PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Kuća u lepom delu Vrdnika na samo 200 m od hotela Termal
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeDanas u 11:32 am od usluzni

» Na prodaju štenci dobermana šampionskog porekla
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeDanas u 11:26 am od usluzni

» Štenci kraljevske pudle
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeDanas u 8:03 am od oglasise

» Prodajem kukuruz secerac
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

Naj bolji poslanici
Sirijus
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
Nina
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
anja_x
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
SAN-ANA
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
Beba
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
DONAU
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
grujica
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
vasko
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
usluzni
Slaganje sa roditeljima Vote_lcapSlaganje sa roditeljima Voting_barSlaganje sa roditeljima Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53937 članaka u 3349 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Slaganje sa roditeljima

Ići dole 
+4
lorenta
Dragan
SAN-ANA
Rin Tin Tin
8 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 1:42 pm

Kako se slazete sa svojim roditeljima ?

Ili ako zivite u jednoj kuci kakav je odnos vas i roditelja vase odabranice/odabranog ?
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimePet Maj 16, 2008 12:59 am

Sa majkom i svekrom se slazem super samo ima uvek sukog misljenja zbog razlike u godinama, a najveci sukobi dolaze kada mi se mesaju i popuju kako da vaspitavam cerku ili ako ja vicem na nju ili je lupim po guzi a oni je uzmu da je maze i vicu na mene. E tada poludim i strasno se iznerviram.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Novi clan
Novi clan
Dragan


Broj poruka : 42
Godina : 42
Ort : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeČet Jun 19, 2008 10:56 pm

Misljenja sam da nebi trebali da zivimo sa roditeljima ,isto tako mislim i za moje dete kada se ozeni netreba da zivi samnom i suprugom vec da se osamostali.Nikada po mom misljenju nemogu da se sloze stari i mladi parovi .
Nazad na vrh Ići dole
http://druzenje.aforumfree.com
lorenta
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 19
Datum upisa : 17.06.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:26 pm

Slazem se sa mojim roditeljima ali ima pravilo ne sme niko da mi se mesa u vaspitavanjem na moja djeca a pomazem mu u svakom prilikom ,kadmu je teze ja sam tu.A od strane svekar i svekrvu vise se slazem sa svekrvom a sa svekar sam na distancu.On zeli da popuje i da se zna ko je glavni.Mi smo sada 21 vek nismo 18.Ne dam da mi se mesaju u moja poslaali ne se mesam u njihova.
Nazad na vrh Ići dole
LaDy BiRd
Novi clan
Novi clan
LaDy BiRd


Broj poruka : 23
Godina : 39
Ort : whitecity
Datum upisa : 01.07.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 8:31 pm

slazhemo se..

samo kad uchim..

lol!

a nisam udata i neam josh svekrche..

;]
Nazad na vrh Ići dole
Black Igor
Panonski mornar
Panonski mornar
Black Igor


Broj poruka : 292
Godina : 29
Ort : Melenci-Srbija
Datum upisa : 13.05.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 10:54 pm

NE NIKAD SE NA SLAZEM SA NJIMA,ALI UVEK NA KRAJU MORAM DA URADIM TAKO,UVEK SE TRUDIM DA MOJA REC BUDE POLEDNJA......................

_________________
Slaganje sa roditeljima B6bo9g
Slaganje sa roditeljima 2rwufwy
Nazad na vrh Ići dole
http://parkzabave.clic-topic.com
Jana Zr
Panonski mornar
Panonski mornar
Jana Zr


Broj poruka : 238
Datum upisa : 10.06.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 10:55 pm

O tome kako se slažem sa suprugovim roditeljima pisala sam u temi: Živeti sa roditeljima. Ukratko: slagali smo se, samo ja već imam previše godina da bih se slagala sa svim što mi oni kažu. Dovoljno sam zrela da imam svoje mišljenje, a i dovoljno smela da ga iznesem.

Što se mojih tiče, mama je umrla pre više od 17 godina i baš mi nedostaje neko toliko blizak, najbliži, s obzirom da sam jedinica. Tata mi je legenda. On je u fazonu: Što na umu, to na drumu. Uvek kaže ono što prvo pomisli, ali prihvata da se i njemu kaže. Ono što mi zasmeta, otvoreno mu kažem i... nema ljutnje, posle pet minuta, kao da se ništa nije dogodilo. Tog principa smo se u mojoj porodici (u roditeljskom domu) držali uvek, čak i kad sam bila dete.
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 8:49 pm

sa mamo se jako dobr slazem, mada bude nekad malo kritike od nje na nesto sto sam(smo) ili nisam (nismo) uradili, sa tatom cesce imam "reci" ali nisu dugotrajne, vec je to onako na kratke staze i nisu iz srca. na zalost tasta nisam upoznao, a tasta mi je umrla pre tri godine. inace je zivela sa nama pet godina i nikad nismo imali niti jednu jedinu ruznu rec medjusobno. ponekad se sticao utisak da je vise na mojoj strani tasta nega na strani svoje cerke poklonitise sila zena....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slaganje sa roditeljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Slaganje sa roditeljima   Slaganje sa roditeljima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slaganje sa roditeljima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ziveti sa roditeljima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: DRUŠTVO :: PORODICA-
Skoči na: