PANONSKA OAZA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Prodajem kukuruz secerac
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeUto Maj 14, 2024 9:40 pm od oglasise

» Na prodaju trosobni stanovi u Borci na mirnoj lokaciji
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 11:02 pm od oglasise

» Montaža i servis klima Novi Sad
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Maj 11, 2024 8:11 am od oglasise

» Doberman stenci
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:40 am od usluzni

» Frontmen Security Sombor
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Maj 10, 2024 12:38 am od usluzni

» Apartmani za domaće i strane firme Vršac i Pančevo
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 10:05 pm od oglasise

» Apartman “TOP TENIS”, stan na dan, Novi Sad
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 8:11 am od oglasise

» Apartman SM, Novi Sad, stan na dan
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 09, 2024 7:44 am od oglasise

» Online casovi madjarskog jezika
Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePon Maj 06, 2024 2:39 am od usluzni

Naj bolji poslanici
Sirijus
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
Nina
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
Rin Tin Tin
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
anja_x
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
SAN-ANA
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
Beba
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
DONAU
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
grujica
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
vasko
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
usluzni
Cime hranite vase ljubimce ? Vote_lcapCime hranite vase ljubimce ? Voting_barCime hranite vase ljubimce ? Vote_rcap 
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 545 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je proizvodirs

Naši korisnici su poslali ukupno 53934 članaka u 3346 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 182 dana Čet Mar 17, 2011 1:57 pm

 

 Cime hranite vase ljubimce ?

Ići dole 
+4
Buzz
wolfchica
sleepy
Rin Tin Tin
8 posters
AutorPoruka
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Maj 16, 2008 2:56 pm

Dajete li im kupovnu hranu ili jedu ostatke sa vaseg stola ? Jedu li sirovu hranu ili im kuvate nesto posebno ? Ako kupujete hranu, imate li nekog odredjenog proizvodjaca ?
ker sker macka mis krava zmaj pcela
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 40
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 10:58 am

moj djolo (morska svinja) jede tone i tone svezeg povrca, hleb, ovsene pahuljice...obozava pringles itd Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:44 pm

za sada nam odgovara Profilium hrana za pse..
pored nje dajem i kuvanu (vecinu povrca i meso naravno)..
znaci, mesham kuvanu i kupovnu..

ali sto ema voli paradajz normalan
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:48 pm

Mislim da je to najbolja kombinacija - mesanje hrane okay
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:54 pm

jos ako zivotinje imaju naviku da kradu luk, ljutu papriku, paradajz i tako prezalogaje kupus - onda je milina za njih smejanjejako
takva je situacija kod mene
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
Buzz
Novi clan
Novi clan
Buzz


Broj poruka : 6
Godina : 40
Datum upisa : 24.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 3:43 am

Hill's oko 10.00 kuvano oko 21.00
Nazad na vrh Ići dole
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePon Jun 23, 2008 8:37 pm

Mešam kuvano sa suvim.Mace mi jedu Whiskas,a kuce najviše vole mleko sa udrobljenim hlebom,preliveno i izmešano sa mačjim Whiskasom.Uopšte neće ni da pogledaju hranu za pse,čak ni granule.
Kosti retko dajem, a ako i dobiju to su samo sitne pileće.
Nazad na vrh Ići dole
smederevka
Novi clan
Novi clan
smederevka


Broj poruka : 3
Godina : 65
Ort : Bern-Smederevo
Datum upisa : 17.06.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:22 pm

Moji mali pekinezi,jedu specijalnu hranu mekanu, ne vole previse suvu,nekad ja zvacem za njih pa im dam sa usta na usta,razmazeni,vole specijalne kobasce tanke dugacke za pse,specijalnu salamu za pse,a cesto im przim meso sa maslinoim ujlem naravno bez soli.Kazu da psi nesmeju mleko piti a moji cekaju posle obroka na mleko,tjs kafe-mleko specijalno hmmmmmmm razmazeni,jedu 3 x na dan izmedju uvek uzinu salamu,kobasicu psecu. kralj ovako im u zivotu ker mis sker
Nazad na vrh Ići dole
sleepy
Panonski kapetan
Panonski kapetan
sleepy


Broj poruka : 308
Godina : 40
Ort : bidzi pashalook
Datum upisa : 08.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:33 pm

izvini ali tvoji psi se hrane bolje nego ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mmaserbia.com
Rin Tin Tin
Panonski admiral
Panonski admiral
Rin Tin Tin


Broj poruka : 8248
Godina : 44
Ort : Melenci
Datum upisa : 26.04.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Jun 27, 2008 1:15 pm

sleepy ::
izvini ali tvoji psi se hrane bolje nego ja Very Happy

Dobar si, haha okay Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
kica082
Novi clan
Novi clan
kica082


Broj poruka : 25
Datum upisa : 07.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 1:55 am

Nina ::
Mešam kuvano sa suvim.Mace mi jedu Whiskas,a kuce najviše vole mleko sa udrobljenim hlebom,preliveno i izmešano sa mačjim Whiskasom.Uopšte neće ni da pogledaju hranu za pse,čak ni granule.
Kosti retko dajem, a ako i dobiju to su samo sitne pileće.
Pilece kosti mogu samo da naskode psima.. Razlog je taj sto su meke(pucaju) i mogu se zabosti u grlo prilikom gutanja!Srdacan pozdrav, Kica..
Nazad na vrh Ići dole
kica082
Novi clan
Novi clan
kica082


Broj poruka : 25
Datum upisa : 07.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:02 am

Mi ga zovemo "kraljevski tretman"Kuvana otkostana curetina (mlevena), pirinac, suvi hleb, kuvana 2 puta mlevena riba, granule "agyliti" 30% protein - 20% masti, i na sve to vece pakovanje povrca za djuvec. Sve to se pomesa, i za obrok dobija 800-900grama, a jede dva puta dnevno. Pozdrav, Kica..
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 8:48 am

on vise jede od mene smejanjejako

za pilece kosti znam da ne smeju jesti psi jer su suplje.. za ostale koliko mi je poznato - smeju i trebaju zbog zuba (?)

_________________
ako znamo kako resiti problem - ne treba brinuti.. ako ne znamo - nema svrhe brinuti..
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
Nina
Panonski admiral
Panonski admiral
Nina


Broj poruka : 10407
Datum upisa : 19.06.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 9:06 am

Kosti ne smeju da jedu psi pogotovo pileće,cevaste, zbog oštrih okrajaka koji mogu da im rasparaju jednjak prilikom gutanja.Kost nije hrana već poslastica i zato im je bolje dati neku krupnu goveđu koju će oni samo glockati iz zanimacije a ne mogu je smrviti i pojesti.
Pileća rebarca i šija ne škode,lako ih smrve.
Nikad im se ne sme dati toliko da se najedu jer mogu dobiti strašnu opstipaciju(zatvor) i ako se ne primeti na vreme i ne odreaguje može doći do pucanja debelog creva.
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 10:03 am

da, to znam, kosti sluze samo da bi zavladao mir u kuci na nekih pola sata Smile
mojima ne dajem svaki dan koske, vec s vremena na vreme. i to biram, ne samo ja vec i one, sto vece (manje im nisu zanimljive) Very Happy

_________________
ako znamo kako resiti problem - ne treba brinuti.. ako ne znamo - nema svrhe brinuti..
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
kica082
Novi clan
Novi clan
kica082


Broj poruka : 25
Datum upisa : 07.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Jul 04, 2008 2:27 am

Iskljucivo govedje! Svinjske nikad, zbog parazita.. O pilecim nema price!!!Kazes govedje kosti ne mogu da sazvacu!? Moj pas to radi za max 15 minuta, stvarno tako mislim! Upoznat sam sa raznim borbenim rasama kojima je potrebno daj proces lomljenja kosti obavljaju, tj rade 2, 3, neki cak i cetiri dana..Pozdrav, Kica..P.S. Od kostiju se ni jedan najesti nece! A bolje poslastice od "petit-bauera" NEMA!!!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePet Jul 04, 2008 9:17 am

znas one poslastice u vidu koske od hmm (slagacu te) govedje koze?
nesto slicno ovome samo je mnooogo vece i punjeno - Cime hranite vase ljubimce ? 9cf59f10

e to nama traje citavih 10 min smejanjejako

_________________
ako znamo kako resiti problem - ne treba brinuti.. ako ne znamo - nema svrhe brinuti..
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
kica082
Novi clan
Novi clan
kica082


Broj poruka : 25
Datum upisa : 07.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 12:29 am

nije lose ubacivati i suv hleb, vecina dobija na masi extra..
Recimo kad se kuva hrana, na 15kg mesa i ostalih specija, dodati 3-4-5 vekni iskidanog hleba.. okay
Nazad na vrh Ići dole
kica082
Novi clan
Novi clan
kica082


Broj poruka : 25
Datum upisa : 07.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 12:31 am

wolfchica ::
znas one poslastice u vidu koske od hmm (slagacu te) govedje koze?
nesto slicno ovome samo je mnooogo vece i punjeno - Cime hranite vase ljubimce ? 9cf59f10

e to nama traje citavih 10 min smejanjejako

Mi smo na takve igrackice zboravili sa navrsenih 8 meseci.. cool
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica
Panonski gusar
Panonski gusar
wolfchica


Broj poruka : 403
Godina : 39
Ort : beogradske stepe
Datum upisa : 18.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimePon Jul 14, 2008 9:00 am

sto se tice ishrane Dona je fina damica, Vrca je tu i tamo zavisi kako joj dune, a Ema je usisivac smejanjejako
sto se tice ovih igrackica tj poslastica u vidu koskica - vise im nisu zanimljive..

_________________
ako znamo kako resiti problem - ne treba brinuti.. ako ne znamo - nema svrhe brinuti..
Nazad na vrh Ići dole
http://blogoye.org/profiles/devil666
sneki
Novi clan
Novi clan
sneki


Broj poruka : 20
Godina : 54
Datum upisa : 17.05.2008

Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 10:03 am

Moje ljubimce hranim iskljucivo PURINOM PROPLAN PERFOMANS,kuje u skotnosti i dok doje stece i prirana za stence PURINA PROPLAN JUNIOR,a sve ostalo sto mislim da im fali nadoknadjujem sa inekcionim VITOLIGANOM odrasli psi na svaka dva mjeseca 4 kubika,a stenad 2 kubika svako dva mjeseca.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cime hranite vase ljubimce ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime hranite vase ljubimce ?   Cime hranite vase ljubimce ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime hranite vase ljubimce ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta je to cime najvise iznervirate vaseg muskarca ?
» Vase Ime Na Japanskom
» Vase misljenje na navedeno razmisljanje?
» Koliko su vase diplome priznate u inostranstvu ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PANONSKA OAZA :: FORUMI :: FLORA I FAUNA :: PSI-
Skoči na: