da napisem ali ...sa njim sam i danas, i posle toliko godina na poljupce isto reagujemo.

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? C062 - ovo je moj stari post koji sam "prenela" - jer me mrzi da ponovo kuckam ( to jeste TO aliiiii )

Ono sto tada nisam napisala, kao nastavak (bolje receno: izmedju "tog poljupca" i pre nego sto ce me ispratiti) ..... bio je jos jedan "incident" Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Grin

Elem, dragi je u to vreme vodio jedan restoran........ kada smo se posle tog (za mene) kobnog poljupca, priblizili restoranu - on me kao pecinski chovek iznenada dize..... prebaci preko ramena...... prenese preko auto puta........ unese tako u restoran......
i "baci" na shank ( uz put je zveknem glavu o onu visecu policu za chase Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Grin ) ........... i pred svima reche:" Ona ce da bude moja zena" Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Uzbudj
OOOOOO kako sam ja bila zabunjenaaaa ( i smejala se.... i psovala ga u sebi...... ali tada bila ubedjena da od toga nece biti nista Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Konfjuzd )...............

"ITD" ...............

PS. Chovek ispunio obechanje ....... posle dva meseca se doselio u moj grad i vise "nisam mogla" da ga izvrdam Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Girl_sigh
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Modify_inline
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 8:10 pm

Ela-šta reći? poklonitise Smile
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Uvazeni clan
Uvazeni clan
ELA


Broj poruka : 130
Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 11:35 pm

Hvala Nina Mahanje

Radila cuvena hemija............... a sad pomalo i fizika (kad me doceka gomila sudova, razbacane stvari itd.) musz

Salim seeeee!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 8:23 pm

Ela ne šali se!Fizika nam naravno ne gine,svaki bogovetni dan!
Samo ti redovno upražnjavaj musz tek toliko da se dragi ne opusti...znaš već. smejanjejako
Nazad na vrh Ići dole
mrvica
Uvazeni clan
Uvazeni clan
mrvica


Broj poruka : 138
Godina : 36
Ort : HR, Zg
Datum upisa : 06.04.2009

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 9:24 pm

na chatu, puno smo pričali i upoznavali se, a tek se onda odlučili naći i to je bila pametna ideja Smile
Nazad na vrh Ići dole
anja_x
Panonski admiral
Panonski admiral
anja_x


Broj poruka : 1956
Godina : 50
Datum upisa : 23.12.2008

Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitimeSre Jun 10, 2009 6:05 pm

pivo Jednog junskog dana, sedela sam u basti cafea u kom je tada radio.....i tako je pocelo......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?   Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde ste upoznali sadasnjeg partnera ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mozemo li promeniti ruzne navike svog partnera?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: LJUBAV-
Skoči na: