PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Prodajem kukuruz secerac
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
Nina
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
anja_x
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
SAN-ANA
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
Beba
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
DONAU
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
grujica
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
vasko
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
usluzni
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_lcapHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Voting_barHRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53934 članaka u 3346 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?

Ići dole 
+4
SAN-ANA
.:SunFlower:.
sleepy
DONAU
8 posters
AutorPoruka
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:46 pm

hrcem znaci spavam?

Nista gore nego kad ti neko kaze hrkao si cele noci nisam mogla da spavam od tebe?

Ili HRKALA si ti draga,...?

Hrkanje,...da li vam smeta?

Ko vise hrce muskarci ili zene?

Kako spreciti ili ublaziti hrkanje? besan1
Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 40
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 6:24 pm

pa umeo sam pre da hrcem...dok nisam operisao nos Very Happy sad ne hrcem uopste :}

a sad...ko vise hrce...to stvarno ne znam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
DONAU
Panonski admiral
Panonski admiral
DONAU


Broj poruka : 873
Godina : 54
Ort : DUNAV-NS-DONAU
Datum upisa : 12.05.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 9:20 am

Nazad na vrh Ići dole
http://alt-deutsch-silberholz.blogspot.com/
.:SunFlower:.
Clan
Clan
.:SunFlower:.


Broj poruka : 58
Godina : 37
Ort : Novi Sad ... :)
Datum upisa : 28.05.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 11:38 am

ja ne hrcem,samo pistim ako mi je zapusen nos,a inace...a-a...necujem se dok spavam,dok ne pocnem da pricam...u snu...Smile spava1
a ko vise hrce...po onim statistikama nekim sto sam pre par godina gledala,muskarci vise hrcu,ali to je jako mala razlika...nekih 5-7% je vise muskaraca.
Nazad na vrh Ići dole
SAN-ANA
Panonski admiral
Panonski admiral
SAN-ANA


Broj poruka : 1724
Godina : 43
Ort : pancevo
Datum upisa : 08.05.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePon Jun 02, 2008 2:25 am

retko kada ali zato suprug .......... nemogu da spavam a tek cerkica............ onda se rasanim i ustanem Smile
Nazad na vrh Ići dole
kamikaza1
Panonski mornar
Panonski mornar
kamikaza1


Broj poruka : 251
Ort : tiski kapetan
Datum upisa : 15.06.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 11:03 pm

joj ja imam problema sa nosem, slomi sam ga na fudbalu pre deset i vise godina i od onda hrcem k'o lud. jednog dana ce me supruga razbiti necim. toliko tesko disem da se nekad zahrcem i kada sam budan
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:13 pm

Ma nema tu spasa!Navikla sam se uz buku.Sada bi mi bilo previše tišina da zaspim!
Nazad na vrh Ići dole
Man From The Crypton
Panonski mornar
Panonski mornar
Man From The Crypton


Broj poruka : 257
Godina : 43
Datum upisa : 17.06.2008

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePon Sep 22, 2008 4:44 pm

Hrchem samo kad se zaspim uz TV, tj. film na compu..Kad sam chuo tonski zapis mog hrkanja, odsekao sam se ziv !!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cryptonac
1kvota1
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.05.2011

HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitimePet Maj 20, 2011 6:09 pm

Cesto je hrkanje uzrokovano nekim organskim problemom ili alergijom za one koji nemogu da reše ovaj problem najbolje je da se posavetuju sa otorinolaringologom jer hrkanje je samo vaš problem dok spavate sami u sobi
Nazad na vrh Ići dole
http://internetdoktor.blogspot.com/2011/05/kako-zaustaviti-hrkan
Sponsored content





HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Empty
PočaljiNaslov: Re: HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?   HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HRKANJE, ti draga, ne nego ti dragi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Visina i tezina ?
» Dragi Apneisti, ako zelite predstavite se ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: LJUBAV JE OKO NAS :: MUŠKI KUTAK-
Skoči na: