PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Online casovi madjarskog jezika
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeDanas u 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeDanas u 2:38 am od usluzni

» Potrebna devojka za rad u cvecari sa iskustvom u trgovini
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeDanas u 2:31 am od usluzni

» Potrebni kuvari, pomocni radnici u kuhinji, devojke za serviranje sladoleda i kolača
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeDanas u 2:30 am od usluzni

» Online Pozivnice CountDown
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSub Maj 04, 2024 10:11 am od oglasise

» Mercedes vito 109 cdi 2005
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimePet Maj 03, 2024 10:04 am od oglasise

» Na prodaju placevi KO Čortanovci
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimePet Maj 03, 2024 8:37 am od oglasise

» Nedovršena vikendica KO Čortanovci
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 8:23 pm od oglasise

» Prodajem vikendicu, Čortanovci
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeČet Maj 02, 2024 7:29 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
Nina
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
anja_x
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
SAN-ANA
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
Beba
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
DONAU
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
grujica
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
vasko
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
usluzni
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_lcapDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Voting_barDopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53926 članaka u 3338 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )

Ići dole 
+4
DONAU
lara-in
Rin Tin Tin
Sirijus
8 posters
AutorPoruka
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:30 pm

Mahanje Da li smatrate slučajem za psihijatra to kada neko razmenjuje SMS-ve i razgovara s osobom koju nikada nije video ( videla) i da se, što je možda još čudnije, još i emotivno veže za takvu osobu, za koju jedva i da zna kako izgleda ( recimo, na osnovu opisa u poruci ili u razgovoru? Da li se to Vama desilo ili znate za takav slučaj? ces
Nazad na vrh Ići dole
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:44 pm

Smatram da je to sasvim normalna stvar, cak sta vise i da je bas COOL, samo napred sa dopisivanjem, treba raditi ono sto ti prija...
Nazad na vrh Ići dole
lara-in
Zasluzni clan
Zasluzni clan
lara-in


Broj poruka : 164
Datum upisa : 04.01.2009

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimePon Jan 05, 2009 9:54 pm

I ja smatram da je to normalno ,pa pocinjemo sa forumom kad dodjemo na njega ne znamo nikoga ,pocinjemo s pisanjem
na njemu ,ponekom odgovorimo na pp i tako to krene ...od tih nekih jos uzi krug krene ;cujes se na telefon ,sms ,msn ,skype ...nema sta nema u danasnje vreme i tako dodje mozda i do nekog emotivnog vezanja za neku osobu ...
Nazad na vrh Ići dole
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 6:15 pm

neki bi rekli brzo zivimo te nemamo vremena da se upoznajemo na neki drugi nacin.

A kako bi to izgledalo da pridjes nekoj devojci na ulici te da pocnes pricu. Mozda bi odmah pobegla a mozda i ne?

Ali ovako svako moze da se polako ili otvori prema nekom ili da sebi nadje nekoga sa slicnim interesima, hobijima,...

Novi vid drustvenog zivota kroz forume a sve sa ciljem da se i u RL sa nekim upoznas

_________________
opet noc
kroz dan,..
sa snegom
i peskom

i snegom
kroz noc

i opet
dan
sa peskom,..
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 12:48 am

ja smatram da je to normalno i sam sam to radio ne vidim nista lose u tome

_________________
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
malecko_srce
Novi clan
Novi clan
malecko_srce


Broj poruka : 45
Godina : 37
Ort : Novi Sad
Datum upisa : 18.12.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: haj   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 12:58 am

Ja smatram da je to sasvim ok i normalno,a kod psihijatra se jedino treba ici kada se zaljubis preko usiju u tu osobu... smejanjejako Kada skroz poludis za njom/njim...
Nazad na vrh Ići dole
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:39 am

Sirijus ::
Mahanje Da li smatrate slučajem za psihijatra to kada neko razmenjuje SMS-ve i razgovara s osobom koju nikada nije video ( videla) i da se, što je možda još čudnije, još i emotivno veže za takvu osobu, za koju jedva i da zna kako izgleda ( recimo, na osnovu opisa u poruci ili u razgovoru? Da li se to Vama desilo ili znate za takav slučaj? ces

Ne smatram baš da je za psihijatra, al ne smatram ni normalnim. Ok, dopisivati se, shvatiti da ti neko odgovara kao ličnost, da se slažete, a posle poželeti i da se upoznate. Ali emotivno se vezati samo na osnovu sms-poruka ili preko Interneta... Neee... Tako nešto mi se nikada ne bi moglo desiti.
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:44 am

pa nije dobro da budes tako sigurna u to znam mnoge koji su tako tvrdili a posle je ispalo drugacije Smile

_________________
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
malecko_srce
Novi clan
Novi clan
malecko_srce


Broj poruka : 45
Godina : 37
Ort : Novi Sad
Datum upisa : 18.12.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:48 am

Da,da,moguce je vezati se emotivno,znam...
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:25 pm

Dopisivala sam se sa nepoznatima i još se dopisujem.Stekla sam mnogo prijqatelja na taj način i ne kajem se.Imala sam sreću i priliku da se sa nekima čak i lično upoznam.Smatram to sasvim normalnim.U čemu je problem?
Poznajem par koji su se upoznali prvo preko neta,dopisivali i na taj način se bolje upoznavali,upriličili susret.Pogađate,venčani su i roditelji su troje divne dece.
Nazad na vrh Ići dole
Sirijus
Panonski admiral
Panonski admiral
Sirijus


Broj poruka : 16475
Godina : 56
Ort : Niš
Datum upisa : 11.06.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 9:45 pm

Mahanje Ja se dopisujem s nepoznatom osobom, sa kojom sam razvio emotivni odnos ali mi ne dozvoljava da se vidimo. I jako mi je teško zbog toga. Crying or Very sad Trebao bih da se oslobodim njenog uticaja ali ne znam kako bih to podneo. Emotivne sam prirode, neke "male" stvari znaju da me puno povrede. Znam da se vežem za nekog prilično brzo. To je zato što imam poverenja u ljude, bez obzira na razočarenja koja sam doživeo.
Nazad na vrh Ići dole
stryker
Panonski kapetan
Panonski kapetan
stryker


Broj poruka : 395
Godina : 39
Ort : Veliko Orasje
Datum upisa : 10.05.2008

Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 12:58 am

mislim da trebas imati strplenja vremenom ce sigurno pozeleti da se vidite samo nesmes navaljivati

_________________
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Cooltext77293922
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Sponsored content





Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )   Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dopisivanje s nepoznatim ( nepoznatom )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LIFESTYLE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: