PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Batine koje se pamte Icon_minitimeJuče u 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Batine koje se pamte Icon_minitimeJuče u 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Batine koje se pamte Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Batine koje se pamte Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Batine koje se pamte Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
Batine koje se pamte Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
Batine koje se pamte Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
Batine koje se pamte Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

» Anakonda Security Sombor
Batine koje se pamte Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:38 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
Nina
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
anja_x
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
SAN-ANA
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
Beba
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
DONAU
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
grujica
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
vasko
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
usluzni
Batine koje se pamte Vote_lcapBatine koje se pamte Voting_barBatine koje se pamte Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53933 članaka u 3345 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Batine koje se pamte

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Batine koje se pamte Empty
PočaljiNaslov: Batine koje se pamte   Batine koje se pamte Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 3:02 pm

Napisite zasto ste dobijali batine u skoli, u kuci, zbog ocena itd...
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Uvazeni clan
Uvazeni clan
ELA


Broj poruka : 130
Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2008

Batine koje se pamte Empty
PočaljiNaslov: Re: Batine koje se pamte   Batine koje se pamte Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 1:38 am

Dobijala sam batine kao dete, a razlog je najcesce bio to - sto smo se brat i ja stalno tabali Very Happy ..... i tako - malo sa njim, malo od njega, malo od mame............. a ja "mila maca" andjeo2 .

Elem, ostalo mi u secanju:
Leta smo uglavnom provodili na vikendici kraj Dunava..... pochne raspust -
roditelji nas odvedu........... i vrate se kad pochne skolska godina
( saaalim se smejanjejako ).
Roditelji u poslu oko vocnjaka, mi u igrarijama - pravi mali divljaci. Negde pred veche, pre mraka i navale komaraca, morali smo da obavimo sve "higijenske radnje" (pranje u lavoru i tako to...).Brat (ljubi ga majka) dobro dete - sve obavio na vreme............ a obavila sam i ja - jedino se zeznem i odem OPET u prashinu bes1 .
Chujem mamu kako urla ........ jasno mi SHTA mi sleduje........ a ja udri u trk ( tata je bio kod nekog prijatelja, negde oko kilometar udaljen) a ja smislila da samo on moze da me spasi od batina. .................. TRCHIM JA - okrenem se da vidim gde je mama, da li je posla za mnom......... kad ona uzela bicikli !!!!!!!! ........ OOOOO - trchala sam kao da mi je djavo za petama ohstid.
Stignem "nekako" do one vikendice - vristim - da me tata lepo chuje.......... on dotrcha..... ja mu brzo pricham (moram da preteknem mamu - ko zna sta bi ona isprichala) - a ona: baci onaj siroti bicikli, ubere jednu shibu.............. i pita tatu:"Hoces li ti ili ja?"
Nije me tata spasio................. a batina se toliko ni ne secam - koliko mi je i posle ovoliko vremena ostala urezana slike mame- kako vergla onaj bicikli a ja trchim maraton .....
Nazad na vrh Ići dole
 
Batine koje se pamte
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koje ste poslove do sada sve radili ?
» Koje bi predmete izbacili iz skole ?
» Koje ste jezike ucili u skolama ?
» Boje koje najcesce nosite ...
» azbuka stvari koje nevolimo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: PORODICA-
Skoči na: